Skocz do zawartości

Zdjęcie

przyrzad do regulacji pompy podnosnikowej pilne!!

6 odpowiedzi na ten temat

#1 Share atomik

atomik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1828 postów

Napisany 30 kwiecień 2008 - 10:02

przyrzad do regulacji pompy podnosnikowej pilne!! drodzy uzytkownicy
zwracam się z prosbą do was, być moze ktos posiada przyrzad do regulacji pompy podnosnikowej w mf i ursus, chodzi o taka dzwignie z ciężarkiem o wadze ok. 1,4 kg ktora sie wkreca w pompe, w niej jest taki czujnik którym reguluje sie te pompe. bardzo bym prosił o pomoc gdyż potrzebuje takie cudo chocby i na wzór zeby to wykonac nie koniecznie kupic bo nigdzi etego nie mozna dostac a w ursusie nie chca udostepnic tylko dzidostwo chce za regulacje tym przyrzadem 300 zł oczywiscie tylko w wawie. prosze o pomoc!!
wieśniactwo to stan umysłu a nie miejsce zamieszkania
dopiero kiedy wytniemy ostatnie drzewo zostanie wycięte, ostatnia ryba złowiona, zatruta zostanie ostatnie rzeka, zrozumiemy, że nie da się jeść pieniędzy
jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę obok postu :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
przyrzad do regulacji pompy podnosnikowej pilne!! Dzisiaj, 03:41
  •  

#2 Share sebe1033

sebe1033

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2077 postów

Napisany 01 maj 2008 - 07:28

przyrzad do regulacji pompy podnosnikowej pilne!! a nie możesz po prostu ppodłączyc zegara ?

#3 Share atomik

atomik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1828 postów

Napisany 02 maj 2008 - 08:42

przyrzad do regulacji pompy podnosnikowej pilne!! to nie chodzi o zegar, mało kto wie o takim przyrzadzie to nie jest do zmierzenia cisnienia, napisałem ten teamt bo moze ktos z was jest mechanikiem albo sie spotkał z takim przyrzadem
dopiero kiedy wytniemy ostatnie drzewo zostanie wycięte, ostatnia ryba złowiona, zatruta zostanie ostatnie rzeka, zrozumiemy, że nie da się jeść pieniędzy

#4 Share volf

volf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 173 postów

Napisany 02 maj 2008 - 13:58

przyrzad do regulacji pompy podnosnikowej pilne!! Kolego, ale czy w tej regulacji chodzi o maksymalne ciśnienie oleju w instalacji? Jeśli tak to odpowiednim manometrem zrobisz to bez problemu. Ewentualnie napisz konkretnie jaki parametr chcesz ustawiać...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share atomik

atomik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1828 postów

Napisany 03 maj 2008 - 11:23

przyrzad do regulacji pompy podnosnikowej pilne!! nie to nie chodzi o ciśnienie wyjściowe na złaczach tylko o pewien czujnik w pompie

#6 Share Sadek

Sadek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3919 postów

Napisany 04 maj 2008 - 08:08

przyrzad do regulacji pompy podnosnikowej pilne!! Jeżeli się orientuję dobrze to tylko ciśnienie wyjściowe można regulować, Może tym przyrządem reguluję się zawór ale efektem finalnym jest ciśnienie na szybkozłączach.

"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

GG 8872878

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share heniek87

heniek87

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 33 postów

Napisany 28 luty 2011 - 11:11

przyrzad do regulacji pompy podnosnikowej pilne!! to o co pytasz jest takie coś ale ja sobie radzę bez tego za każdym razem i nigdy nie miałem problemów z działaniem

Dodaj odpowiedź