Skocz do zawartości

News

Autorzy tego bloga

16 października: Dni Pola w Niepomucenowie

AF_Joanna

779 wyświetleń

blog-0385484001475842818.jpg

Już 16 października pod hasłem: Innowacje w rolnictwie w Nepomucenowie odbędą się Dni Pola. Głównym punktem imprezy będzie prezentacja mieszanki międzyplonowej FUTTER NOVA 11.

FUTTER NOVA 11 to unikalna pastewna mieszanka międzyplonowa, która doskonale sprawdza się jako pasza dla bydła, a jednocześnie poprawia strukturę gleby i pomaga w spełnieniu wymogów zazielenienia. Jednak to nie jedyna atrakcja przygotowana przez organizatorów.

Podczas Dni Pola FUTTER NOVA będzie można zobaczyć, jak w praktyce wygląda innowacyjna uprawa pasowa metodą Strip Till, a także zbiór, podsuszanie oraz koszenie zielonek – informuje organizator imprezy. – Uczestnicy Dni Pola będą mogli również zapoznać się z innowacyjnymi odnawialnymi źródłami energii dla rolnictwa oraz przemysłu, a także zapoznać się z bogatą ofertą producentów chemii rolnej.

jednym z ciekawszych punktów imprezy będzie wystąpienie prof. dr. hab. Piotra Golińskiego, kierownika Katedry Łąkarstwa i Krajobrazu Przyrodniczego Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. Co więcej, podczas wydarzenia będzie można zapoznać się z ofertą ciągników i maszyn rolniczych japońskiej marki Kubota. Na uczestników imprezy bedzie też czekać wieprzowina z grilla, wyprodukowana w systemie jakości PQS.

Dni Pola FUTTER NOVA odbędą się 16 października w Nepomucenowie w gminie Kobylin (woj. wielkopolskie). Start godzinie 13.00. Głównym organizatorem imprezy jest firma Styburski&Goliński.0 komentarzy


Rekomendowane komentarze

Brak komentarzy do wyświetlenia.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×