Skocz do zawartości

News

Autorzy tego bloga

Nowe produkty firmy Generiks

Zaloguj się, aby obserwować  
agrofoto

1319 wyświetleń

Pestila i Generiks to prężnie działająca grupa firm z całkowicie polskim kapitałem. Systematyczne inwestycje w nowe technologie i rozwój parku maszynowego dają możliwość pochwalenia się nowoczesnym zapleczem produkcyjnym zlokalizowanym
w Polsce, ze stale rosnąca liczbą miejsc pracy.

W sezonie 2014 firma Generiks wprowadzi na rynek dwa nowe produkty, będą nimi środki ochrony roślin: KAPŁAN 80 WG (substancja aktywna Kaptan) oraz FASTOXIN 300 SL (substancja aktywna MCPA). Na następne sezony Generiks przygotowuje 8 kolejnych produktów, a do 2020 roku firma planuje mieć w swojej ofercie 20 produktów w pełnej rejestracji. Generiks stale poszerza swoją ofertę preparatów dla ochrony upraw małoobszarowych, ponieważ brak właściwych preparatów do takiej ochrony to duży problem na terenie Unii Europejskiej. Strategia rozwoju firmy Generiks oparta jest na wypracowaniu komplementarnego programu ochrony chemicznej zarówno roślin rolniczych, sadowniczych jak i warzywniczych, dlatego też firma rozwija współpracę z gospodarstwami rolno-sadowniczymi, aby stale monitorować i dostosowywać ofertę do wymagań swoich Klientów.

KAPLAN 80 WG.pngStrategia firmy uwzględnia współpracę z polskimi instytutami naukowymi oraz kładzie nacisk na inwestycje w obszarze badawczo-rozwojowym. Dzięki temu w nowoczesnym laboratorium Generiks prowadzone są m.in. prace nad innowacyjnymi produktami, zwiększeniem skuteczności adiuwantów oraz badania w kierunku obniżania dawek środków ochrony roślin, co ma olbrzymie znaczenie dla ekologii oraz ochrony organizmów i owadów pożytecznych.

Świadomość wpływu na ekologię i otaczające nas środowisko to element przemyślnej strategii odpowiedzialności społecznej. Generiks to firma dla której wiarygodność finansowa i biznesowa jest tak samo ważna jak wiarygodność społeczna, dlatego firma wspiera lokalne inicjatywy sportowe, szkoły i centra kultury.

Systematyczny rozwój i konsekwentne poszerzanie oferowanych przez Generiks produktów sprawia, że firma zajmuje coraz istotniejszą pozycję na Polskim i unijnym rynku. Wszystkie produkty firmy Generiks mają specjalnie zaprojektowane opakowania z logo firmy oraz znakiem holograficznym gwarantującym wysoką jakość i oryginalność preparatu. Generiks poczynił wiele starań, aby oferowane produkty zapewniały szybki i długotrwały efekt działania, przy czym były bardzo ekonomiczne. Proces ich powstawania odpowiada ściśle określonym europejskim normom i standardom, dzięki czemu utrzymywany jest wysoki poziom bezpieczeństwa dla ludzi i środowiska naturalnego. Misją firmy Generiks jest działanie, które pozwoli na zwiększenie dostępności do popularnych substancji aktywnych na atrakcyjnych warunkach.

Zaloguj się, aby obserwować  


0 komentarzy


Rekomendowane komentarze

Brak komentarzy do wyświetlenia.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×