Skocz do zawartości

News

Autorzy tego bloga

Targi Rolnicze AGRO-PARK w Lublinie już w najbliższą sobotę!

agrofoto

745 wyświetleń

blog-0791182001456917854.jpg

Rozpoczynamy wielkie odliczanie do dziewiątej edycji Targów Rolniczych AGRO-PARK w Lublinie, która odbędzie się w dniach 5-6 marca 2016 roku. Dwudniowe święto dla branży rolniczej organizowane jest przez trzy doświadczone na rynku targów oraz w branży podmioty: Targi Lublin, Polską Izbę Gospodarczą Maszyn i Urządzeń Rolniczych oraz Międzynarodowe Targi Poznańskie.

Największa ekspozycja halowa innowacyjnych maszyn i urządzeń rolniczych w Polsce Południowo-Wschodniej, interesujące seminaria, porady ekspertów, dynamicznie rosnąca liczba wystawców oraz entuzjastyczne opinie zwiedzających na temat Targów utwierdzają w przekonaniu, że obrana przez organizatorów formuła wydarzenia jest jak najbardziej trafiona.

Już niebawem Lublin po raz kolejny stanie się rolniczą mekką, prezentując właścicielom gospodarstw nowości produktowe, innowacyjne rozwiązania, a także trendy na 2016 rok. Swoją obecność w tegorocznej edycji potwierdzili czołowi producenci i dystrybutorzy w branży rolniczej, a także regionalni dealerzy.

imgTL107.JPG

Przestrzeń wystawiennicza obejmie nie tylko ekspozycję szerokiego spektrum asortymentu, ale da bezpośrednią możliwość porównania produktów pod względem innowacyjności, a także konkurencyjności na rynku. Na szczególną uwagę zasługuje kilkadziesiąt modeli ciągników, które znajdą zastosowanie w każdej wielkości gospodarstwie. Ponadto na Targach pojawią się najnowsze kombajny zbożowe oraz cały niezbędny sprzęt do wiosennych zasiewów czy pierwszych sianokosów. Nowością będzie także francuska marka Silofarmer. Wśród eksponatów pojawią się również cenione w branży maszyny lubelskiej firmy URSUS S.A oraz SIPMA Lublin. Sprawdzone rozwiązania firmy SaMASZ, która została nagrodzona Złotym Medalem podczas Targów POLAGRA-PREMIERY, pojawią się m.in. na stoisku TECHMLEK. Rolników poszukujących produktów z kategorii silosów oraz technologii pożniwnych zapraszamy do odwiedzania ekspozycji m.in. firm BIN, Michał, Agremo Brzeg. Dla zwiedzających dostępna będzie także pełna gama nowych odmian roślin oraz pokaźne wyposażenie serwisów rolniczych (Grene, Niedziałek, Fast, Rompol, Komfort).

imgTL224.jpg

AGRO-PARK to nie tylko miejsce podjęcia kluczowych decyzji inwestorskich w obszarze obsługi technicznej działalności rolniczej, ale też doskonała okazja do spotkania wielu znakomitych autorytetów, przedstawicieli biznesu, związków, stowarzyszeń i mediów.


Więcej informacji znaleźć można na www.agro-park.pl0 komentarzy


Rekomendowane komentarze

Brak komentarzy do wyświetlenia.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×