Zaloguj się, aby obserwować  
carmine2812

SRODEK NAJLEPSZY NA SPALENIE TRAWY

Polecane posty

carmine2812    2

MAM taki problem

 

koło mojego domu jest taki mały staw i jest tam dużo pokrzyw i trawy nie ma kto sie tym zając

 

poleccie mi jakiś dobry środek na skalenie trawy


JEDNO życie ... JEDEN cel... JEZDZIC SCANIA seri R...


SCANIA queen of the ROAD ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

roundap i nic wiecej nie trzeba moment spali wszystko pokrzywy chrzan i inne dziadostwo


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56

Roundap lub Glyfos. Praktycznie te środki niczym się nie różnią - tylko inna nazwa, Glyfos jest troszku tańszy, ponieważ 1l Roundapu kosztuje 32zł, a Glyfosu 26zł/1 litr. B)


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MECHANIZATOR    159

chciałem tylko zauwazyc ze kolga pisał ze w srodku jest stawek (moze i zarośniety) ale w tej sytuacji oprysk odpada - no chyba ze nie masz "rzyczliwych" sąsiadów i nikt ci po IOR nie zadzwoni


^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje


DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
carmine2812    2
chciałem tylko zauwazyc ze kolga pisał ze w srodku jest stawek (moze i zarośniety) ale w tej sytuacji oprysk odpada - no chyba ze nie masz "rzyczliwych" sąsiadów i nikt ci po IOR nie zadzwoni

 

 

no racja ale tak w tym stawie ryb nie ma tylko sam "SYF" a sąsiedzi już nie takimi środkami to lali gorącą wodą i innym i n ic teraz ja sie musze za to zabrać :)

 

zrobiś raz a dobrze


JEDNO życie ... JEDEN cel... JEZDZIC SCANIA seri R...


SCANIA queen of the ROAD ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
benek79    16

Ja bym dał duza dawke tak zeby nic juz w tym roku nie skiełkowało,sam tak robie obok budynków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oFsik    138

Roundap poza tym można tak opryskać żeby do stawku nie poleciało.




 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
carmine2812    2

oki dzieki juz popryskałem i narazie nic nie rosnie :D:D:D pozdro


JEDNO życie ... JEDEN cel... JEZDZIC SCANIA seri R...


SCANIA queen of the ROAD ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

jak roundapem popryskłaes jakąs mocniejszą dawką to nie bedzie długo nic rosło :D to jest tak dobre że dało rade kilkuletnim osikom uschły po 1.5 tygodnia :D musze wstawic zdjecie :D


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez raptowny56
      Witam panowie  i panie chciałem zapytać czy środek Nikosar OD 60 nadaje się na chwasty w wiklinie jest on przeznaczony do zwalczania chwastów w kukurydzy pytanie czy nie spali on wikliny wiklina dopiero co zaczyna puszczać .Z góry dziękuję za pomoc ?
    • Przez Lino
      Czy mogę wymieszać środek Aspik 250 EC z Azoksar Super 250 SC?
    • Przez losktos
      Tak jak w temacie, wiosna coraz bliżej więc piszcie jakie macie strategie skracania zbóż. Prosiłbym o uwzględnienie również odmiany zboża (jak wiadomo inaczej podchodzimy do odmian krótko- a inaczej do długosłomych), fazy stosowania i mniej więcej poziomu nawożenia.
       
      Na początek moja strategia w pszenicy:
      Faza BBCH 30/31 - 1l CCC + 0,1-0,15 Moddus, odmiany Bamberka i Rywalka. Wysokość roślin wg COBORU: Bamberka 89 cm, Rywalka 103 cm tak więc odmiany dość niskie. Poziom nawożenia N ok 150-160 kg/ha
    • Przez Makis2111111
      Witam co mogę zastosować w pszenicy? z herbicydem będę pryskał mustangiem prawdopodobnie i do tego na miotle i owsik ATLANTIS 12 0D 0,5L + BIOPOWER 0,5L bo chciałbym dać jakieś aminokwasy lub mikroelementy czy jakieś siarczany magnezu np czy coś inneg co wy stosujecie np ??
       
    • Przez kingway
      Witam , mam pytanie jaki oprysk na łubin przedwschodowo i w jakiej dawce  ? Myślę nad Boxer lub Fantasia 800 EC . Fantasia niby tańsza . Może macie jakieś lepsze sprawdzone opryski ? Bo ja jakoś do łubinu do tej pory nie miałem szczęścia tylko same chwasty 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj