John Deere 6430 + Kos
 

John Deere 6430 + Kos

  • 2163 wyświetleń

Gaz w podłogę i ogień...



Rekomendowane komentarze

  • Zaawansowany
  • adrian992
  • 13 291

Widzę że teraz JD ma trochę roboty i nie stygnie nie to co mój naleliśmy paliwa które jakieś niedobre było i nie ma siły i nie wiem co dalej z nim będzie :(

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • Miczu
  • 15 765

Widzę że teraz JD ma trochę roboty i nie stygnie nie to co mój naleliśmy paliwa które jakieś niedobre było i nie ma siły i nie wiem co dalej z nim będzie :(

 

A masz go w CR czy na zwykłych a skąd paliwo wzięliście fakturę może uda wam się wyciągnąć odszkodowanie :huh:

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • Damin180894
  • 9 4212

U mnie jak NH tracił moc to pierwsze co to filtry paliwa, okazało się że były tak zapchane że ledwo się paliwo sączyło ;)

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Nowicjusz
  • Lucas92
  • 2 48

Należałoby zaczac od tych filtrów, chociaż u nas jak ursus ledwo ciągnął to było winą pompy ale to zdychał tak, że pod garaż juz nie dało rady podjechać

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • adrian992
  • 13 291

Właśnie mam nadzieje że to filtry ale z drugiej strony niedawno były wymieniane. Lucas JD aż tak nie zdycha tylko przy np. jeździe z pługiem po szosie czasami nie daje rady na najwyższym biegu i trzeba redukować :(

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • New1
  • 17 1473

adrian992 - Stawiam na zapchany filtr główny lub ten mniejszy ,miałem cos podobnego w case tylko ze przepływ paliwa był ale mały i pod górki z 2 przyczepami zdychał ,ssał jak głupi ale brakowało jednak paliwa. Nic innego w twoim JD raczej nie moze być :)

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • kevin25
  • 185 2255

adrian992 nie płacz kupiłes paliwo z Zastawia :D poł lata na nim jeżdziłem przez sitko w lejku nie chciało leciećradze ci nbierz na warszawskiej w ostrwi masz pewność ze nie jest chrzczone

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj