Skocz do zawartości

Zdjęcie

Agrofarm 85

362 odpowiedzi na ten temat

#81 Share bartus16

bartus16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1285 postów

Napisany 21 sierpień 2008 - 23:08

Agrofarm 85 ej @ferdek ty tak mowisz o tych ciagnikach a jeszcze nikt na af ich nie wiedzial moze ty tylko wode lejesz a moze bys ten swoje hiper mega sprzet pokazal ????????
Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Agrofarm 85 Dzisiaj, 15:03
  •  

#82 Share pablo21

pablo21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1766 postów

Napisany 22 sierpień 2008 - 08:36

Agrofarm 85 Fotki jego ciągnika były na AF bo ja widziałem ale zostały usunięte tylko nie wiem dlaczego?
Moze Ferdek07 powiedziałby nam dlaczego usuną fotki swojego ciągnika?

#83 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 22 sierpień 2008 - 08:59

Agrofarm 85 Usunołem bo tak chciałem, chciałem się pochwalic i Wam pokazac sprzęta (szkoda że Bartus16 nei widział ) , sorki ze kogoś może zdziwiłem lub uraziłem tym że usunołem fotki, poprostu nie chce żeby tysiące nieznajomych i kilkadziesiąt znajomych ;) ludzi obczajało moje foty w necie

#84 Share bartus16

bartus16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1285 postów

Napisany 22 sierpień 2008 - 09:50

Agrofarm 85 hahaha a ciekwe co na to by powiedzial @celeronik ktory ma ponad 30 stron zdjec swoich sprzetów ;)

#85 Share b0gdan

b0gdan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3103 postów

Napisany 22 sierpień 2008 - 12:53

Agrofarm 85

Usunołem bo tak chciałem, chciałem się pochwalic i Wam pokazac sprzęta (szkoda że Bartus16 nei widział ) , sorki ze kogoś może zdziwiłem lub uraziłem tym że usunołem fotki, poprostu nie chce żeby tysiące nieznajomych i kilkadziesiąt znajomych ;) ludzi obczajało moje foty w necie

wydaje mi sie że to jakaś siła wyższa ( czytaj tatuś ;) ) kazała usunąć fotki ;)

#86 Share pablo21

pablo21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1766 postów

Napisany 22 sierpień 2008 - 14:23

Agrofarm 85 Ze niby co ktoś zobaczy przyjedzie i ukradnie jak nie zna adresu? ;) Bo wstydzić to sie nie ma czego.

#87 Share bartus16

bartus16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1285 postów

Napisany 22 sierpień 2008 - 14:31

Agrofarm 85

wydaje mi sie że to jakaś siła wyższa ( czytaj tatuś ;) ) kazała usunąć fotki ;)

haha to ile ferdek ma lat ze ojca sie slucha hahahaha

#88 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 22 sierpień 2008 - 15:32

Agrofarm 85

Ze niby co ktoś zobaczy przyjedzie i ukradnie jak nie zna adresu? ;) Bo wstydzić to sie nie ma czego.

miło słyszec że wstydzić się nie mam czego, ojciec nic nie wie ale byłby napewno przeciwny, ale może jak kiedyś zrobie jakąs fote w akcji to wrzuce, ale już od 2 lat siedze na af i zauważyłem że są użytkownicy którzy nie wrzucają fot swojego sprzętu a są dośc aktywni na af i mają fajne zabawki i są tacy co mają ogromne galerie, więc dlaczego sie czepiacie,m pozatym nie o tym jest temat ;)

zadałem pytanie czy ktoś nie bawił się w zdejmoanie obciążników w agrofarmie i czy wtedy mniej skacze, bo mi najlepiej się jeździ jak mam 100 kg na przodku ;)

#89 Share Adam91DF

Adam91DF

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 23 sierpień 2008 - 22:09

Agrofarm 85 piszcie co chcecie mam agrofarma juz 300 h zrobiłem nim i jestem zadowolony i juz moge cos powiedziec na temat tego ciagnika spalanie jest bardzo małe dla porównania JD 5720 na godzine w prasie zwijajacej potrafi spalic 10 litrów a agrofarm 5 litrów a efektywnosc i komfort pracy był taki sam. sam sprawdzałem z sasiadem który posiada JD
a jesli chodzi o wypas tego ciagnika mysle ze rewers przy kierownicy klima fotel pneumatyczny półbiegi i sprzegło elektrohydrauliczne to juz jest niemało a co do ehr najczesciej ojcowie są przeciwni a ja sam jestem ciekwy ile elektronika wytrzyma .
odnosnie masy ciągnika to fakt mógł wazyc troche wiecej ale 334 kg na przodzie jest wystarczające i jesli ciagnik ma twardo pod kołami to pociągnie tyle ile potrzeba
i jeszce pytanie jaki ciągnik nie skacze ??
a przedni tuz i wom to moim zdaniem za maly ciągnik do tego powinien byc co najmniej 120 PS
a cena moim zdaniem Deutz to orginał a lambo czy same to podróba

#90 Share b0gdan

b0gdan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3103 postów

Napisany 24 sierpień 2008 - 08:09

Agrofarm 85 od kiedy to podróby robi się w tej samej fabryce z tych samych części, zastanów się co piszesz :angry: A co ma moc do przedniego TUZa, sa sadowniki 50 KM które go mają

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#91 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 24 sierpień 2008 - 09:12

Agrofarm 85 Adam91DF podróbka? tak więc nowy df agrofarm to podrbka lamborghini lampo ;)
Tak taprawde przepłaciłeś 4 tyś za zielony kolor i tyle, ja wolał bym siwego z klimą za tą kase ;) no i mam siwego a w homologacji mam że adres fabryki to niemcy więc agrofarmy r3 ii explorery 3 schodzą z tej samej taśmy i są z tych samych częsci, tylko kabiny są włoskie, sprawdz kolego z tyłu na tabliczce znamionowej ale na bank masz włoską kabine ;)

ps. nie zdejmowałeś częsci obciążników bo mój praktycznie to nie skakał jak miał 100kg z przodu ;) a teraz jak ma 200kg tak samo skacze jak bez obciążników

#92 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 24 sierpień 2008 - 12:25

Agrofarm 85 @Adam91DF-w rzeczywistości JD 5720 pali nie dwa a trzy razy więcej niż Agrofarm (albo i cztery razy w porywach ;))-skąd wy ludzie wymyślacie takie głupoty że dwa zbliżone mocą ciągniki różnią się tak zużyciem paliwa ?-vide Zetor-odsądzany od czci i wiary (oczywiście przez "nieposiadaczy" w/w)-ewentualnie sugerowanie się w ocenie zużycia paliwa pojemnością zbiornika paliwa-ostatnio zresztą miałem taką rozmowę z posiadaczem Ursusa 5714-stwierdził że jego Ursus pali ponad dwa razy mniej niż Forterrra 8641...bo ma ponad dwa razy mniejszy zbiornik paliwa ;)

#93 Share piootr

piootr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1267 postów

Napisany 24 sierpień 2008 - 18:59

Agrofarm 85 @ jaro swięta prawda co napisałeś ale w tej wielkości zbiornika to też jest jakichś cel w agrofarmie mam 160 l

Sprawdziłem już DF z prasą na wom 540 eco bo jakby to określić MF w dosłownym znaczeniu "rozkraczył się " :angry: :angry: :angry: :angry:

Silnik narazie zadziwia mnie swoją krzepkością mam wrażenie że na obrotach powyżej 1600 jest mocniejszy od MFa ;)

Jutro zazczepiam go do tandema (zobacze ile spali w ciagu dnia) i ojciec będzie woził obornik na rzepak a ja zakładam nową taśme do 2 rozrzutnika i naprawiam MFa

#94 Share kubi

kubi

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 367 postów

Napisany 24 sierpień 2008 - 19:42

Agrofarm 85 @piootr

co się znowu przytrafiło twojemu MF??
można biec.
można stać.
samo przyjdzie.

#95 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 24 sierpień 2008 - 19:48

Agrofarm 85 Piotr u Ciebie też po mocnym wciśnięciu gazu na niskich obrotach podczas jazdy wskazówka od obrotomierza leniwie idzie do 1500 obr a po przekroszeniu 1500 obr idzie jak wystrzelona od razu na 2000 tyś obr? potwierdzam że powyżej 1500 obr ciągnik ma piekielną moc, ale poniżej tych obr pod górkę z jakimś średnim kilkutonowym ładunkiem na 3jce lub 4ce ma co robic i biedie się buja

#96 Share gnotek5

gnotek5

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 24 sierpień 2008 - 20:00

Agrofarm 85 czy przeplacil za zielony kolor?
bylem ostatnio u kunerta dokladnie u mateusza kunerta i przekonywal mnie ze za pare lat uzywany same czy lamborghini nie bendzie stojal po takiej cenie jak deutz

#97 Share piootr

piootr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1267 postów

Napisany 24 sierpień 2008 - 20:23

Agrofarm 85

@piootr

co się znowu przytrafiło twojemu MF??

Przyjechałem sobie na podwórko  z przyczepami   po rozładowaniu słomy  po 23  zgasiłem silnik opuściłem tura ( pomyślałem sobie siekne  "Chmielne " i w kime ) , wyłaże z traktora  a tu słyszę  jak  leje się  olej :angry:  zanim obcziłem skąd leci  ,  przyniosłem  klucze do garażu  , nie mogłem lampy znaleźć , spowrotem do domu po latarke  , nalało mi się jakoś oleju gorącego jak diabli do oka :angry:   zanim odkręciłem osłone na przewody łączące zbiorniki paliwa  i dokręciłem śruby  między skrzynią a tylnym mostem to  sporo oleju wyciekło   

Dokładnie  rozkręciły się śruby między skrzynia a tylnym mostem  za wyjściem na przedni napęd lało się nie po śrubach  tylko tak się na uszczelce rozlazło 

Fredek   u mnie  z miejsca DF jest troche mółowaty  , silnik   to bardzo duży + agrofarma ale  siłą potrzebna  do wyciśnięcia sprzęgła jest o wiele większa jak w MF  zresztą nawet w A4  ciężej chodzi sprzegło jak w MF  a po fotce sprzęgła w MF  widać ile go używam  ;)

#98 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 24 sierpień 2008 - 20:36

Agrofarm 85 @piootr-czyli zapewne nigdy więcej MF-a na podwórku ?;)-jak tak czytam Twoje posty.
Też już możesz potwierdzić że DF pali połowę tego co JD ?:)
Tak się zastanawiam ile mocy może zabierać sprężarka-czasami w belarce urządzam hardcore :) dla jelonka (jakieś takie dziwne chmurki po moim niebie śmigają-no i trzeba szybko coś zebrać) i czasami przydałoby się te parę koni jeszcze-a sprężarki i tak praktycznie nie używam

#99 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 24 sierpień 2008 - 21:52

Agrofarm 85

Dokładnie  rozkręciły się śruby między skrzynia a tylnym mostem  za wyjściem na przedni napęd lało się nie po śrubach  tylko tak się na uszczelce rozlazło 

O losie, ale Ci sie szrot trafił. Współczuje, ja bym go już dawno pognał. Kup sobie specjalny klej do śrub, np. Loctite, wykręcaj po jednej i powkręcaj na ten specyfik, nie będzie sie rozkręcało. W zasadzie to znam ten ból, U912 też mi sie rozkręcał na skrzyni :)

bendzie stojal

;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#100 Share Pavel

Pavel

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1498 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja, muzyka, turystyka

Napisany 25 sierpień 2008 - 18:01

Agrofarm 85 sposob zakrecania srub na kolach w ciezarowkach to maczanie w slonej wodzie, moze taki 'cymes' sprobuj?

Dodaj odpowiedź