Skocz do zawartości
News

News

Autorzy tego bloga

POLAGRA-PREMIERY – NOWOŚCI na wyciągniecie ręki

agrofoto

727 wyświetleń

blog-0732172001447669719.jpg

Największe halowe Targi Rolnicze POLAGRA-PREMIERY zbliżają się szybkimi krokami. Już w styczniu (21-24.01.2016r.) odbędzie się prezentacja kilkuset NOWOŚCI na polskim rynku.

– Wiemy, które z nowości zaprezentowanych na targach AGRITECHNIKA zostaną pokazane polskiej publiczności podczas szóstej edycji Targów POLAGRA-PREMIERY – tłumaczy Jakub Patelka, dyrektor projektu. – Mogliśmy się im przyjrzeć podczas wizyty w Hanowerze. Innowacyjne rozwiązania z branży rolniczej prezentują się naprawdę imponująco. Czujemy się zaszczyceni, że na ternie Międzynarodowych Targów Poznańskich swoją pierwszą odsłonę będą mieć najnowsze osiągnięcia inżynierskie będące jednocześnie barometrem wskazującym nowe kierunki zainteresowań w branży rolniczej – dodaje.

Targi POLAGRA-PREMIERY cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród zwiedzających. To zatem doskonała okazja do tego, by pochwalić się topowymi produktami. Wśród nich znajdą się m.in.:
- traktory ZETOR by Pininfarina wskazujące nowy kierunek stylistyczny, który z biegiem czasu obejmie wszystkie serie i produkty marki ZETOR
- prasa belująca Z587 – łańcuchowa firmy Metal-Fach
- ciągniki z nowej serii VALTRA SERII N
- prasa Pöttinger
- seria ciągników Fendt 1000 Vario i wiele innych.


Więcej informacji na temat Targów na www.polagra-premiery.pl0 komentarzy


Rekomendowane komentarze

Brak komentarzy do wyświetlenia.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×