Skocz do zawartości

News

Autorzy tego bloga

INNVIGO - nowe produkty do ochrony zbóż ozimych

agrofoto

743 wyświetleń

blog-0744732001469788274.png

Wczesnym latem portfolio INNVIGO poszerzyło się o nowe produkty do ochrony zbóż ozimych. Środki zawierające substancje aktywne: diflufenikan (Adiunkt 500 SC, Saper 500 SC) i chlorosulfuron (Arubis 50 SG, Surfer 50 SG) przeznaczone są do jesiennego zwalczania chwastów w zbożach.
Chlorosulfuron (Arubis i Surfer) oraz diflufenikan (Adiunkt i Saper) są doskonale znane w praktyce. Ich cechą charakterystyczną jest, oprócz nalistnego, działanie doglebowe, dzięki czemu zastosowane jesienią niszczą chwasty jeszcze zanim wzejdą lub zaraz po wschodach.
Paletę produktów do ochrony rzepaku, firma INNVIGO poszerzyła o środki zawierające chizalofop P – etylowy (Buster 100 EC) przeznaczonym do zwalczania perzu właściwego, samosiewów zbóż i innych chwastów jednoliściennych oraz chlomazon (Efector 360 CS, Boa 360 CS). Środki te, razem z już wcześniej zarejestrowanymi herbicydami Metax 500 SC i Mezotop 500 SC zawierającymi metazachlor pozwalają na budowanie solidnych programów zwalczania chwastów w rzepaku. Środek Busteroprócz rzepaku jest zarejestrowany również do stosowaniu w uprawie buraka cukrowego.
Do końca roku zostało jeszcze kilka miesięcy, a biorąc pod uwagę, że trwają intensywne prace badawcze i rejestracyjne, możemy niebawem spodziewać się kolejnych, nowych produktów w ofercie INNVIGO.

INNVIGO, oprócz działań w Polsce, ma za sobą pierwszy, pełny sezon działalności lokalnej spółki w Czechach i na Słowacji, a od 1 lipca trwają pracę mające na celu uruchomienie organizacji rumuńskiej. Prowadzone są intensywne działania, aby 1 stycznia 2017 INNVIGO Rumunia było w pełni gotowe do wiosennego sezonu.0 komentarzy


Rekomendowane komentarze

Brak komentarzy do wyświetlenia.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×