Skocz do zawartości

News

Autorzy tego bloga

Nowa kolorystyka floty Nissan Forklift

Zaloguj się, aby obserwować  
agrofoto

454 wyświetleń

Srebrna dotychczas flota Nissan Forklift od niedawna ma jaśniejsze oblicze. Nowy, jasny kolor odzwierciedla proekologiczne podejście Nissan Forklift do swoich produktów zarówno na etapie projektowania, wytwarzania, jak i użytkowania wózków widłowych. Maszyny w nowym, wpadającym w biały kolorze są w trakcie pracy dużo bardziej widoczne. Ta zmiana kolorystyki ma więc realny wpływ na podniesienie bezpieczeństwa użytkowania wózków widłowych. Nowy kolor, który nie jest metaliczny ma również przewagę w przypadku odnowy powierzchni lakierniczej.

tx.jpgDrobne otarcia, które często pojawiają się na wózkach mogą zostać naprawione bez odcinania się tzw. zaprawek od reszty powłoki. Nowy kolor, podobnie do poprzedniego srebrnego jest charakterystyczny i ekskluzywny. Nie był stosowany dotychczas przez żadnego producenta wózków widłowych i odróżnia wysokiej jakości produkty Nissan Forklift od maszyn konkurencji.

Nissan Forklift to marka, która od ponad 50 lat wyznacza trendy rozwoju wózków widłowych na świecie. Nissan Forklift kładzie w swoich działaniach duży nacisk na rozwój programu podnoszenia bezpieczeństwa czynnego użytkowania wózków widłowych i na poszukiwanie rozwiązań, jak najbardziej wpisujących się w filozofię „symbioza ludzi, maszyn i przyrody”. Każda fabryka Nissan Forklift posiada certyfikat środowiskowy ISO 14001, który ukierunkowany jest m.in. na ograniczenie zużycia wody i energii, ograniczenie poziomu hałasu. Każdy wózek widłowy firmy Nissan Forklift jest zaprojektowany tak, aby 98 % części zużytych do jego produkcji mogło zostać poddanych recyklingowi. Produkty Nissan Forklift są każdego dnia, godziny, sekundy testowane przez miliony użytkowników na całym świecie i rekomendowane dalej – nazywamy to „Siłą Zaufania”.

Więcej na: www.polsad.net.pl.

Zaloguj się, aby obserwować  


0 komentarzy


Rekomendowane komentarze

Brak komentarzy do wyświetlenia.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×