Skocz do zawartości
News

News

Autorzy tego bloga

Firma Osadkowski SA obchodzi 25 urodziny

monika_adag_88

940 wyświetleń

blog-0913968001436448997.jpg

Pod koniec czerwca firma Osadkowski SA obchodziła swoje 25-lecie. W tym czasie z lokalnego dystrybutora stała się ona polskim potentatem w branży rolniczej. Obecnie zatrudnia ponad 500 osób, a jej dzienne obroty wynoszą około 4 milionów złotych.

 

Firma, założona przez Władysława i Beatę Osadkowskich, oferuje przede wszystkim bogatą gamę środków do produkcji roślinnej i zwierzęcej, ale także sprzedaż i serwis maszyn rolniczych. Posiada także zespół doświadczonych i zaufanych doradców.

 

Myślę, że sedno naszego sukcesu tkwi w rzetelnym podejściu, traktowaniu każdego człowieka serio, otwartości na nich i słuchaniu, czego potrzebują – powiedziała na obchodach jubileuszowych współzałożycielka firmy. Pan Władysław dodaje jeszcze, że ważni są również ludzie, z którymi pracują. To oni pozwalają na nieustający rozwój firmy.

 

Małżeństwo przedsiębiorców ogłosiło również, że firmę zamierzają przekazać w ręce swoich dzieci – Katarzyny, Piotra i Wojciecha. – To bardzo ważny, krytyczny wręcz, moment dla każdej z firm prywatnych – mówi pan Władysław, podkreślając jednocześnie, że na polskim rynku coraz mniej firm pozostaje w rękach rodzin. Młodzi boją się nie tylko zakładać własne biznesy, ale także przejmować odpowiedzialność rodziców.

 

blogentry-153152-0-37502200-1436448986_thumb.jpg

 

Zasobami ludzkimi będzie od tej pory zarządzać Katarzyna Osadkowska, która od kilku lat zajmuje się już działem kadr i działem organizacji. – Działy te są perłą firmy – komentuje. – Ojca filozofią zawsze było to, że najważniejsi są ludzie. Piotr Osadkowski zajmie się natomiast sprawami informatycznymi i wdrażaniem nowych technologii, podczas gdy jego brat Wojciech będzie pełnił funkcję dyrektora handlowego.

 

Jesteśmy zgodnym rodzeństwem – mówi pan Wojciech. – Mamy wspólne cele. Chcemy, żeby firma dalej się rozwijała, co nie powinno być trudne, gdyż rodzice wpoili nam fundamenty doskonałych wartości. Najważniejsza jest pracowitość, uczciwość i zaufanie. W dodatku pracujemy już ze sobą od kilku lat i udaje nam się to całkiem nieźle – dodaje.

 

Wśród ponad 3 tysięcy gości znalazł się także burmistrz Bierutowa, Władysław Kobiałka, który podkreślał, jak wiele państwo Osadkowscy robią dla lokalnej społeczności. Również firmy partnerskie, takie jak chociażby Timac Agro Polska, ale też właściciele gospodarstw chwalili sobie współpracę z firmą Osadkowski SA. Wszyscy życzyli firmie kolejnych 25 lat działalności.0 komentarzy


Rekomendowane komentarze

Brak komentarzy do wyświetlenia.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×