Skocz do zawartości
News

News

Autorzy tego bloga

M-ROL Odolanów zaprasza na POLAGRA PREMIERY 2016

agrofoto

1296 wyświetleń

blog-0534000001452508074.png

Jak co dwa lata – w latach parzystych na terenach Międzynarodowych Targów Poznańskich odbywa się jedna z największych wystaw rolniczych w kraju POLAGRA – PREMIERY 2016.
W tym roku wystawa rozpocznie się 21 stycznia i potrwa aż cztery dni. Jest to niesamowita okazja do obejrzenia nowinek z dziedziny rolnictwa oraz zapoznania się z najnowszymi trendami i kierunkami w uprawie, czy hodowli, jakie z pewnością rolnicy będą wykorzystywać w codziennej pracy w najbliższym okresie.

Firmy M – ROL oczywiście na tak prestiżowych targach nie może zabraknąć. Podczas wizyty na POLAGRA PREMIERY zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska (pawilon 3, stoisko 24), by zapoznać się z przeznaczeniem, sposobem działania i efektywnością wykorzystywania maszyn i urządzeń tworzonych przez M – ROL tj. mieszalników do paszy, przenośników do zboża, suszarni mobilnych, rozdrabniaczy do zboża, silosów paszowych, jak i rozdrabniaczy do słomy, które czynią gospodarstwo bardziej wydajnym, nowoczesnym i produktywnym.0 komentarzy


Rekomendowane komentarze

Brak komentarzy do wyświetlenia.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×