Skocz do zawartości

News

Autorzy tego bloga

Najlepsze produkty… możliwe dzięki polskim rolnikom

agrofoto

1078 wyświetleń

blog-0654488001418040769.jpg

Polscy rolnicy są dumni ze swoich gospodarstw oraz efektów swojej pracy, z których każdego dnia korzystają miliony konsumentów. Dzięki nim codziennie możemy delektować się pysznym mlekiem, jajecznicą ze świeżych jaj, soczystym filetem z kurczaka czy też smaczną polędwicą wieprzową.

Nasi hodowcy to ludzie przedsiębiorczy, z pasją do swojej pracy i umysłami otwartymi na innowacje i rozwój. Jako Agrifirm jesteśmy dumni z ich sukcesów. Cieszymy się, że codziennie możemy ich wspierać swoim doświadczeniem, wiedzą i produktami.

Chcemy wspierać ich również poprzez promocję zdrowego, świeżego i smacznego mięsa, mleka oraz jaj – efektów ich codziennej pracy. W tym celu w Agrifirm przygotowaliśmy kampanię informacyjną, poprzez którą przybliżamy polskim konsumentom sylwetki hodowców oraz uświadamiamy jak ważne w naszym życiu są efekty ich pracy. Promujemy polską żywność!

W listopadzie rozpoczęliśmy pierwszy etap kampanii. Reklamy polskich rolników pojawiły się w prasie, internecie oraz na samochodach dostarczających paszę Agrifirm. W jej kolejnych etapach prezentować będziemy sylwetki naszych hodowców oraz zdrowe i bezpieczne warunki w jakich odbywa się tucz zwierząt. Do wspólnych działań będziemy zachęcać zarówno hodowców jak i firmy, instytucje i zrzeszenia działające na ryku rolnym. Wszystko to, aby promować efekty pracy polskich rolników!

 

ciężarówka agrifirm kampania.jpeg0 komentarzy


Rekomendowane komentarze

Brak komentarzy do wyświetlenia.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×