Skocz do zawartości

News

Autorzy tego bloga

Nowość na rynku polskim

agrofoto

862 wyświetleń

blog-0807263001476879496.jpg

Firma Anderwald Maszyny Rolnicze specjalizująca się w sprzedaży maszyn rolniczych, ostatnio poszerzyła swoją ofertę o przyczepę transportowo przeładowczą francuskiego producenta przyczep transportowo przeładowczych do nawozów firmy Perrein.

W ofercie firmy znajdują się trzy modele przyczep o pojemności 4000, 6500 i 9000 litrów. Maszyny te są nowością na rynku polskim, a ich główne zalety to: funkcjonalność i wydajność.

Przyczepy transportowo przeładowcze zostały tak zaprojektowane, aby mogły współpracować z każdym modelem rozsiewacza do nawozów. Najlepsze efekty i precyzja wysiewu możliwe są do osiągnięcia przy użyciu rozsiewacza wyposażonego w system ważenia, Calibrator Zurf oraz nawigację.
Montaż rozsiewacza do przyczepy odbywa się poprzez zaczep trzypunktowy. Dzięki takiemu połączeniu dwóch maszyn użytkownik zaoszczędzi na czasie i obniży koszty mechanizacji danej uprawy. Wysiew nawozu takim zestawem odbywa się przy użyciu jednego ciągnika . Załadunek rozsiewacza dokonuje się w trakcie pracy na polu, bezpośrednio z przyczepy z prędkością przepływu do 40ton/godzinę.

Źródło: materiały Anderwald Maszyny rolnicze0 komentarzy


Rekomendowane komentarze

Brak komentarzy do wyświetlenia.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×