Polecane posty

wodzu    5
moc spadla by o 22%[czyli 5 skib i tak by pociagnal] a spalanie by sie zmniejszylo

on ma duża pojemność, dlatego spadek %był by większy, niż co przyjmują w książkach itp.(np. polska 16.. o podobnej mocy ma mniejsze gary niż t150) i z tego co widziałem to problem miał by jednak pociągnąć te pięć skib(bo u znajomego turbia siadła), a czy spalanie było by mniejsze to też wątpię...w końcu ten dym wynika z niespalonego paliwa i jeszcze do tego spadek mocy... choć specjalistom nie jestem i jak każdy człowiek mogę sie mylić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor6340    1

Dymka mozna by sie pozbyc skrecajac pompe...coz nie da rady z t 150 zrobic oszczednego ciagnika do 5 skibowego pluga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wodzu    5

Ja po prostu zauważyłem, że ten ciągnik bez dobrej turbiny to jak człowiek bez nogi, po prostu nie idzie... lepiej nie kombinować i dokupić do pługa 6skibe, a z spalaniem tak źle nie będzie. Można też zawsze jeden przyspieszać wyżej i na mniejszych obrotach jechać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jawa350rs    9

Ja mam T150K. Ciągnę nim phx 6-cio skibiowy i agregat 8 metrowy. Nie ma bata na niego a mam podłoże gliniaste. Pali w czasie orki 30l na ha. Mam go od nowości (1993r) i ani razu się nie zepsuł poważnie. Jedynie co się stało to dysza z 4 półbiegu zapchała się.

 

 

///

Nie wolno pisać calego posta (lub tematu posta) z dużej litery!!

 

 

edytowane przezNikita_Bennet


Kirowiec - moc i niezawodność pod ręką.
Kto ma kirowca nie poczebuje fachowca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wodzu    5

Jawa350rs a jakim biegiem i przyśpieszaczem orzesz??

A może wiesz gdzie można kupić pierścienie do kół bliźniaczych? może ktoś kogo znasz ma na sprzedaż..bo nigdzie nie moge nich kupić:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jawa350rs    9

Cześć wodzu oram na 2 i na 2 przyspieszaczu. Nie wiem gdzie idzie kupiś pierścienie ale zrób to na klamrach (przyspawaj do felgi)


Kirowiec - moc i niezawodność pod ręką.
Kto ma kirowca nie poczebuje fachowca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wodzu    5

Jeszcze trochę poszukam nich..a jak nie znajdę ich to jedna firma mi zrobi zwykłe pierścienie z blachy 5, a nie chce nich spawać do felgi bo całe koło zawsze przydać się może... a koła poskręcam czterema śrubami, one chyba lepiej ściągną felgi niż klamry i są o wiele prostsze w wykonaniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mf255    0

Mam takie small pytanko, w którymś RPT był opis gospodarstwa które miało t150k i tam było napisane że nie można nim jechać prostoliniowo czy to prawda? O co chodzi wogóle?


NIE ODPOWIADAM NA GG!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
timasz    55

pewnie byl mocno wyeksploatowany a co za tym idzie mial luzy w ukladzie kierowniczym ja posiadam mtz 82 i mam luzy w ukladzie kierowniczym jak diabli

po prostu w rosyjskich maszynach te czesci siadaja szybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wyobrazam sobie jak to by bylo jakby nie dalo sie jechac ciagnkiem prosto. Pewnie musialbym orac zakosami;)


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gorbaczow    0

pewnie chodzi o to ze cały czas musisz tzymać rece na kierownicy i korygować ruchy - np w duzych ursusach i zetorach jak puścisz kierownice to jakiś odcinek drogi bez problemu pojedziesz prosciutko jak po sznurku - no zależy jeszcze jaki kto ma luz w układzie - bo czasem to jest tzw luz rolniczy czyli 0,5 metra w kazdą stronę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tez mysle ze o to chodzi.Mam taki luz w U902. Kwestia przyzwyczajenia i mozna zasuwac 4 szosowa po drodze zwirowej. Ale nie polecam niewprawionym


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    314

proponuje panowie nie robic OT i wrocic do tematu :P


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jawa350rs    9

Panowie jest jeszcze jedna opcja kierowca nie potrafi jeździć!!!!!!! jak każdy wie kirowiec jest łamany a co zadym idzie czeba wyczuć go bes sprawnej ręki nie wyczuje się tego i taki gośćiu będzie jechał lekko złamanym a co w konsekwencję idzie jedzie krzywo wiem bo uczyłem jeździć kierowce (mam t-150k)


Kirowiec - moc i niezawodność pod ręką.
Kto ma kirowca nie poczebuje fachowca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wodzu    5

@jawa150 ma racje trzeba na prawdę dużo godzin spędzić za kierownica kirowca żeby nauczyć się bardzo precyzyjnie jeździć po polu lub z pełnym gazem po asfalcie... bo w konsekwencji świeży kierowca będzie latał po drodze jak z kilkoma promilami % w krwi... łamana rama powoduje całkiem inne zachowanie się takiego pojazdu zarówno czy ma przednia, lub tylnią oś skrętną. Jak to mój znajomy mówi że trzeba być w reakcji o krok szybciej niż się ją wykona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jawa350rs    9

Nie wiecie kto ma na sprzedanie t150k bo poczebuje ale tanio i w dobrym stanie


Kirowiec - moc i niezawodność pod ręką.
Kto ma kirowca nie poczebuje fachowca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jawa350rs    9

dzięki ale trochę cena mi nie pasuje


Kirowiec - moc i niezawodność pod ręką.
Kto ma kirowca nie poczebuje fachowca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wodzu    5

u mnie gościu ma chyba za 12tyś t-150k na czterech bliźniakach z pługiem PHX 6skibowym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam do sprzedania kirowca ale jest problem z uruchomieniem. Niedrogo.


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

a co mu jest że nie chce palić?


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jawa350rs    9

wodzu muły być przesłać mi zdjęcia na moją pocztą: jawa350rs1@wp.pl


Kirowiec - moc i niezawodność pod ręką.
Kto ma kirowca nie poczebuje fachowca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cichy    0

hm...chciałem cos napisac na temat tego prostego jezdzenia...ja jak oram ajest np. skrajnie mokro to łamie chama troche i lepiej mi ciagnie... nie wiem jakie maja zdanie inni kierowcy tego sprzetu. a faktem jest że trzeba troche tym porobic żeby sie wprawić. ja na początku to myslałem że zrobie sobie krzywde lub komus w otoczeniu.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cichy    0

wodzu a ja uwazam że akurat silniki to jest ich właśnie bardzo słaby punkt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Marcin06
      Witam, myślę nad przyspieszeniem pracy podbieracza tak aby prasa lepiej pobierała materiał. Bo jak do tej pory to materiał stawia się, szczególnie przy dużej ilości słomy. Na forum odszukałem, że pracę można przyspieszyć poprzez zmianę jednego z trybów na mniejszy, ale ta zmiana pozwoli tylko przyspieszyć podbieracz a widły podajnika nadal będą chodzić bez zmian.
       
      Może przerabiał ktoś z was, aby zwiększyć prędkość pracy podbieracza i wideł podajnika lub ma jakieś pomysły.
    • Przez matpol91
      Witam Ponownie,
      Jestem studentem Rolnictwa(II stopień) na SGGW. Piszę prace magisterską na temat wprowadzania nowych rozwiązań w gospodarstwach. Bardzo proszę o wypełnienie anonimowej ankiety. Z góry bardzo dziękuję za pomoc!
      Potrzebuję jeszcze trochę wyników!! :-)
      https://docs.google.com/forms/d/1FW7l0Z2l_QwDeqrka1vDu0YgRpRcvLA0zEvbp46L09g/edit
    • Przez MlodyRolikOn
      Witam
      Szukam pracy w gospodarstwie rolnym w województwie łódzkim. Od dzieciństwa interesuje sie gospodarstwem lubie taka praca, mam troche ziemi ale nie jest to az tak duzo zeby wyzyc z tego wiec szukam pracy która lubie. Nie nudzi mi sie to. Nie mam zadnych nałogów jestem ambitny, nigdy latwo sie nie poddaje, dbam o kazdy sprzet. Prosze o pisanie pod tematem lub w wiadomosci prywatnej
    • Przez matpol91
      Witam Ponownie,
      Jestem studentem Rolnictwa(II stopień) na SGGW. Piszę prace magisterską na temat wprowadzania nowych rozwiązań w gospodarstwach. Bardzo proszę o wypełnienie anonimowej ankiety. Z góry bardzo dziękuję za pomoc!
      Potrzebuję jeszcze trochę wyników!! :-) Wszelkie uwagi oraz opinie są na wagę złota.
      https://docs.google.com/forms/d/1FW7l0Z2l_QwDeqrka1vDu0YgRpRcvLA0zEvbp46L09g/edit
    • Przez matpol91
      Witam Ponownie, Jestem studentem Rolnictwa(II stopień) na SGGW. Piszę prace magisterską na temat wprowadzania nowych rozwiązań w gospodarstwach. Bardzo proszę o wypełnienie anonimowej ankiety. Z góry bardzo dziękuję za pomoc!
      Potrzebuję jeszcze trochę wyników!! :-) Wszelkie uwagi oraz opinie są na wagę złota.
      https://docs.google.com/forms/d/1FW7l0Z2l_QwDeqrka1vDu0YgRpRcvLA0zEvbp46L09g/edit
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj