patrykDF

Members
  • Ilość treści

    121
  • Rejestracja

  • Ostatnio

Reputacja

4 Neutral

O patrykDF

  • Ranga
    Zaawansowany

Informacje

  • Płeć
    Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

  1. hehe dobre jak nie wiesz to nie pisz wcale. Wiedzy tajemnej na opakowaniach nie ma.
  2. Panowie ile granstaru 75 na samosiewy rzepaku? Pełna dawka czy wystarczy 10-15g? Do jakie fazy można stosować Glean 5g/ha w pszenicy tez do zwalczenia rzepaku???
  3. To może być każdy siarczan potasu tylko aby nie był granulowany ciężko będzie rozpuszczać Kalisop tez może być ale krystaliczny.
  4. Wszystko się zgadza. Ale 15cm to dobry moment rozumiem 20 -25 to efekt skracania po samym tebu może byc niezadowalajacy. 10-15 ideala dla tebu
  5. 15 cm za późno ??? Nie wprowadzajcie userów w błąd. Kondzio55 idealna faza na skracanie.
  6. Ale burakach pochodne sulfonylomocznika to chyba tylko safari?
  7. <p>Jaki wspomagacz dodajesz do mikrodawek?</p>
  8. Dokładnie, lepiej bym tego nie opisał. Wszyscy piszą o wymywaniu a tak naprawdę warunkach PL to nie jest wielki problem. 120 kg azotu na początku wegetacji nie zniknie z gleby do bbch 31-32. Spoko, bez nerwów. Zrozumiałem koczasa wypowiedz jako 140 roślin żywych zdolnych do krzewienia to dlaczego miały by się nie krzewić? Raczej nie podał 140 roślin bez uszkodzeń liści. Czytaj ze zrozumieniem.
  9. Nic nieznaczny bo maja trochę inne warunki. Niska średnia w PL nie jest spowodowana zła technologią uprawy. Gdzie napisałem ze dzielenie dawek jest złe?? Co to znaczy ulewny deszcz? Czy 100mm opadu w marcu spowoduje wymycie azotu do strefy niedostępnej dla roślin zastosowanego na koniec lutego. Koczas 140 roślin to mało?? Dlaczego miałaby sie nie krzewić ?
  10. Oczywiście ze słyszałem. Jak głęboko sięga system korzeniowy roślin? Jaka ilość wody spowoduje wymycie azotu zastosowanego pogłównie na głębokość np 20cm?? To ze niektórzy Niemcy tak robią to nic nie znaczy.
  11. Nawet jak nie wykorzysta to co? Wyparuje ?
  12. Stosowałem kiedyś foxa wiosna w dawce 0,6l na fiołka jakiś olbrzymich widzocznych poparzenie nie było ale różnica w plonie ok 0,8t do powierzchni nie pryskanej. Poważnie sie zastanów nad senesem zabiegu albo próbuj zmniejszyć dawkę foxa i tylko przyhamować fiolka
  13. patrykDF

    Pszenżyto Fredro

    Luki dobrze oznaczyles.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj