Skocz do zawartości
News

News

Autorzy tego bloga

ADROL w gronie dilerów marki Kubota

monika_adag_88

860 wyświetleń

blog-0185730001441188348.jpg

Działająca na polskim rynku od 2006 roku firma ADROL w połowie sierpnia rozpoczęła współpracę z marką Kubota. Diler będzie obsługiwał osiem powiatów województwa podlaskiego, za które wcześniej odpowiadała firma GAMA.

 

Firma ADROL, stanowiąca własność pana Daniela Gosiewskiego, od lat zajmuje się sprzedażą maszyn rolniczych związanych z uprawą ziemi, zbiorem zielonek, siewem i sadzeniem oraz nawożeniem i ochroną roślin. Na początku skupiała się głównie na sprzedaży używanych maszyn, importowanych przede wszystkim z Francji i Wielkiej Brytanii. Później do oferowanych usług doszedł wynajem urządzeń rolniczych, warsztat mechaniczny oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny zarówno maszyn nowych, jak i używanych. Obecnie firma cieszy się bardzo dużym uznaniem wśród klientów, co nie sprawia jednak, że przestaje myśleć o ich potrzebach.

 

– Dzięki japońskiej jakości i niezawodności, niskiemu spalaniu, łatwości obsługi, komfortowi pracy i bogatemu wyposażeniu w standardzie, czyli wszystkiemu, co składa się na legendarną renomę marki Kubota, pomarańczowe maszyny będą idealne dla naszego klienta – tłumaczy pan Daniel Gosiewski. – Gospodarstwa na terenie województwa podlaskiego są przede wszystkim nakierowane na hodowlę bydła mlecznego, doskonałym rozwiązaniem dla prowadzących je rolników będą zatem maszyny marki Kubota stworzone z myślą o gospodarstwach średniej wielkości. Nie zapominamy również o naszych klientach związanych z sadownictwem i gospodarką komunalną. Dzięki japońskim produktom będziemy mogli dotrzeć także do nich – dodaje. Właściciel firmy ADROL nie ukrywa również, że współpraca z marką o tak dobrej opinii wśród rolników pomoże umocnić pozycję firmy na lokalnym rynku.

 

– Z wielką satysfakcją witamy firmę ADROL w gronie naszych dilerów. Doświadczenie, jakim dysponuje nasz nowy partner handlowy, to gwarancja owocnej współpracy, zarówno dla nas, jak i naszych Klientów z województwa podlaskiego. Jestem przekonany, że z firmą ADROL jakość oferowanych przez nas usług będzie jeszcze wyższa – mówi Michał Poźniak, Szef Działu Sprzedaży Maszyn Rolniczych marki Kubota.

 

Źródło: materiały prasowe Kubota0 komentarzy


Rekomendowane komentarze

Brak komentarzy do wyświetlenia.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×