Skocz do zawartości

Zdjęcie

Agrofarm 85

362 odpowiedzi na ten temat

#101 Share piootr

piootr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1267 postów

Napisany 25 sierpień 2008 - 19:54

Agrofarm 85

@piootr-czyli zapewne nigdy więcej MF-a na podwórku ? :) -jak tak czytam Twoje posty.
Też już możesz potwierdzić że DF pali połowę tego co JD ? ;)
Tak się zastanawiam ile mocy może zabierać sprężarka-czasami w belarce urządzam hardcore :) dla jelonka (jakieś takie dziwne chmurki po moim niebie śmigają-no i trzeba szybko coś zebrać) i czasami przydałoby się te parę koni jeszcze-a sprężarki i tak praktycznie nie używam

pewnie pali więcej jak twój   a odnośnie pierwszego stwierdzenia w twoim poście to tak jak piszesz

@mirasek  śruby już powklejane  , cały dzień  zeszło bo sporo roboty  , trzeba zbiorniki paliwa odkręcać , koła , podłoge w kabinie  , olej ze skrzyni wypuścić  

tam gdzie ciagnik  nie był rozkręcany  to nie podkręcały się  a te co skręcane były przy naprawie na gwarancji  to sie poluzowały

pociesze cię  że  śruby są  z gwintami calowymi :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Agrofarm 85 Dzisiaj, 07:14
  •  

#102 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 25 sierpień 2008 - 20:12

Agrofarm 85

tam gdzie ciagnik  nie był rozkręcany  to nie podkręcały się  a te co skręcane były przy naprawie na gwarancji  to sie poluzowały

To sporo wyjaśnia... :) Prewencyjnie zajżałem do swojego co tam sie dzieje i niestety musze tu niektórych zmartwić, nic sie nie dzieje ;)

pociesze cię że śruby są z gwintami calowymi :)

Ale ja sie wcale nie smuce :) Nie ukręciłeś żadnej przy dokręcaniu? Na co je powklejałeś?

912 też sie rozkręcał właśnie po rozpoławianiu :)

#103 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 25 sierpień 2008 - 20:19

Agrofarm 85 A tak poważnie piootr-ile ten Agrofarm wciąga ?-wiem że na dotarciu może być różnie-ale wiem też że co jak co ale (w odróżnieniu od co niektórych-dzisiaj właśnie usłyszałem od pewnego gościa że jego Zetor 5340 z Kvernelandem 3 na resorze pali 7-8 l/ha w głębokiej orce ;) )-Ty bajek nie opowiadasz

#104 Share piootr

piootr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1267 postów

Napisany 25 sierpień 2008 - 20:21

Agrofarm 85 @ mirasek Z lewej strony to jest miejsce że mozna by ukręcić ale z prawej to lipa konkretna , 1 całekiem wyleciała ale jakoś mieli na mełgiewskiej taką śrube , powklejałem na klej o sredniej wytrzymałości

Twój nie chodzi z turem i to jest to , ja całęgo 1014 rozrzuciłem w garażu na czynniki pierwsze i po skręceniu trzymał sie kupy 3 lata

@ jaro ile pali to ciężko powiedzieć wlałem 240 l w sumie od kąd go kupiłem to zrobione jest 33h i jeszcze jest sporo w zbiorniku , z najcięższych prac to ciaganie przyczepy o wadze 16-17 t , a tak to lekkie prace , zobacze ile będzie palił z rozrzutnikiem dzisiaj ojciec tylko 3x wywiózł

#105 Share pioter

pioter

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3151 postów

Napisany 25 sierpień 2008 - 21:09

Agrofarm 85 @piootr a w skrzyni wszytko jest ok???nic się nie pogubiło??? ;)

Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#106 Share piootr

piootr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1267 postów

Napisany 26 sierpień 2008 - 21:07

Agrofarm 85 Chyba nic nie wyleciało narazie wszystko OK ;)

#107 Share Adam91DF

Adam91DF

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 26 sierpień 2008 - 21:52

Agrofarm 85 ciekawe nalalismy pełne baki mamy te same prtasy rolujace i przez godzine ja zrobiłem 24 i on 24 bele i co on doJD wlał 10 a ja do DF 5
i co wy chcecie 80 koniami robic hahaha trzy kosiarki ta 12 ton rozrzutnik pług 4 skiby obrotowy ;) a potem w baku wir hehe a tak wogóle same i lambo był pierwszy czy DF a ciekawe jakie ceny bedą jak bedzie trzeba sprzedac taki ciagnik uzywany daje gwarancje ze DF bedzie droszy :)

#108 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 28 sierpień 2008 - 07:34

Agrofarm 85

ciekawe nalalismy pełne baki mamy te same prtasy rolujace i przez godzine ja zrobiłem 24 i on 24 bele i co on doJD wlał 10 a ja do DF 5
i co wy chcecie 80 koniami robic hahaha trzy kosiarki ta 12 ton rozrzutnik pług 4 skiby obrotowy ;) a potem w baku wir hehe a tak wogóle same i lambo był pierwszy czy DF a ciekawe jakie ceny bedą jak bedzie trzeba sprzedac taki ciagnik uzywany daje gwarancje ze DF bedzie droszy :)

Jak takie coś piszesz to kompletnie nie wiesz jak wyprofilowany jest bak w JD-a druga sprawa-ciekawe kto kogo kupił DF Same czy tak jakoś na odwrót :)

#109 Share pablo21

pablo21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1763 postów

Napisany 28 sierpień 2008 - 08:22

Agrofarm 85

ciekawe nalalismy pełne baki mamy te same prtasy rolujace i przez godzine ja zrobiłem 24 i on 24 bele i co on doJD wlał 10 a ja do DF 5

Oj nie ma co sie zachwycać że ciągniki takiej smej mocy tylko innych marek moga spalić 2 razy więcej niż ten drugi bo to przesada może być mała róznica ale bez przesady nie dwa razy tyle. :)

#110 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 30 sierpień 2008 - 06:52

Agrofarm 85 Kto juz jest po pierwsym przeglądzie? ;)
Czy jest jakas tańsza alternatywa dla tych oleji sdf po 18zł/l robił ktoś drugi przegląd po 250mtg bo tam praktycznie nic nie ma do roboty więc jak mam 300zł płacic za samą robocizne :angry: to ja dziękuje,

zna ktoś ceny filtrów powietrza i kabinowego, oraz czy są polskie odpowiedniki filtrów do skrzyni i silnika, bo znalazem tylko foltr paliwa z filtronu do tyc silników

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#111 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 30 sierpień 2008 - 20:05

Agrofarm 85

Kto juz jest po pierwsym przeglądzie? ;)
Czy jest jakas tańsza alternatywa dla tych oleji sdf po 18zł/l robił ktoś drugi przegląd po 250mtg bo tam praktycznie nic nie ma do roboty więc jak mam 300zł płacic za samą robocizne :angry: to ja dziękuje,

zna ktoś ceny filtrów powietrza i kabinowego, oraz czy są polskie odpowiedniki filtrów do skrzyni i silnika, bo znalazem tylko foltr paliwa z filtronu do tyc silników

I to tyle byłoby na temat taniego serwisu SDF-jakiś czas temu napisałem "A ja Cię Timasz muszę zmartwić-bo gdzieś już kiedyś pisałem ile te przeglądy mogą kosztować i wiem doskonale że to czytałeś-powiedz mi czym różnią się ceny olejów,filtrów w JD od tych w Lamborghini,Same czy DF-jest to taka drastyczna różnica-czy np.Fuchs czy inny Shell tej samej klasy różnią się ceną w zależności od tego czy lejemy go do JD ,Fendta czy Lamborghini ?-kompletnie nie mogę retoryki co poniektórych pojąć (rozumieć to rozumiem ino pojąć nie mogę )."-teraz do tego mogę jedynie dodać że mój olej kosztował 14,20 zł/l a robocizna 180 zł (luknąłem w fakturkie :))-ale jak coś to serwis JD jest najdroższy :)

#112 Share wojtas

wojtas

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1194 postów

Napisany 31 sierpień 2008 - 06:17

Agrofarm 85

Fotki jego ciągnika były na AF bo ja widziałem ale zostały usunięte tylko nie wiem dlaczego?
Moze Ferdek07 powiedziałby nam dlaczego usuną fotki swojego ciągnika?

.śledzę dokładnie historie ferdka na af (poza ostatnimi dwoma miesiącami) i mimowolnie nasuwa mi się taka myśl - ferdek nie kupił żadnego ciągnika . może i wstawił jakieś foty ale sprzet jest kumpla wujka lub innego pociotaka. pamięta ktoś tematy założone przez ferdka "hiperinflacja" "drożejąca ropa" "upadek mleczarstwa" i wiele podobnych . i on miałby zaciągnąc kredyt długoterminowy? nie wierze. tak więc mysle że ściemnia jak zwykle

#113 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 31 sierpień 2008 - 10:36

Agrofarm 85 Normalnie brak wiary w drugiego człowieka ;) Nie neguje prawdziwości zakupu Ferdka, a jak tam jest naprawde to już jego sprawa. Może odważniej podszedł do tematu, bo mimo nieciekawej koniunktury coś trzeba robić a żeby coś robić to trzeba mieć czym. W obliczu ostatnich zjawisk cenowych każdy ma jakieś tam obawy...

#114 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 31 sierpień 2008 - 11:22

Agrofarm 85 Post Wojtasa pozostawiam bez komentarza ;) chociaż koejny raz publiczne ataki nie są niczym miłym

Co do tematu, to jak by ktoś robił przegąd po 200 mtg prosił bym o napisanie szczegółów :)

#115 Share jarekw

jarekw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 492 postów
  • Zainteresowania:budownictwo, rolnictwo, ornitologia

Napisany 31 sierpień 2008 - 19:20

Agrofarm 85

.śledzę dokładnie historie ferdka na af (poza ostatnimi dwoma miesiącami) i mimowolnie nasuwa mi się taka myśl - ferdek nie kupił żadnego ciągnika . może i wstawił jakieś foty ale sprzet jest kumpla wujka lub innego pociotaka. pamięta ktoś tematy założone przez ferdka "hiperinflacja" "drożejąca ropa" "upadek mleczarstwa" i wiele podobnych . i on miałby zaciągnąc kredyt długoterminowy? nie wierze. tak więc mysle że ściemnia jak zwykle

A może to nie ściema, tylko logiczne zachowanie. Zakup nowego ciągnika, to nie to samo co zakup roweru za 1000 zł.
Drożejąca ropa i niepewnośc na rynkach finansowych to nie jest bajka! Tylko rzeczywistośc.
Osobiście nie interesuje mnie to, czy Ferdek kupił lambo czy nie kupił, to jest jego sprawa. Każdemu mogą się plany zmienic w najmniej oczekiwanym momencie. Czytam opinię Ferdka na różne tematy, czasami się z nim zgadzam, a czasami nie. Natomiast stanowczo protestuje przed tym, że czyjąś ostrożnośc nazywa się ściemnianiem.

Ja bardziej nie rozumiem tych co napalają się na nowy sprzęt, zaciągają ogromne zobowiązania na wiele lat po to tylko aby od sąsiadów za bardzo "nieodstawac" albo wręcz przeciwnie "odstawac".
Banki nie są po to aby realizowac czyjeś marzenia, tylko po to żeby zarabiac. I jak komuś się "noga powinie", to oni ostatnie buty ściągną Ci z nóg i nikt sobie z tego powodu wyrzutów sumienia robił nie będzie.
Więc moim zdaniem warto się trzy razy zastanowic i zapytac, niż raz mocno żałowac.

Oczywiście bez urazy ;)
Poszukuję osób posiadających pojemniki paszowe "POJ-PASZ" firmy BIN, proszę o kontakt przez PW lub gg 1772781

"Wymagajcie od siebie choćby inni od was nie wymagali" - Jan Paweł II

#116 Share explorer

explorer

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 99 postów

Napisany 09 listopad 2008 - 15:22

Agrofarm 85 słyszeliście o tej skrzyni "GS"(w agrofarm) co powiecie na jej temat często się psuje?
są tam półbiegi i sprzęgło w guziku

#117 Share kamil41

kamil41

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1654 postów

Napisany 09 listopad 2008 - 16:05

Agrofarm 85 sprzegło w guziku?? czyli normalnego sprzegła wcale nie ma???

#118 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 09 listopad 2008 - 17:31

Agrofarm 85 "normalne" jest :lol:

#119 Share rafalp

rafalp

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 29 grudzień 2008 - 18:47

Agrofarm 85 jaka jest wysokośc realna tego ciągnika agrofarm 85 gs z klimatyzacją zewnętrzną tzn.taka na dachu ciągnika?o ile jest wyższy od ciągnika ze zwykła klimatyzacją?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#120 Share Michu7

Michu7

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 225 postów

Napisany 13 styczeń 2009 - 21:09

Agrofarm 85 Bez klimy ma 2560 mm a z klimą to nie wiem, ale "na oko" o 200 mm więcej

Dodaj odpowiedź