Skocz do zawartości

News

Autorzy tego bloga

Nawozy ZAK S.A. ze znakiem jakości Q

Zaloguj się, aby obserwować  
agrofoto

618 wyświetleń

22 października ZAK SA otrzymała certyfikat jakości Q dla kolejnych po Kędzierzyńskiej Saletrze Amonowej® produktów. Uznane marki nawozowe, w tym Salmag®, Saletrzak i Salmag z borem® przeszły proces audytu, w którym ocenione zostały pod względem jakości produkcji i uzyskiwanych parametrów oraz otrzymały prawo użytkowania znaku jakości Q.
To kolejny gwarant wysokiej klasy produktów ZAK, w tym ich parametrów wysiewnych, odporności na zbrylanie, kruszenie i ścieranie, różnorodności składników odżywczych i dużej efektywności azotu. Oferta najwyższej klasy skierowana do przedsiębiorców rolnych jest efektem realizowanej misji i działań na rzecz kompleksowej obsługi sprzedażowo – doradczej dla klientów.

nawozy-ZAK-ze-znakiem-jakosci-Q.jpgCertyfikat Q przyznawany jest produktom o ponadstandardowej jakości przez Polskie Centrum Badań i Certyfikacji S.A. Produkt badany jest corocznie w akredytowanych laboratoriach pod względem jakości, walorów użytkowych, ergonomicznych, zdrowotnych a także materiałowo – energochłonnością. Musi również spełniać wymagania dotyczące bezpieczeństwa użytkowania i ochrony środowiska.
Jakość wyrobów potwierdzana tym znakiem powoduje, że cieszą się one uznaniem wśród konsumentów, zwiększają konkurencyjność wyrobu oraz ułatwiają ich promocje oraz są doskonale rozpoznawalne na rynku odbiorców. Certyfikat uprawnia ponadto producenta do oznaczania wyrobu znakiem jakości zastrzeżonym na rzecz PCBC S.A.

Zaloguj się, aby obserwować  


0 komentarzy


Rekomendowane komentarze

Brak komentarzy do wyświetlenia.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×