News


23 komentarzy


Rekomendowane komentarze

haha przecież to nie jest żaden oryginał haha jakies chinole to robią ;P Z chełmna jest oryginał ale teraz będzie bez loga ursusa i napisu bo polmot chciał tyle za umieszczanie loga ursusa że ten prezes z chełmna powiedział że by się nie wypłacili na nie choć by wszystko sprzedali

Czyli to jest jednak oryginał, a dlaczego sądzisz ,ze to jest chińskie , jak jest napisane ,że Produkt POLSKI

miles4514 zanim zaczniesz robić pomówienia zaczerpnij u dostawcy opinii bądź zapoznaj się z produktem

generalnie rol- mar robi chłam i radze unikac lepiej brac dawnych podwykonawców jak chełmno lub zamiennik ze skropol siennica
a dobre i tanie części można dostac na www.sklepagrofoto.pl polecam szybka wysyłka i rozgarnięta obsługa

najgorszy z możliwych chłamów własnie robi chełmno i skropol. chełmno ciągnie gówno z chin - znajomy pracuje w firmie logistycznej która im to dowozi a skropol to ostatnie dno. reklamujesz kolego marcin1985rgw sklep handlujący podróbami. jedyne oryginalne części do ciągników Ursus sprzedaje ROL-MAR. Dają 24 miesiące gwarancji i są pod ścisłym nadzorem jakościowym prodcenta ciągników Ursus. reszta klepie podrobioną tandetę. Wreszcie ktoś oferuje wysokiej jakości oryginalne części zamienne. chełmno to zwykli garażowcy bez żadnej kultury produkcyjnej - najgorszy szmelc. a ty jesteś handlarz podrobioną tandetą jak ruscy na bazarach kiedyś :D

marcin1985rgw - Rol-Mar nie jest producentem - tylko dystrybutorem - po drugie jakbyś nie zauważył to jako hurtownia w swojej ofercie posiadają także części, które tak wychwalasz, zapraszam do zapoznania się osobiście z asortymentem Ursusa i komentowaniu później (dostępne u nas w sklepie).

Natomiast części Ursus z Niedźwiadkiem z tego co mi wiadomo są właśnie produkowane przez dawnych, KRAJOWYCH podwykonawców - ZGODNIE z dokumentacją techniczną.


marcin1985rgw - Rol-Mar nie jest producentem - tylko dystrybutorem - po drugie jakbyś nie zauważył to jako hurtownia w swojej ofercie posiadają także części, które tak wychwalasz, zapraszam do zapoznania się osobiście z asortymentem Ursusa i komentowaniu później (dostępne u nas w sklepie).Natomiast części Ursus z Niedźwiadkiem z tego co mi wiadomo są właśnie produkowane przez dawnych, KRAJOWYCH podwykonawców - ZGODNIE z dokumentacją techniczną.

nie chce być nie miły ale pewnie nasłuchałeś się bajek od handlowców rol-maru o ich wysokiej jakości, a to właśnie chełmno ci zwykli garażowcy bez żadnej kultury produkcyjnej byli do nie dawna oficjalnym producentem podzespołów ursus (tak jak i bumar- producent części dla przemysłu obronnego www.bumar.com ), a teraz owe firmy straciły pozwolenia na znaczek niedźwiadka na rzecz owego rol-maru i wykonują je obecnie pod własnym logiem (pewnie się dogadali i dalej klepią w garażach) 24 msc gwarancja fajna sprawa nie twierdze że to źle , tylko ciekawe jak udowodnisz że to włśnie z ich a nie twojej winy wynikła usterka , gwarancja to zwykły chwyt marketingowy. Jeśli chodzi o firmę rol-mar to do tej pory miałem okazje kupić 2 części zamienne z logiem tego producenta (czujnik ciś. oleju i włącznik świec żarowych ) czujnik ciekł a włącznik obrócił się na zagnieceniu plastiku z metalem . Kupując sprzedawcy dawali mi wybór między czujnikiem fach-cieszyn a właśnie tym z rol-maru . Z tego co wiem rol-mar do tej pory był importerem tanich zamienników a nie producentem i ciekaw jak to wytłumaczysz że nagle jest już jedynym producentem orginalnych części ursus , więc tak jak na samym początku napisał miles4514 "haha przecież to nie jest żaden oryginał haha jakies chinole to robią ;P Z chełmna jest oryginał ale teraz będzie bez loga ursusa". PS kolego z farmexperta sprawdź definicję orginału(coś autentycznego nie będącego podróbką ani nie będącego naśladownictwem , PIERWOWZÓR. (Słownik Języka Polskiego.)Z resztą nowe ursusy produkują np turcy a polski aspekt to tylko mały znaczek z boku maski
Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego dnia.

marcin1985rgw - jako, że poruszasz ważne i ciekawe tematy - skontaktowałem się w celu wyjaśnienia z firmą o której mowa i otrzymałem odpowiedź.

W związku z produktami o których pisałeś - Rol-Mar nie jest producentem - a dystrybutorem i w swojej ofercie ma zarówno produkty krajowe jak i import.

Import jest oznaczany, żeby odróżnić go od produktów firm, które także importują, ale wprowadzają na rynek produkty "noname".
Opakowanie czy oznaczenie - pomocne jest właśnie w ewentualnym procesie reklamacyjnym - za co Rol-Mar bierze odpowiedzialność.

Jeżeli chodzi o temat Ursusa - to nigdzie nie podaje, że jest producentem - a jedynie dystrybutorem. Części URSUS są produkowane przez sprawdzonych, krajowych PRODUCENTÓW według ORYGINALNEJ dokumentacji technicznej URSUSa.


Tyle się dowiedziałem i podaję dalej :)

W swojej ofercie posiadam gamę produktów URSUSa i klienci chwalą sobie i ich jakość i wykonanie.

Gwarancja 2 lat według mnie to już dowód ,że te części są dobrej jakości.
Ursusowi teraz mocno zależy na jakości bo chce wrócić na rynek.


najgorszy z możliwych chłamów własnie robi chełmno i skropol. chełmno ciągnie gówno z chin - znajomy pracuje w firmie logistycznej która im to dowozi a skropol to ostatnie dno. reklamujesz kolego marcin1985rgw sklep handlujący podróbami. j

Haha lol ;D Jakoś mam sklep 10 lat i wszyscy są zadowoleni z chełmna i skropolu ! A ty mi tu wyjeżdżasz że chełmno ciągnie gówno z chin ;P Żałosny jest po prostu ;P Chełmno było jest i będzie Najlepsze ;D

marcin1985rgw - jako, że poruszasz ważne i ciekawe tematy - skontaktowałem się w celu wyjaśnienia z firmą o której mowa i otrzymałem odpowiedź.W związku z produktami o których pisałeś - Rol-Mar nie jest producentem - a dystrybutorem i w swojej ofercie ma zarówno produkty krajowe jak i import.Import jest oznaczany, żeby odróżnić go od produktów firm, które także importują, ale wprowadzają na rynek produkty "noname".Opakowanie czy oznaczenie - pomocne jest właśnie w ewentualnym procesie reklamacyjnym - za co Rol-Mar bierze odpowiedzialność.Jeżeli chodzi o temat Ursusa - to nigdzie nie podaje, że jest producentem - a jedynie dystrybutorem. Części URSUS są produkowane przez sprawdzonych, krajowych PRODUCENTÓW według ORYGINALNEJ dokumentacji technicznej URSUSa.Tyle się dowiedziałem i podaję dalej :)W swojej ofercie posiadam gamę produktów URSUSa i klienci chwalą sobie i ich jakość i wykonanie.

ZASTANAWIAM SIĘ TYLKO CZEMU NIE MOŻNA DOSTAĆ ŻADNEJ INFORMACJI NA TEMAT PRODUCENTÓW ORYGINALNYCH URSUSOWSKICH PRODUKTÓW (JEŻELI SĄ TO TACY SPRAWDZENI POLSCY PRODUCENCI) TAK WIĘC NASUWA SIĘ PYTANIE KTO TO TAK NAPRAWDĘ ROBI I CZY NIE WARTO BY BYŁO DLA PODNIESIENIA PRESTIŻU PRODUTÓW UJAWNIĆ TE INFORMACJE

marcin1985rgw ty wiesz wogóle o czym ty piszesz handlarzu podróbioną tandetą? Oryginalne części zamienne produkują zakłady Ursus w Lublinie wytwarzające ciągniki a wyłączność na dystrybucję ma ROL-MAR - to są oryginalne części a nie jakieś garażówy z chełmna albo innych prywaciarzy. Wiesz co to znaczy część zamienna pochodząca od producenta ciągnika? To jest część oryginalana i nikomu tego nie będziesz w stanie wmówić, że oryginały pochodzą od firemek produkujących w garażach bez żadnego nadzoru producenta ciągników Ursus, który jedyny na bazie oryginalnej dokumentacji może potwierdzić ich jakość. Cinkciarz jesteś i rusek z bazaru co wciska tandetę.

Demolka, też jesteś poniekąd w błędzie - bo oryginalne części produkowane są przez sprawdzonych, krajowych podwykonawców. Od zawsze było tak, że tarcze robił kto inny i np koła zębate też. Różnica jest taka, że teraz -U-R-S-U-S- zaczął kontrolować procesy technologiczne i dbać o to, żeby "nowe' części URSUS były produkowane tak jak na wysokiej klasy URSUSa przystało zgodnie z ich wymogami i zgodnie z dokumentami technicznymi.

Tak ja to wszystko co przedstawia i producent i dystrybutor odebrałem.

Demolka takie brednie wypisuje, że czytać się odechciewa...Albo jesteś dzieciakiem, może ktoś płaci tobie za pisanie takich beznadziejnych postów, każdy poważny użytkownik AF wie jak ocenić twoje wypowiedzi typu:"robią chłam na niewiadmego pochodzenia papierach. mój kolega pracuje w firmie logistycznej i dostarcza kontenery podróbek z Pakistanu i Chin do chełmna. chełmno to synonim badziewu", " chełmno to manufakturka bez żadnej kontroli nad jakością wytwarzanych podróbek oryginalnych części zamiennych"... Niby Chełmno "to chinole i garażowa produkcja"? Pytam się więc kto był dostawcą części na pierwszy montaż do Ursusa przez kilkadziesiąt lat? Na forum ucichłeś to teraz tutaj to wypisujesz. Pochwal się jeszcze swoim znajomym czego się jeszcze dowiemy???????? Może znajoma twojej cioci sprzedaje chiński papier do Skropolu? Lublin jest cacy i Warfama a reszta polskich producentów części do d..y twoim zdaniem?

Pytanie do @Farmexpert: w waszej ofercie są części z Chełmna, Skropolu oraz Ursus. Jakie jest zdanie na temat każdej z tych firm, jaka jest jakość wyrobów i jakie są opinie klientów o tych firmach (czy były jakieś negatywne lub zwroty)?

Z ciekawością jaco512 poznam odpowiedź na to pytanie


"Pytam się więc kto był dostawcą części na pierwszy montaż do Ursusa przez kilkadziesiąt lat?"

Tak, jaco512 w ofercie posiadamy produkty między innymi tych producentów, których wymieniłeś.

Jeżeli chodzi oo reklamacje - jest to znikomy - porównywalny - procent i przy Chełmnie i przy Skropolu jak i przy URSUSie.

Co oczywiście cieszy, że krajowe części zadowalają jakością.

Cenowo też porównywalne wszystko.
Dla przykładu docisk z Chełmna
http://farmexpert.pl/tarcza_dociskowa_sprzegla_st_typ_do_ursus_c_330_ch_produkt6174.aspx
oraz URSUS
http://farmexpert.pl/tarcza_dociskowa_sprzegla_stary_typ_c_330_oryginal_ursus_produkt10849.aspx

Koło Skropol:
http://farmexpert.pl/kolo_napedzajace_zwolnicy_do_ursus_c_328_330_skropol_produkt1627.aspx
oraz URSUS
http://farmexpert.pl/kolo_napedzajace_zwolnicy_c_328_330_oryginal_ursus_produkt10593.aspx

Ja nie mogę zrozumieć jednego - skoro dystrybutorem oryginalnych częśći jest Rol-Mar i potwerdza to Ursus, to dlaczego wymieniane są tu inne firmy sprzedające zamienniki do ciagników Ursusa? Jeżeli "Niedźwiadek" podpisał umowę z konkretnym podmiotem i ręczy za niego, to znaczy, że bedzie nad tym czuwał. Powód? Przecież nie będą sobie strzelać w stopę i nie wpuszczą na rynek słabej jakosci części zamiennych, bo zniechecą klientów. Zwłaszcza, że mowa tu o starych i zazwyczaj oddanych klientach. Skoro dobrali takiego, a nie innego partnera, to znak, że mu ufają. Tu nie ma miejsca na sentymenty - to biznes i każdy zdaje sobie sprawe z tego, że wspólników należy dobierać umiejętnie. Jeżeli tym firmom wychodzi współrpaca, to trzeba pogratulować i życzyć sukcesów - przeciez stać ich na to.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj