Skocz do zawartości

News

Autorzy tego bloga

Top Pracodawca Polski Wschodniej wyłoniony.

AF_Joanna

471 wyświetleń

blog-0968010001475670654.jpg

W konkursie startowały firmy nowocześnie zarządzane, stawiające na innowacyjność, znaczące w swoich branżach. Wśród kryteriów oceny ważną rolę zajmowały też wysokie standardy relacji między menedżerami, pracownikami i otoczeniem społecznym, w którym na co dzień przedsiębiorstwa działają.

Prezes firmy SaMASZ inż. Antoni Stolarski odebrał wyróżnienie w trakcie uroczystej gali, która miała miejsce podczas III Wschodniego Kongresu Gospodarczego 22 września 2016 r. w Białymstoku.
---------------
Wschodni Kongres Gospodarczy - to forum dyskusji o teraźniejszości i przyszłości Polski Wschodniej.

SaMASZ Sp. z o.o. – jeden z czołowych europejskich producentów maszyn rolniczych i komunalnych z siedzibą w Białymstoku. Firmę, która obecnie zatrudnia ok. 650 osób, założył ponad 30 lat temu (w 1984 r.) Antoni Stolarski, przekuwając swoją pasję do projektowania maszyn rolniczych w biznes.

Aktualna oferta SaMASZ dla rolników to: kosiarki bębnowe, dyskowe, przetrząsacze, zgrabiarki, wozy paszowe i owijarki. A dla gospodarki komunalnej: kosiarki bijakowe, kosiarki wysięgnikowe, pługi odśnieżne, posypywarki i zamiatarki ciągnikowe.0 komentarzy


Rekomendowane komentarze

Brak komentarzy do wyświetlenia.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×