Skocz do zawartości

News

Autorzy tego bloga

Dział Fermowy Żywienia Trzody Chlewnej

Zaloguj się, aby obserwować  
agrofoto

532 wyświetleń

blog-0374941001401786055.jpgWychodząc naprzeciw potrzebom coraz bardziej świadomych i wymagających klientów stworzyliśmy grupę specjalistów, których celem jest opieka i doradztwo zarówno z zakresu żywienia jak i zootechniki oraz higieny utrzymania trzody chlewnej.

Specjaliści nowego działu ukierunkowani są na fermy produkujące prosięta w cyklu zamkniętym lub utrzymujące powyżej 150 loch.

 

O szczegóły oferty zapytaj naszych specjalistów.

Region I

 

Artur Turek

Dyrektor Działu Żywienia Trzody Chlewnej

Obsługa stad powyżej 300 sztuk loch

tel. kom. +48 668 116 519

e-mail: aturek@blattin.pl

 

Region II

Jarosław Kijo

Główny Specjalista Żywienia Trzody Chlewnej

Obsługa stad powyżej 300 sztuk loch

tel. +48 608 076 831

e-mail: jkijo@blattin.pl

 

Region III

Rafał Sójka

Specjalista Żywienia Trzody Chlewnej

Obsługa stad od 150 do 300 sztuk loch

tel. +48 666 016 593

e-mail: rsojka@blattin.pl

 

Region IV

Dariusz Katkowski

Specjalista Żywienia Trzody Chlewnej

Obsługa stad od 150 do 300 sztuk loch

tel. +48 604 945 174

e-mail: dkatkowski@blattin.pl

 

Region V

Rafał Tokarek

Specjalista Żywienia Trzody Chlewnej

Obsługa stad od 150 do 300 sztuk loch

tel. +48 662 265 161

e-mail: rtokarek@blattin.pl

 

Region VI

Marcin Marczewski

Specjalista Żywienia Trzody Chlewnej

Obsługa stad od 150 do 300 sztuk loch

tel. +48 600 433 026

e-mail: mmarczewski@blattin.pl

 

Region VII

Bartosz Kłos

Specjalista Żywienia Trzody Chlewnej

Obsługa stad od 150 do 300 sztuk loch

tel. +48 604 205 339

e-mail: bklos@blattin.pl

 

Region VIII

Adam Solnica

Specjalista Żywienia Trzody Chlewnej

Obsługa stad od 150 do 300 sztuk loch

tel. +48 696 267 607

e-mail: asolnica@blattin.pl

Zaloguj się, aby obserwować  


0 komentarzy


Rekomendowane komentarze

Brak komentarzy do wyświetlenia.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×