Skocz do zawartości

Mini galerie

Zaloguj się, aby obserwować  
  • 85
  • 182
  • 402767

Co jeszcze może się przydać w gospodarstwie?

Zaloguj się, aby obserwować  
agrofoto

6916 wyświetleń

blog-stacja-pogodowa_1441374503_153152_55e9a127a1019.jpg

Mianem narzędzia rolniczego określane są urządzenia techniczne używane w rolnictwie w celu ułatwienia lub mechanizacji produkcji rolnej. W świadomości ludzkiej zaliczane są do nich cięższe sprzęty, takie jak pług, kultywator, czy nawet kombajn lub ciągnik. Co jednak z mniejszymi urządzeniami dedykowanymi dla rolników i producentów żywności?

stacja-pogodowa_1441791119_153152_55effc
10 slajdów
  1. Co jeszcze może się przydać w gospodarstwie?
  2. Co jeszcze może się przydać w gospodarstwie?
  3. Co jeszcze może się przydać w gospodarstwie?

Niezależnie od tego, czym się zajmujemy, stale jesteśmy otoczeni przez wciąż rozwijającą się technologię, mającą usprawnić naszą pracę i ułatwić wykonywane czynności. Na polskim rynku można znaleźć tysiące przeróżnych narzędzi pomiarowych oraz akcesoriów do domu, ogrodu i budynków gospodarskich. Rolnicy nie zdają sobie jednak sprawy z tego, że wiele z nich mogłoby zdecydowanie ułatwić im codzienne obowiązki.

 

W sklepach można bowiem zaopatrzyć się nie tylko w urządzenia do pomiaru warunków atmosferycznych i glebowych, takich jak wilgotność, temperatura czy pH, ale także w kompleksowe instalacje do obserwacji i pomiarów, na przykład stacje pogodowe czy kamery termowizyjne.

 

Rynek jest bardzo bogaty, a oferty producentów bardzo szerokie. Każdy znajdzie zatem coś dla siebie. Przedstawiamy więc kilka najpopularniejszych urządzeń, mogących ułatwić prace w gospodarstwach rolnych. Wszystkie produkty oferuje firma Conrad Electronic.

Oglądaj galerię

Zaloguj się, aby obserwować  


1 komentarz


Rekomendowane komentarze

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×