Skocz do zawartości

News

Autorzy tego bloga

INNVIGO - polska firma, polski sukces – od idei do efektów

agrofoto

533 wyświetleń

blog-0258277001473753610.png

Znaczący krok milowy w rozwoju INNVIGO: na koniec sierpnia wartość środków ochrony roślin firmy INNVIGO sprzedanych w Polsce, w czasie 8 miesięcy 2016r, przekroczyła 100 mln złotych.

„Wynik 100 mln zł sprzedaży jest momentem symbolicznym i krokiem milowym w rozwoju naszej firmy – mówi Krzysztof Golec, Prezes Zarządu INNVIGO. Jest sukcesem i jednocześnie motywacją dla całego zespołu do dalszej pracy, aby sprostać wyzwaniom na tym bardzo konkurencyjnym rynku. Z tej okazji pragnę serdecznie podziękować tym wszystkim, którzy nam zaufali: firmom dystrybucyjnym, które wprowadzają nasze środki na rynek oraz rolnikom i sadownikom, którzy z tych środków korzystają w swojej produkcji.”

INNVIGO to polski producent środków ochrony roślin. Firma powstała w styczniu 2015 roku i od tamtego momentu przechodzi intensywny rozwój.
Spółka zaczęła działalność od rynku polskiego, a obecnie ma już swoje oddziały w Czechach, na Słowacji, a także, od lipca br. rozpoczyna działalność w Rumunii.
INNVIGO prowadzi szeroko zakrojony program badań polowych, w tym sezonie firma miała m.in. ponad 1000 poletek doświadczalnych.
Obecnie w Polsce INNVIGO ma zarejestrowanych 20 produktów do ochrony głównych upraw rolniczych i sadowniczych, wciąż prowadzone są intensywne prace mające na celu poszerzenie oferty.0 komentarzy


Rekomendowane komentarze

Brak komentarzy do wyświetlenia.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×