Skocz do zawartości
News

News

Autorzy tego bloga

Optymalizacja przejazdów roboczych na polu CLAAS

agrofoto

432 wyświetleń

blog-0733459001445586800.png

Dotychczas ustawianie torów przejazdów było zazwyczaj tworzone na podstawie wieloletniej praktyki i przyzwyczajenia wzdłuż najdłuższej i / lub prostej krawędzi pola. Korzystanie z optymalizacji przejazdów roboczych na polu CLAAS umożliwia po raz pierwszy zoptymalizowane dopasowanie przejazdów dla każdego pola i podanie dokładnego wymaganego czasu pracy.

Sześć procent mniej czasu pracy w polu



Dla optymalnej obróbki moduł oprogramowania dzieli pola na podobszary. W oparciu o wyniki zostaje obliczony czas wymagany do obróbki pola . „Czas użytkowania jest zredukowany średnio o 6%” mówi Josef Maier z CLAAS E-Systems. „Jest to zupełnie nowy rozdział we wzroście wydajności: zarówno w polu, jak i w codziennym planowaniu każdego rolnika.” Przedstawienie torów przejazdów może być wyświetlone w każdym standardowym komputerze i mobilnym tablecie oraz dodatkowo jako wydruk. Oprogramowanie jest zintegrowane jako narzędzie
planowania na platformie internetowej 365FarmNet.

255111 - 3.jpg



Dla wszystkich systemów jazdy automatycznej GPS, które są połączone za pośrednictwem interfejsów 365FarmNet, można również skorzystać z granic pola, a parametry techniczne linii referencyjnych będą eksportowane do oprogramowania Optymalizacja przejazdów roboczych na polu CLAAS. Program Optymalizacja przejazdów roboczych na polu CLAAS może być stosowany do wszystkich prac w polu. Dodatkową korzyścią jest zmniejszenie zużycia paliwa, ponieważ odległość, a tym samym czas potrzebny do wykonania prac będzie zmniejszony. Prowadzi to również do zmniejszenia ubijania gleby na polu.

Źródło: materiały prasowe Claas



0 komentarzy


Rekomendowane komentarze

Brak komentarzy do wyświetlenia.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×