Zaloguj się, aby obserwować  

Po raz kolejny młodzi rolnicy mogą ubiegać się o dofinansowanie

PROW 2014–2020 w ramach programów wspierających rozwój gospodarstw i działalności gospodarczej przewiduje znane już z poprzednich lat działanie „Premie dla młodych rolników”, skierowane do osób poniżej 40. roku życia, które po raz pierwszy rozpoczęły prowadzenie gospodarstwa rolnego.

10 slajdów
  1. Po raz kolejny młodzi rolnicy mogą ubiegać się o dofinansowanie
  2. Po raz kolejny młodzi rolnicy mogą ubiegać się o dofinansowanie
  3. Po raz kolejny młodzi rolnicy mogą ubiegać się o dofinansowanie

Zgodnie z zapewnieniami ministra rolnictwa PROW 2014–2020 zostanie uruchomiony w drugiej połowie 2015 roku. W jego obrębie w ramach programów wspierających rozwój gospodarstw i działalności gospodarczej planowane jest znane już z poprzednich lat działanie „Premie dla młodych rolników”.

 

Niestety, tak jak w przypadku innych działań przewidzianych w PROW 2014–2020, nie opublikowano jeszcze nawet projektów stosownych rozporządzeń. Regulacje zawarte w Programie Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020 zaakceptowanym przez Komisję Europejską w grudniu 2014 roku pozwoliły Kancelarii Prawnej Żydek & Pliszka sp.j. opisać ramy programu, a przede wszystkim wskazać kryteria określające możliwość ubiegania się o pomoc z działania „Premie dla młodych rolników”.
 

Oglądaj galerię

Zaloguj się, aby obserwować  
agrofoto
Zaloguj się, aby obserwować  


3 komentarze


Rekomendowane komentarze

Czy są jakieś informacje odnośnie naboru w marcu? Bedzie mozna byc ubezpieczonym z ZUSie? czy wydłużyli okres posiadania gospodarstwa? gospodarstwo zostało przepisane na mnie w pazdzierniku 2014 roku, skladalem na MR w pierwszym naborze czy w  marcu bede mogl skladac?

  •  

witam.

ktoś coś wie dokładniej na temat okresu urządzania gospodarstwa ,czy jeśli ziemia "cały" 1,13 ha widnieje na mnie od października 2015 kupiłem okazyjnie, mój stary nie chciał jechać do notariusza ,im zależało na sprzedarzy ,bałem się że ktoś mnie ubiegnie.nie składałem osobiście wniosków o dotacje ojciec składa razem ze swoim,ani nie rejestrowałem zwierząt ,tym bardziej żadnych działalności nie prowadziłem.ktoś może się wypowiedzieć?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj