Skocz do zawartości

News

Autorzy tego bloga

BACTIM SŁOMA w sprzedaży pilotażowej

agrofoto

922 wyświetleń

blog-0579504001466504822.jpg

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, INTERMAG – polska firma specjalizującą się w produkcji i dystrybucji specjalistycznych nawozów mineralnych, biostymulatorów dla rolnictwa i ogrodnictwa oraz produktów prozdrowotnych dla zwierząt – informuje, że w lipcu zostanie wprowadzony do sprzedaży pilotażowej prototyp innowacyjnego biopreparatu BACTIM SŁOMA.

Jest to innowacyjny preparat oparty o specjalnie wyselekcjonowane mikroorganizmy, służący do przyspieszenia rozkładu resztek pożniwnych i poprawy właściwości gleby. Prototyp biopreparatu powstał w wyniku projektu realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka przy ścisłej współpracy z jednostką naukowo-badawczą wyspecjalizowaną w kierunku mikroorganizmów. Producent testuje ten produkt w warunkach polowych od 2 lat z bardzo dobrymi wynikami. Rezultatem aplikacji BACTIM SŁOMA jest wzrost zawartości składników pokarmowych oraz próchnicy w glebie.

Zadowolenie Klientów jest dla nas zawsze celem nadrzędnym, dlatego też prototypowe preparaty przechodzą surowe testy jakościowe, ale również wstępne badania opinii i popytu. Obecnie trwają intensywne prace nad przygotowaniem do komercyjnego wprowadzenia produktu na rynek, dlatego też sprzedaż pilotażowa jest bardzo ważnym etapem całego projektu i ma na celu pokazanie nam, w jaki sposób będzie się kształtować popyt. W ramach pilotażowej sprzedaży produkt będzie dostępny w ograniczonej ilości. Przewidujemy też, że mogą pojawić się sugestie z Państwa strony dotyczące rozwoju tego biopreparatu w kierunku dodatkowych właściwości i cech użytkowych. Będziemy za nie wdzięczni, gdyż bardzo cenimy Państwa opinie – podaje INTERMAG Sp. z o.o.

Szczegółowe informacje o biopreparacie wraz z wynikami badań można znaleźć na stronie www.bactim.pl.

Źródło: materiały firmowe0 komentarzy


Rekomendowane komentarze

Brak komentarzy do wyświetlenia.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×