Skocz do zawartości

News

Autorzy tego bloga

Kalendarz ZAK S.A. najładniejszy

Zaloguj się, aby obserwować  
agrofoto

377 wyświetleń

ZAK.jpg

Projekt kalendarza ZAK SA został uznany za najładniejszy z grona firm uczestniczących w ogólnopolskim programie „Odpowiedzialność i Troska”®. Program jest znany i realizowany przez firmy chemiczne w ponad 50 krajach na świecie. Dobrowolnie uczestniczy w nim 36 firm branży chemicznej w Polsce, które dążą do pogodzenia osiągania satysfakcjonujących wyników ekonomicznych z głęboką troską o otoczenie społeczne i środowisko naturalne.

okładka-kalendarza-ZAK.jpg


Na łamach internetowego Biuletynu programu „Odpowiedzialność i Troska”® kierowanego do realizatorów programu przeprowadzono krótki konkurs na najładniejszy firmowy kalendarz. W głosowaniu, w którym brali przedstawiciele firm-realizatorów zwyciężył projekt kalendarza ZAK S.A. Konkurs miał na celu promocję i integrację środowiska branżowego firm skupionych w Programie „Odpowiedzialność i Troska”® we wspólnym celu, jakim jest ochrona środowiska.

kalendarz-ZAK-luty.jpg


Zwycięski kalendarz przedstawia zdjęcia wykonane przez pracowników firmy w ramach ekologicznego konkursu fotograficznego „Złap zająca”. Konkurs, którego pomysłodawcą jest ZAK, organizuje obecnie sekretariat programu dla wszystkim realizatorów.

kalendarz-ZAK-czerwiec.jpgŹródło: www.zak.eu

Zaloguj się, aby obserwować  


0 komentarzy


Rekomendowane komentarze

Brak komentarzy do wyświetlenia.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×