Skocz do zawartości
News

News

Autorzy tego bloga

Złoty Medal dla zamiatarki Kärcher KM 150/500 R

Zaloguj się, aby obserwować  
agrofoto

832 wyświetleń

Karcher_logo.jpgZłoty Medal dla zamiatarki Kärcher KM 150/500 RNa Międzynarodowych Targach Poznańskich, które odbyły się w dniach 21-25 listopada, firma Kärcher Sp. z o.o. otrzymała Złoty Medal za nową zamiatarkę KM 150/500 R.

DSC09387_1.JPGZłoty Medal MTP, który przyznawany jest co roku od 1979 roku cieszy się renomą i dużym uznaniem wśród wystawców krajowych jak również zagranicznych. Wyróżnienie z rąk Sekretarza Stanu i Ministra Środowiska – Stanisława Gawłowskiego oraz Prezesa Zarządu Międzynarodowych Targów Poznańskich – Andrzeja Byrta, odebrał Pan Wiesław Tereszko

Międzynarodowe Targi Poznańskie zgromadziły ponad 700 wystawców i firm reprezentowanych z 19 krajów: Austrii, Belgii, Chin, Czech, Danii, Finlandii, Francji, Hiszpanii, Holandii, Kanady, Niemiec, Norwegii, Polski, Szwajcarii, Szwecji, Ukrainy, Wielkiej Brytanii, Włoch i USA.

DSC09513_1.JPGNowa zamiatarka 150/500 R przeznaczona do zastosowania w przemyśle materiałów budowlanych, w branży obróbki metali, w odlewniach i innych zakładach z dużą ilością zanieczyszczeń jak również w otwartych i zamkniętych magazynach, przyciągnęła uwagę jurorów, którzy docenili walory urządzenia.

KM_150_500.jpg

Zaloguj się, aby obserwować  


0 komentarzy


Rekomendowane komentarze

Brak komentarzy do wyświetlenia.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×