Skocz do zawartości

News

Autorzy tego bloga

Polski Urząd Ochrony Konkurencji zatwierdził przejęcie Bacutilu

agrofoto

270 wyświetleń

blog-0423924001505290433.png

30 czerwca 2017 roku Royal Agrifirm Group ogłosił zamiar przejęcia polskiej firmy paszowej Bacutil. W międzyczasie polski Urząd Ochrony Konkurencji pozytywnie zaopiniował wniosek złożony w tej sprawie przez Agrifirm. W konsekwencji 31 sierpnia 2017 roku podpisane zostało ostateczne porozumienie.

Za zgodą polskich władz Agrifirm rozszerza swoją działalność w Polsce i przejmuje pełną kontrolę nad spółką Bacutil. „Przejęcie Bacutilu daje nam dostęp do rynku drobiarskiego we wschodniej części Polski, zapewniając przyszły wzrost w tym obszarze rynku i przybliżając nas do celu, jakim jest pozycja w top 3 firm paszowych w Polsce” – mówi John Dortmans, Dyrektor Zarządzający Agrifirm w Europie Środkowo-Wschodniej.

Obecnie firma posiada w Polsce pięć zakładów produkcyjnych zlokalizowanych w Szamotułach, Topoli Wielkiej, Margońskiej Wsi, Płośnicy i Bedlnie Radzyńskim oraz osiągnęła ogólnokrajowy zasięg w najważniejszych obszarach rolniczych.

W najbliższych miesiącach Bacutil zostanie włączony w struktury Agrifirm. Przejęcie firmy Bacutil wpisuje się w misję Agrifirm, którą jest dostarczanie istotnych, mierzalnych i zrównoważonych wartości dla swoich klientów.

Materiały prasowe0 komentarzy


Rekomendowane komentarze

Brak komentarzy do wyświetlenia.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×