Skocz do zawartości

News

Autorzy tego bloga

Firma Agrifirm przejęła polską firmę paszową Paszmark

blog-0730654001468573228.png

Royal Agrifirm Group, do której należy Agrifirm Polska, przejął polską firmę paszową Paszmark. Paszmark jest firmą rodzinną produkującą mieszanki paszowe dla drobiu, trzody chlewnej i bydła. Firma znajduje się w Płośnicy – w powiecie działdowskim województwa warmińsko-mazurskiego. Ze względu na korzystne położenie Paszmarku w połączeniu z lokalizacjami pozostałych trzech wytwórni Agrifirm, w Szamotułach, Margoninie i Topoli, firma podejmie ważny krok w kierunku zwiększenia zasięgu i udziału w polskim rynku. Zapewni to doskonałą podstawę do dalszego rozwoju.

Jako organizacja międzynarodowa, Royal Agrifirm Group chce być wiodącą firmą w sektorach rolnictwa i ogrodnictwa. Przejęcie polskiej spółki paszowej Paszmark jest zgodne ze strategią organizacji, która skupia się na podstawowej działalności w branży paszowej, uprawie roślin i ogrodnictwie, co-produktach i produktach specjalistycznych. W ramach realizacji swojej strategii, Agrifirm koncentruje się na rozwoju między innymi w Europie Środkowo-Wschodniej.

Wraz z przejęciem firmy Paszmark jesteśmy w stanie dalej wdrażać naszą strategię na polskim rynku, który jest nam znany i ważny dla nas – mówi Ton Loman, CEO Royal Agrifirm Group.

Firma Paszmark została założona w 1995 roku, zatrudnia 29 pracowników, którzy nadal będą pracować w firmie po jej przejęciu przez Agrifirm. Zdolność produkcyjna wytwórni wynosi 50 000 ton mieszanek paszowych. Zakład zlokalizowany jest w obszarze o dużej gęstości populacji zwierząt. Umożliwia to zbliżenie się do drugiego co do wielkości obszaru hodowli drobiu i trzody chlewnej na terenie Polski. Ponadto lokalizacja zapewnia dostęp do najważniejszego regionu hodowli bydła w Polsce.

Royal Agrifirm Group jest drogą do sukcesu dla przedsiębiorczych hodowców i plantatorów poprzez dostarczanie wysokiej jakości pasz dla zwierząt, produktów do upraw rolnych i fachowego doradztwa. Firma silnie koncentruje się na rozwoju innowacyjnych produktów i koncepcji, które prowadzą do uzyskania lepszych rezultatów dla swoich klientów. Bazując na swojej wizji, Royal Agrifirm Group wykorzystuje wiedzę i produkty, które pomagają hodowcom i producentom we wzmocnieniu swojej pozycji rynkowej. Royal Agrifirm Group jest holenderskim liderem, który współpracuje z międzynarodowymi filiami.

Źródło: materiały firmowe Agrifirm0 komentarzy


Rekomendowane komentarze

Brak komentarzy do wyświetlenia.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×