Skocz do zawartości

News

Autorzy tego bloga

PÖTTINGER inwestuje w rozwój

agrofoto

431 wyświetleń

blog-0866242001464765664.jpg

23 maja 2016 austriacki prodcent maszyn rolniczych PÖTTINGER położył kamień węgielny pod dalszą rozbudowę głównej fabryki w Grieskirchen (AT). Inwestycja 25 mln EUR pozwoli PÖTTINGER zreorganizować produkcje: hale produkcyjne i logistyczne, które zostaną powiększone o kolejne 12.000 m2 wspomogą firmę w jej dalszym rozwoju. Zakończenie tego dużego projektu jest zaplanowane na lato 2017.

Aby móc rozwijać swoja pozycję na rynkach międzynarodowych i stawić czoło wzrastającym wymogom rolnictwa, PÖTTINGER w ostanich latach bardzo intensywnie inwestował w swoje miejsca produkcyjne. Fabryka Techniki Siewu w Bernburg (DE) i Zakład Produkcyjny w Vodnanach (CZ) zostały rozbudowane i unowocześnione. W ramach projektu ŚWIATpracy w głównej fabryce firmy powstały nowoczesne pomieszczenia biurowe spełniające najwyższe standardy pracy nie tylko na dziś ale również z myślą o przyszłości.

„Ambitny plan rozbudowy PÖTTINGER fabrykaWORLD otwiera nowy rozdział w historii firmy, który zapewni przedsiębiorstwu dodatkową przestrzeń produkcyjną oraz reorganizację wszystkich procesów“, mówią z przekonaniem właścieciele firmy mag. Heinz i dypl. inż. Klaus Pöttinger i kontynuują: „Te inwestycje zapewnią dalszy rozwój i skuteczne konkurowanie na rynkach światowych.“

Na tym etapie budowy zostaną postawione dwie dodatkowe hale o łącznej powierzni 12.000 m2. To da 40% więcej powierzhni dla produkcji całaj palety maszyn zielonkowych. Dzięki nowej powierzchni zostanie znacząco usprawniony proces przeplywu materiałów i powstaną ergonomiczne miejsca pracy, które pozwolą pracownikom wytwarzać najnowocześniejsze maszyny rolnicze.


Na kursie mimo silnego wiatru przeciwnego

Rolnictwo obecnie jest w trudnej sytuacji. PÖTTINGER jest jednak przekonany, że „Każdy potrzebuje rolnictwa“ i dlatego technika rolnicza ma duży potencjał rozwoju. Zarząd firmy w osobach mag. Heinza i dypl.inż. Klausa Pöttinger zdecydowanie koncentruje swoją uwagę na przyszłości i dalszym rozwoju firmy: „Zgodnie ze sloganem „zakorzeniony w Austrii, zadomowiony w świecie“, określamy się jednoznacznie jako tradycyjne przedsiębiorstwo z siedzibą w Austrii. Technika rolnicza to nasze życie. Dlatego dziś inwestujemy, aby w przyszłości osiagnąć sukces.“0 komentarzy


Rekomendowane komentarze

Brak komentarzy do wyświetlenia.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×