Skocz do zawartości

News

Autorzy tego bloga

Wielka Majówka Timac Agro - konferencja, Wielka Loteria i udana zabawa!

agrofoto

263 wyświetleń

blog-0024714001495102837.jpg

Firma Timac Agro Polska lider w produkcji i sprzedaży nawozów płynnych z substancjami biostymulującymi produkowanymi na bazie alg morskich, oferując w tym sezonie nawozy płynne do wiosennego stosowania w rolnictwie i ogrodnictwie (gama Fertiactyl, Fertileder, Maxifruit, Brio), chcąc aby budzące się do życia uprawy dały klientom stosującym ich technologie jak najlepsze plony oraz chcąc zaoferować im coś więcej, coś wyjątkowego co pozwoli poczuć im się jeszcze bardziej wyjątkowo, zorganizowała „Wielką Majówkę Timac Agro Polska”.

Było to przedsięwzięcie łączące merytoryczną konferencję oraz specjalną akcję marketingową pod nazwą „Wielka Loteria Timac Agro Polska”, skierowane do topowych klientów firmy, którzy od początku roku do 24.04.2017 zakupili jednorazowo minimum 200 litrów nawozów płynnych z oferty Timac Agro. Majówka odbyła się w Centrum Konferencyjnym w Ossie k. Rawy Mazowieckiej w dniach 11 i 12 maja br. Uczestnicy konferencji, nie tylko mogli wysłuchać atrakcyjnych wykładów tematycznych, ale także mieli możliwość wygrania jednej z 3 nagród: samochodów Nissan Navara i dwóch Skód Fabia.

Po lunchu „Majówkę” uroczyście otworzyła i gości przywitała Prezes Zarządu Timac Agro Polska - Agata Stolarska. Pani Prezes w kilku słowach przybliżyła uczestnikom firmę Timac Agro i Grupę ROULLIER, do której firma należy. Potem rozpoczęły się wykłady - dwa pierwsze były wspólne dla wszystkich gości, a potem konferencja podzielona została na dwa panele tematyczne: rolniczy i ogrodniczy. Wykład inauguracyjny dla wszystkich zebranych wygłosił Pan Prof. Jean B. Diatta z Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, który mówił nt. „Równowagi i odpowiedzialność w produkcji roślinnej”. Jako drugi we wspólnej części o „Roli wapnia i fosforu w odżywianiu roślin” mówił Pan Prof. Witold Grzebisz, również z Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu.


internet_4E4B0837.jpg

 W panelu rolniczym zaprezentowano następujące dwa obszerne wykłady: „Odżywianie startowe rzepaku z uwzględnieniem nawożenia ultrazlokalizowanego”- Prof. Krzysztof Jankowski z Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie oraz „Technologie Timac Agro w odżywianiu startowym zbóż” - Krzysztof Piech z firmy Timac Agro Polska.

W panelu ogrodniczym przedstawiono następujące zagadnienia: "Nawadnianie i fertygacja upraw sadowniczych" - Prof. Waldemar Treder z Instytutu Ogrodnictwa w Skierniewicach, „Nowa gama nawozów z biostymulacją przeznaczona do fertygacji" - Piotr Szurek z firmy Timac Agro Polska, "Jakość drogą do sukcesu" - dr Magdalena Kapłan z Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie, "Jak uzyskać wysoką jakość plonu poprzez odpowiednie nawożenie" - Mateusz Nowacki z firmy Timac Agro Polska.

Na zakończenie obu paneli miała miejsce dyskusja - uczestnicy konferencji mogli zadawać pytania, na które odpowiadali wykładowcy.
Wieczorem odbyła się uroczysta kolacja i losowanie nagród w „Wielkiej Loterii Timac Agro” dla klientów uczestniczących w wiosennej promocji produktowej. Jej laureatami zostali: Łukasz Zabłocki, który wygrał samochód pick-up Nissan Navara oraz Witold Horotko i Gospodarstwo Rolne Paweł Szóstak, którzy wygrali samochody osobowe marki Skoda Fabia.

internet_4E4B0653.jpg

 Serdecznie gratulujemy nagrodzonym i organizatorom, którzy zorganizowali tak wspaniałe i chyba największe branżowe wydarzenie tej wiosny. Nagrody podobały się wszystkim, podczas losowania emocji nie brakowało, ale najbardziej cieszyli się z nich jak zwykle ci, którym udało się je wygrać!

Materiały prasowe

internet_4E4B0653.jpg

internet_4E4B0837.jpg0 komentarzy


Rekomendowane komentarze

Brak komentarzy do wyświetlenia.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×