dcnt

Members
  • Ilość treści

    286
  • Rejestracja

  • Ostatnio

Reputacja

13 Good

7 obserwujących

O dcnt

  • Ranga
    Zaawansowany

Informacje

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    okolice Tarnowa

Ostatnio na profilu byli

4481 wyświetleń profilu
  1. dcnt

    Obciążnik na TUZ

    sorka za wykopaliska, ale rozglądam się za obciążnikiem do swojego 1224, i tak wstępnie celuje w 600kg
  2. dcnt

    Obciążnik na TUZ

    900kg, nie za duży ?
  3. chyba wieksze, walce sie musza szybciej obracac przy 750 .....
  4. Jednak kupiłem nie kdt220, a sambe 240. Pracuje z c-355, jedyny problem to koszenie pochyłych lak, do przodu ok, ale przy cofaniu kreci lewym kołem. Jedyna awaria do tej pory to zerwane kliny na 3 dyskach po tym jak jakiś debil wrzucił na łąkę pustak betonowy.
  5. Tu masz taki w akcji, w 4:15 zaczyna sie opis dzialania
  6. Mówiąc krótko, zejdź na ziemie bo bujasz w obłokach .....
  7. Tędy, tędy. Przecież budżet ma być bez deficytu, więc gdzieś trzeba znaleźć oszczędności ...........
  8. A nie lepiej wymienić t25 na tego VTZ i masz ciągnik z napędem bez grzebania i jeszcze do tego mocniejszy.
  9. Chyba u ciebie, to co u nas nie można nawet deszczem nazwać, w polu jak było sucho tak jest nadal, ledwie wierzchem trochę zwilżone, nie będzie normalnej zimy ze śniegiem to na przyszły rok szykuje sie poprawka z suszy.
  10. A może dałoby się dołożyć siłowniki wspomagające podobnie jak w serii 385, masz już wyprowadzony przewód z olejem, tylko czy dałoby się je jakoś rozsądnie zamocować - udźwig gwarantowany
  11. Grzechooo - tylko licz się z tym, że jeśli uda ci się dźwignąć tym ciągnikiem taki ciężar to: 1. musisz go solidnie dociążyć z przodu 2. weź pod uwagę możliwość pęknięcia korpusu podnośnika, jest na to zbyt słaby - ja już swój zmieniałem
  12. Ale filtr do opuszczania nie powinien mieć żadnego znaczenia, przecież jest przed pompą, zatkany powodował by brak podnoszenia a nie kłopoty z opuszczaniem. Sam nie wiem, jesteś pewny że tam przez ta pokrywę olej swobodnie leci ? - może głupie pytanie, ale ja mam standardowy rozdzielacz w tym miejscu i nie znam tej wersji co masz. Ten dodatkowy rozdzielacz, jeśli jest sam powinien działać tak jak jest, przynajmniej tak to na zdjęciu wygląda. U mnie odnośnik nie chciał opadać zaraz po wymianie tulei na osi ramion podnośnika, było zbyt pasownie złożone, musiało się dotrzeć ... A może bezczelnie odkręć wąż z powrotu i włóż do jakiegoś np wiaderka i zobacz czy wtedy olej będzie leciał swobodnie gdy podnośnik będzie opadał, tylko podnieś najpierw ramiona podnośnika przed odkręceniem i opuszczaj na wyłączonym silniku, bo przy włączonym tam cały czas będzie leciał olej tłoczony przez pompę. Już się pomysły kończą co to może być....
  13. Jak masz rzadki olej to właśnie przy nieszczelnych pierścieniach na podnośniku będzie szybciej opadał, na gęstym na mrozach wolniej podniesie bo pompa ma ciężej go pchnąć w układ.
  14. Sam wiesz jak masz to ułożone, zrób tak żeby to też jakoś wyglądało, węże nie przeszkadzały w obsłudze, a tak to bez znaczenia - tak czy tak, działać będzie.
  15. Czy się uszkodzi nie wiem, mnie by takie przyciskanie ręką wkurzało i zrobiłbym to dla swojej wygody i na wszelki wypadek, gdyby jednak miało się coś uszkodzić - twój wybór, tak jak jest być nie powinno.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj