Skocz do zawartości
News

News

Autorzy tego bloga

John Deere Polska w gronie najszybciej rozwijających się firm

agrofoto

889 wyświetleń

01_11_2_r2b001034_N.jpgW tym roku John Deere Polska znalazła się w gronie polskich firm, które najszybciej zwiększają swoją wartość. Ranking przygotowała redakcja miesięcznika Forbes wraz z wywiadownią gospodarczą Bisnode. To kolejne gospodarcze wyróżnienie na koncie marki.

W tym roku Deere&Company znalazła się też m.in. na liście 50 najbardziej podziwianych marek świata magazynu Fortune oraz 100 największych marek wg. międzynarodowej grupy doradczej Interbrand. Polski odział został umieszczony także na liście 500 największych firm tygodnika Polityka (pozycja 289), gdzie odnotowano awans o 61 miejsc w stosunku do poprzedniego roku.

Obecność na listach przygotowywanych przez redakcje prestiżowych magazynów, to efekt realizacji podstawowej strategii koncernu i ciężkiej, systematycznej, wieloletniej pracy – mówi Mirosław Leszczyński Prezes Zarządu John Deere Polska. – Dbamy po prostu o to, aby jakość naszych działań dorównywała jakości maszyn, które oferujemy użytkownikom – dodaje.

W zestawieniu Forbesa pod uwagę brane były wyniki finansowe osiągnięte w latach 2009, 2010 i 2011.

New JDPL office and training center.jpg


John Deere Polska to krajowy przedstawiciel Deere & Company – firmy, która jest światowym liderem w produkcji maszyn rolniczych i ich wyposażenia, jak również wiodącym dostawcą maszyn budowlanych, leśnych i do pielęgnacji terenów zielonych. Firma zatrudnia około 67 000 pracowników na całym świecie. W roku finansowym 2012 osiągnęła obroty na poziomie 36,157 miliarda dolarów.0 komentarzy


Rekomendowane komentarze

Brak komentarzy do wyświetlenia.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×