Polecane posty

Chota    12

gdzies na allegro jest t150k za 10 tys zl


URSUS-Moc i Potęga
IHC-Jeszcze więcej mocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cichy    0
muj kunpel ma T 150 k po tuningu wizualnym przerobił go na JD całkiem ciekawie to wygląda

mobys załatwić jakieś fotki tego sprzetu? pozdrawiam

 

jest tu jakis konkretny mechanik lub osoba która bardzo dobrze zna mechanike t150k. prosze o pomoc!!!! mam awarie która mnie przerosła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    314

utworz nowy wątek z konkretnym opisem co się stało itp.

jesli ktoś będzie umial pomoc to może pomoże.


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malek2312    2

no to ja mam kirowca po tuningu no i jest super nie jeden się pomylił co to tak naprawde jest. naprawdę to mam 2 kirowce t150-k spisua się super są bardzo malo awaryjne bardzo dobrze radzą sobie na dużych skosach i ciażkich ziemiach a nawet na połączeniu tych 2 czyników wiem bo mam najwieksze górki w okolicy sąsiedzi mają miejsze i zostawiają to jako nieużytki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malek2312    2
mobys załatwić jakieś fotki tego sprzetu? pozdrawiam

 

jest tu jakis konkretny mechanik lub osoba która bardzo dobrze zna mechanike t150k. prosze o pomoc!!!! mam awarie która mnie przerosła

 

no jaka to awaria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cichy    0

wodzu ja mam blizniaki zrobone przy t150k ....jest to troche uciążliwe zakładanie ale jak juz est to trzyma na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wodzu    5

ja na silnik nie narzekam.. i mam założone z przodu bliźniaki do talerzowania :) bardzo dobra sprawa o wiele mniejszy poślizg na słomie jest..

niedługo wstawię jakąś fote :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zorzyk2    56

mam klamry do ich oryginalne klamry do ich mocowania

Te klamry masz do zbycia? Poszukuję podpowiedzi jak przerobić rozruch na rozrusznik, jakieś wskazówki, opis, foto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zorzyk2    56
mam założony rozrusznik satelitarny od ursusa i odpala na dotyk bez problemów a klamry nie sa do zbycia

Mógłbyś podesłać jakieś fotki, albo dokładny opis jak jest to zrobione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zorzyk2    56

Czy nikt inny nie ma przerobionego rozruchu w t 150k?

Dalsze pytania brzmią:

- czy po założeniu rozrusznika dalej trzeba wbijać zębnik, czy rozrusznik działa bezpośrednio na wieniec?

- z której strony trzeba go założyc aby pasował kierunek obrotów - ze strony silnika, czy skrzyni biegów?

- jeśli możecie pomóc, to czekam na informacje na forum lub email wysocki@w.tkb.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wodzu    5

ja kiedyś tylko znalazłem w necie takie zdjęcie...

155710797_3.jpg

a tak to na żadne pytanie nie mogę odpowiedzi i sam jestem nich ciekaw <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zorzyk2    56
ja kiedyś tylko znalazłem w necie takie zdjęcie...

155710797_3.jpg

a tak to na żadne pytanie nie mogę odpowiedzi i sam jestem nich ciekaw <_<

Dzięki za jedną z opcji ale wolałbym bardziej profesjonal.ne rozwiązanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zorzyk2    56

Czy nikt więcej nie chce pomóc? Kolega z planetarnym rozrusznikiem - jaki jest typ tego rozrusznika i sposób mocowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin    3

A jak byście ocenili stopień komfortu w tych maszynach (moze jest wogle go brak) oraz poziom chałasu podczas prac polowych oraz transportowych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wodzu    5

Jak pompy hydrauliczne są dobre to bardzo wygodnie się nim pracuje, aż tak bardzo nie trzęsie i głośno też aż tak bardzo nie jest... komfort jakiś też jest :) Co do transportu, to stresująca sprawa na pełnym gazie i jeżeli jest duży ruch bo minimalne ruchy kierownicy i jeździsz po całej drodze... Ogólnie i szczerze powiem że za te pieniądze to jest dobry ciągnik którym się wygodnie pracuje nawet cały dzień...wiadomo bez przesady oczywiście ;) Z reszta jak ktoś już się przesiądzie na nowy ciągnik to o pracy w starych będzie chciał zapomnieć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malek2312    2

jutro zrobie fotki tego rozruchu ale trzeba zmienić wieniec bo orybinał ma więkrze zemby jest założony od mazurka ( stary zapomniany sprzet na gąsienicach ) co do strony to jest tam gdzie był ale trzeba zrobić więkrzą dziure tam gdzie przychodzi pompka olejowa moin zdaniem to jest bardzo profesjonalnie zrobione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zorzyk2    56

Dzięki. Wyczaiłem, że do wieńca oryginalnego powinien pasować od Kamaza ( jeszcze nie sprawdzone do końca). Jest tylko problem w znacznie większym rozmiarze rozrusznika, który to może nie zmieścić się. Czekam na szczegóły rozwiązania.

 

Ja do swojego zakładam pneumatyczny fotel od Liaza zdobyty na szrocie - za drobniaki i nową akumatę na przegrodę silnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malek2312    2

aż tak nim nie trzęsie bo ma resory i amortyzatory i siedzi się nad przednią a nie nad tylna sztywną osią no i ważne jest to żeby tuleje łączące ramy były w dobrym stanie jak sa wybite to wtedy nim żuca jak są dobre to leci prosto jak po sznurku. wiem bo już raz to wymieniałem i jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zorzyk2    56
aż tak nim nie trzęsie bo ma resory i amortyzatory i siedzi się nad przednią a nie nad tylna sztywną osią no i ważne jest to żeby tuleje łączące ramy były w dobrym stanie jak sa wybite to wtedy nim żuca jak są dobre to leci prosto jak po sznurku. wiem bo już raz to wymieniałem i jest super.

No dobrze ale ja chcę czuć się jak w poduszkowcu. Czekam na obiecane fotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Marcin06
      Witam, myślę nad przyspieszeniem pracy podbieracza tak aby prasa lepiej pobierała materiał. Bo jak do tej pory to materiał stawia się, szczególnie przy dużej ilości słomy. Na forum odszukałem, że pracę można przyspieszyć poprzez zmianę jednego z trybów na mniejszy, ale ta zmiana pozwoli tylko przyspieszyć podbieracz a widły podajnika nadal będą chodzić bez zmian.
       
      Może przerabiał ktoś z was, aby zwiększyć prędkość pracy podbieracza i wideł podajnika lub ma jakieś pomysły.
    • Przez matpol91
      Witam Ponownie,
      Jestem studentem Rolnictwa(II stopień) na SGGW. Piszę prace magisterską na temat wprowadzania nowych rozwiązań w gospodarstwach. Bardzo proszę o wypełnienie anonimowej ankiety. Z góry bardzo dziękuję za pomoc!
      Potrzebuję jeszcze trochę wyników!! :-)
      https://docs.google.com/forms/d/1FW7l0Z2l_QwDeqrka1vDu0YgRpRcvLA0zEvbp46L09g/edit
    • Przez MlodyRolikOn
      Witam
      Szukam pracy w gospodarstwie rolnym w województwie łódzkim. Od dzieciństwa interesuje sie gospodarstwem lubie taka praca, mam troche ziemi ale nie jest to az tak duzo zeby wyzyc z tego wiec szukam pracy która lubie. Nie nudzi mi sie to. Nie mam zadnych nałogów jestem ambitny, nigdy latwo sie nie poddaje, dbam o kazdy sprzet. Prosze o pisanie pod tematem lub w wiadomosci prywatnej
    • Przez matpol91
      Witam Ponownie,
      Jestem studentem Rolnictwa(II stopień) na SGGW. Piszę prace magisterską na temat wprowadzania nowych rozwiązań w gospodarstwach. Bardzo proszę o wypełnienie anonimowej ankiety. Z góry bardzo dziękuję za pomoc!
      Potrzebuję jeszcze trochę wyników!! :-) Wszelkie uwagi oraz opinie są na wagę złota.
      https://docs.google.com/forms/d/1FW7l0Z2l_QwDeqrka1vDu0YgRpRcvLA0zEvbp46L09g/edit
    • Przez matpol91
      Witam Ponownie, Jestem studentem Rolnictwa(II stopień) na SGGW. Piszę prace magisterską na temat wprowadzania nowych rozwiązań w gospodarstwach. Bardzo proszę o wypełnienie anonimowej ankiety. Z góry bardzo dziękuję za pomoc!
      Potrzebuję jeszcze trochę wyników!! :-) Wszelkie uwagi oraz opinie są na wagę złota.
      https://docs.google.com/forms/d/1FW7l0Z2l_QwDeqrka1vDu0YgRpRcvLA0zEvbp46L09g/edit
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj