Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ciągniki T-150K

578 odpowiedzi na ten temat

#161 Share MWCHUDY

MWCHUDY

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 63 postów

Napisany 10 listopad 2007 - 18:08

Ciągniki T-150K Ten wygląda dumnie jak byś takim jechał :rolleyes: to by policji kopara opadła, a jak by sprezentować mu takie jeszcze bliźniaki( ciekawe czy by sie nie zaczął rozkręcać na tak szerokich gumach) to byś mógł chyba po wodzie pływać :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ciągniki T-150K Dzisiaj, 21:14
  •  

#162 Share wodzu

wodzu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 353 postów

Napisany 10 listopad 2007 - 19:00

Ciągniki T-150K

Ten wygląda dumnie

trochę rażące kolory ma ten ciągnik, niebieski z nie żółtym ani zielonym... coś jak seledyn wygląda B) Ale oponki to ma fajne B)

#163 Share darolee

darolee

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 725 postów

Napisany 11 listopad 2007 - 00:22

Ciągniki T-150K No fakt Ten XTA wyglada calkiem sprytnie! A oponki to mozna miec wezsze, bo z tymi szerokimi laczami nie wiem jak wjechac w bruzde B) Chyba blizniaki lepsze. A swoja droga jesli mowa o nowych maszynach, to w sumie oprocz tego, ze na moim jest troche wiecej rdzy i detale sie pozmienialy, to nic nowego nie ma ..... ja tam bym zmodernizowal troche tylnie wieszaki nazeni zeby wyzej podnosily. No ale podejrzewam, ze nie jeden z nas poprawial super wyksztalconych inzynierow, ktorzy jedynym pojazdem jakim jezdzili, to samochod lub rower B) Przez tyle lat, to mogliby cos zmienic, nie mowie caly coagnik bo ogolnie to spoko B)

#164 Share wodzu

wodzu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 353 postów

Napisany 11 listopad 2007 - 00:35

Ciągniki T-150K Małe liftingi B)
XTZ-170
XTZ-160

poszaleli B)

#165 Share rolnikbezpola

rolnikbezpola

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 163 postów

Napisany 11 listopad 2007 - 11:26

Ciągniki T-150K trochę blachy i farby i twój też tak będzie wyglądał B)B)B)B)
Zdrowia szczęścia pomarańczy niech Ci Żona nago tańczy!!!;). Życzy Wojtek :D :D :P

#166 Share wodzu

wodzu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 353 postów

Napisany 11 listopad 2007 - 13:10

Ciągniki T-150K Blacha to blacha, a tam chyba same plastyki..ciekawe co z nich zostanie po 10 latach a już nie wspomnę co będzie później B)
I jakoś szkoda mi pieniędzy pakować w jakieś rewelacje, w końcu stary sprzęt i w każdej chwili może coś się posypać(odpukać) B)

#167 Share MWCHUDY

MWCHUDY

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 63 postów

Napisany 11 listopad 2007 - 18:25

Ciągniki T-150K Starsza konstrukcja ma swoje uroki- nigdy sie nie nudzisz, ale za to masz duży dostęp do części, a w tych nowych dajmy na to NH nowa seria co 2 lata, elektroniki kupe i co najgorsze nic tam nie zrobisz- msisz wzywać serwis- sam zakup ciągnika jest kosztowny ale i jego eksploatacja także i wątpie aby dzisiejsze ciągnki będą pracowały ponad 20 lat- i to w jakich warunkach - za komuny w PGR- ach i kółkach działy sie cuda - które sie inżynierom nie śniły - pogadajcie ze starymi traktorzystami B)

#168 Share malek2312

malek2312

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 49 postów

Napisany 11 listopad 2007 - 18:36

Ciągniki T-150K wujek jak pracowa na kirowcu którego my póżniej kupiliśmy to opowiadał co sie działo zbiornika na dzień nie jest w stanie wypalić on umiał
i opowiadał że ruski gasną dopiero jak wieżdzają do huty oj działo sie działo

#169 Share zorzyk2

zorzyk2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3403 postów

Napisany 11 listopad 2007 - 19:54

Ciągniki T-150K

A oto stronka producenta obecnych (t-150k tylko lekko zmienione) ciągników tutaj , jak ktoś pogrzebie to znajdzie galerie

To nie strona producenta, a dilera, wystarczy wpisać XTZ i mamy stronę producenta z Charkowa.

#170 Share zorzyk2

zorzyk2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3403 postów

Napisany 11 listopad 2007 - 20:07

Ciągniki T-150K

No fakt Ten XTA wyglada calkiem sprytnie! A oponki to mozna miec wezsze, bo z tymi szerokimi laczami nie wiem jak wjechac w bruzde B) Chyba blizniaki lepsze. A swoja droga jesli mowa o nowych maszynach, to w sumie oprocz tego, ze na moim jest troche wiecej rdzy i detale sie pozmienialy, to nic nowego nie ma ..... ja tam bym zmodernizowal troche tylnie wieszaki nazeni zeby wyzej podnosily. No ale podejrzewam, ze nie jeden z nas poprawial super wyksztalconych inzynierow, ktorzy jedynym pojazdem jakim jezdzili, to samochod lub rower B) Przez tyle lat, to mogliby cos zmienic, nie mowie caly coagnik bo ogolnie to spoko B)

Jaki wypas - regulowana kierownica, elektryczne szyby, oświetlenie stopnia przy otwartych drzwiach, radiomagnetofon, fotel regulowany na wysokość i wagę.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#171 Share MWCHUDY

MWCHUDY

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 63 postów

Napisany 12 listopad 2007 - 17:27

Ciągniki T-150K Mogli by dać zbiorniki pod schodki -a cały tył ze szkła- polepszyło by widoczność, i schować ten filtr powietrza pod maske - po co sie ma ktoś chwalić że ma taki bajer B)

#172 Share MWCHUDY

MWCHUDY

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 63 postów

Napisany 25 listopad 2007 - 19:05

Ciągniki T-150K czy kotoś wzmacjał hydlaulike np zamieniając siłowniki 100 na 110

#173 Share malek2312

malek2312

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 49 postów

Napisany 26 listopad 2007 - 16:26

Ciągniki T-150K ja mam podrasowanom na roździelaczu fabryczne ciśnienie jest 100atmosfer u mnie jak sprawdzałem to jest 170 ale pompa jest inna i siłownik jest 120mm

#174 Share wodzu

wodzu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 353 postów

Napisany 26 listopad 2007 - 17:30

Ciągniki T-150K

ja mam podrasowanom na roździelaczu fabryczne ciśnienie jest 100atmosfer u mnie jak sprawdzałem to jest 170 ale pompa jest inna i siłownik jest 120mm

kurde ty to masz w każdej strony podrasowanego swojego kirowca ;) Jestem tylko ciekaw czy przy dużym obciążeniu TUZ-a wytrzyma mocowanie siłownika(taka rura), bo u mnie zaczęła pękać na spawach przy ramie i ją musiałem wzmocnić..

#175 Share malek2312

malek2312

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 49 postów

Napisany 26 listopad 2007 - 18:06

Ciągniki T-150K wodzu jakiś jasnowidz z ciebie nie dawno mocowanie póściło już jest naprawone ale pościło przy docisku ucho od siłownika róra wytrzymała
z tym kirowcem trzeba było troche powalczyć żeby uzyskać taki efekt. teraz zrobie mu fotki z łyżką do odśnieżania to dopiero jest efekt.

#176 Share wodzu

wodzu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 353 postów

Napisany 26 listopad 2007 - 19:41

Ciągniki T-150K

wodzu jakiś jasnowidz z ciebie nie dawno mocowanie póściło już jest naprawone ale pościło przy docisku ucho od siłownika róra wytrzymała
z tym kirowcem trzeba było troche powalczyć żeby uzyskać taki efekt.

hehe no u mnie od bujania sie z agregatem, gwinty troche w tylnych cięgłach postrzelały.. a potem rura puściła..ale na to wszytko już też znalazłem sposób ;)

teraz zrobie mu fotki z łyżką do odśnieżania to dopiero jest efekt.

Wstaw parę fotek na AF, będzie ciekawie ;)

#177 Share zorzyk2

zorzyk2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3403 postów

Napisany 26 listopad 2007 - 19:46

Ciągniki T-150K

wodzu jakiś jasnowidz z ciebie nie dawno mocowanie póściło już jest naprawone ale pościło przy docisku ucho od siłownika róra wytrzymała
z tym kirowcem trzeba było troche powalczyć żeby uzyskać taki efekt. teraz zrobie mu fotki z łyżką do odśnieżania to dopiero jest efekt.

Łyżką można sobie w zupie powiosłować ;) Chyba piszesz o pługu. Kiedyś podsyłałes mi fotki przeróbki na rozrusznik. Jako, że nie mogłem dostać wieńca od mazurka i nie chciałem wyciągać silnika, to skorzystałem z opcji innego kolegi i rozwijając jego sposób dopasowałem rozrusznik od kamaza. Zamiast silnika rozruchowego jest jakby moduł z rozrusznikiem. Zrobiłem fotografie poszczególnych etapów konstruowania i jeśli kolega, który mi podsunął pomysł nie będzie miał zastrzeżeń, umieszczę całego manuala.

#178 Share malek2312

malek2312

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 49 postów

Napisany 26 listopad 2007 - 20:34

Ciągniki T-150K jeden ma założoną łyszke od mazurka z lemieszem a 2 ma pług śnieżny na gumach fotek nie dodaje bo mają więcej niz 500kb musze je pomiejszyć a nie mam programu. a mieliście kiedyś tyle załozone z tylu na podnośniku tyle że przód wam podniosło.

#179 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 26 listopad 2007 - 20:51

Ciągniki T-150K

jeden ma założoną łyszke od mazurka z lemieszem a 2 ma pług śnieżny na gumach fotek nie dodaje bo mają więcej niz 500kb musze je pomiejszyć a nie mam programu. a mieliście kiedyś tyle załozone z tylu na podnośniku tyle że przód wam podniosło.

skorzystaj z infranview, nie musisz pomniejszac wystarczy odpowiednio zapisac, w tym programie chyba ctrl+s daje pare mozliwosci zapisu, tym samym regulowania wielkosci zdjecia
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#180 Share darolee

darolee

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 725 postów

Napisany 27 listopad 2007 - 10:59

Ciągniki T-150K

hehe no u mnie od bujania sie z agregatem, gwinty troche w tylnych cięgłach postrzelały.. a potem rura puściła..ale na to wszytko już też znalazłem sposób B)

No to normalka. O tych awariach wiedzialem juz x czasu temu ;) dlatego mam wstawiony drugi silownik, a nie wikekszy, jak kolega pisal. To dla mnie bez sensu rozwiazanie, bo na fabrycznym silowniku mozna skutecznie podniesc takie narzedzia aby rozwalic wlasnie albo rure albo lacznik. A z tym cisnieniem malek2312 , to sie troche rozminoles z prawda. Uzaleznione ono jest od zadzialania zaworu bezpieczenstwa, bo pompa olej pcha i pcha, a zawor zadziala przy cisnieniu 160 atmosfer. I take wlasnie cisnienie jest we wszystkich ciagnikach (no chyba ze ktos ma rozregulowany lub niesprawny uklad). A i to w minute mozna jeszcze podkrecic na fabrycznych podzespolach przy uzyciu klucza i srubokreta, choc ja nie widze najmniejszego sensu, skoro mozna rozwalic tylne zawieszenie przy tym co ma ;) Jesli chodzi o wytrzymalosc lacznika, to ja zapobiegawczo mam bardziej skrecone te dwie sruby, coby gwint byl pasowniejszy miedzy "nakretka a sruba". Ja spodkalem sie z przypadkiem u faceta, ze jak mu plug bujnelo, to ta "sruba rzymska" (nie wiem czy tak to sie fachowo nazywa - chodzi mi o ten element ciegla do regulacji jego dlugosci) rozpadla sie na pol ;)