Skocz do zawartości

News

Autorzy tego bloga

FruitSmart 3,3 VP – polski produkt z 1-MCP na rynku

agrofoto

1350 wyświetleń

blog-0234202001437398087.png

W lipcu 2015 roku został zarejestrowany produkt FruitSmart 3,3 VP zawierający 1-metylocyklopropen (1-MCP). Produkt będzie sprzedawany już w obecnym sezonie. Za dystrybucję odpowiedzialna jest firma INNVIGO - nowy polski producent środków ochrony roślin. Produkt będzie dostępny w sprzedaży do samodzielnego stosowania, a także możliwe będzie zlecenie aplikacji FruitSmart w przechowalni. Synteza substancji aktywnej i formułowanie produktu odbywa się całkowicie w Polsce.

 

FruitSmart 3,3 VP - wpływa na utrzymanie wysokiej jędrności jabłek, opóźnianie procesów ich przejrzewania i zmniejszenie oparzelizny powierzchniowej podczas przechowywania w chłodni. Powoduje wyhamowanie produkcji etylenu w owocach, ale także wszelkich procesów zachodzących w owocach pod wpływem etylenu znajdującego się w otoczeniu. Jego oryginalna forma handlowa – proszek w wodnorozpuszczalnych saszetkach – jest gwarantem bezpieczeństwa dla użytkownika, ułatwienia i przyspieszenia pracy oraz precyzji dozowania.

 

Więcej informacji o dostępności i stosowaniu FruitSmart 3,3 VP będzie w najbliższym czasie dostępne w informacjach prasowych, internetowych a także na spotkaniach sadowniczych.

 

FruitSmart etykieta MinRol2015.pdf

 

Komunikat FruitSmart lipiec 2015.pdf

 

 

Źródło: Innvigo0 komentarzy


Rekomendowane komentarze

Brak komentarzy do wyświetlenia.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×