Skocz do zawartości

News

Autorzy tego bloga

Warszawa stolicą zootechniki

agrofoto

448 wyświetleń

blog-0364634001436259613.gif

Już na przełomie sierpnia i września w Warszawie odbędzie się międzynarodowe spotkanie środowiska zootechnicznego – 66. Zjazd EAPP. Będzie w nim uczestniczyć ponad 1100 osób z 40 krajów świata!

 

Zjazd już po raz trzeci organizowany jest przez Polskie Towarzystwo Zootechniczne. Patronami honorowymi są wicepremier i minister gospodarki Janusz Piechociński, minister rolnictwa i rozwoju wsi Marek Sawicki oraz prezes Agencji Rynku Rolnego Radosław Szatkowski.

 

EAAP zrzesza naukowców i praktyków, przedstawicieli administracji rządowych związanych z naukami zootechnicznymi z niemal wszystkich krajów Europy i świata. Jego celem jest promowanie doskonalenia produkcji zwierzęcej poprzez wykorzystywanie osiągnięć nauki.

 

Doroczne zjazdy stanowią najważniejsze forum wymiany informacji i dyskusji na temat problemów produkcji zwierzęcej w Europie i jedno z najważniejszych na świecie. Są także okazją do zaprezentowania osiągnięć naukowych i produkcyjnych europejskiej hodowli i myśli naukowo-technicznej.

 

Ważnym wydarzeniem towarzyszącym będzie Wystawa 66. Zjazdu EAPP, która odbędzie się 3-4 września na terenie kampusu Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego. Stanowi ona część Dni Praktyki, a jej celem jest prezentacja w międzynarodowym gronie polskich hodowców, organizacji branżowych czy też firm związanych z sektorem zootechniki (stacji unasienniania, producentów pasz). Organizatorzy liczą również na uczestnictwo w Wystawie producentów polskiej żywności tradycyjnej i lokalnej, która rozsławia nasz kraj na całym świecie.

 

Serdecznie zapraszamy do udziały w 66. Zjeździe EAPP oraz towarzyszącej mu Wystawie!

Więcej informacji na stronie: www.eaap2015.org.

 

 

logo.png0 komentarzy


Rekomendowane komentarze

Brak komentarzy do wyświetlenia.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×