Polecane posty

e2visionamd    18
15 minut temu, radekz200 napisał:

To już najwyższa pora 😂😂 u mnie wysiadło przy 1800 😂😂

Czy rozumie , że nie ma regulacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wojtek026    76

nie ma mozliwości regulacji, trzeba rozpoławiać, dogadaj się z mechanikiem bo może być opcja żeby wstawić tarczę o cal wiekszą z wersji 100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarek1996    4

Jaki udźwig mają wasze agrofarmy ? Szczególnie interesuje mnie 410. Mam wersję gs i dodatkowym siłownikiem, ale nie może unieść pługów  4 obrotowych o wadze 1250 kg i grubera 1400 kg. Czy to normalne czy coś z moim jest nie tak ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marl    443

Może jeszcze agregat uprawosiewny chcesz podpiąć? Oczywiście na bronie wirnikowej i wale gumowym? 85KM i "czwórka " obrotowa?? Jak zapotrzebowanie pluga na moc to 30 KM na korpus? To jest ciągnik kompaktowy, krótki i mała masa własna... Kup większy, co najmniej agrotrona i działaj w polu. Aha, mam agrofarm 430, 109 KM. Wprawdzie nie mam go w swojej galerii ale był za słaby do większych maszyn. w końcu kupiłem 6 cylindrowego (używany oczywiście) i jest ok. Zajrzyj do mojej galerii. Agrofarm nadal mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarek1996    4

Wiem że to mały traktor, do tura jest bardzo dobry, szerokie ogumienie ma więc w polu też sobie radzi. Siałem nim agregatem z siewnikiem i też dawał radę bez problemu tylko podnośnik nie dawał rady. Ziemie mam lekkie, więc spokojnie i pług by uciągnąl. Mam mocniejszy ciągnik, ale czasami jest zajęty i chciałbym wykorzystać ten. Grubera 2,5 powinien plytko pociągnąć po żniwach, tylko problem w tym że waży dużo. Kupno Agrotrona z zachodu to loteria, tym bardziej teraz przy tych cenach. A ile ten 430 unosi ? Jeśli agrofarm tak ma to trudno, ale jeśli nie to może coś trzeba w tym moim poprawić

 

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radekz200    6715
1 minutę temu, jarek1996 napisał:

Wiem że to mały traktor, do tura jest bardzo dobry, szerokie ogumienie ma więc w polu też sobie radzi. Siałem nim agregatem z siewnikiem i też dawał radę bez problemu tylko podnośnik nie dawał rady. Ziemie mam lekkie, więc spokojnie i pług by uciągnąl. Mam mocniejszy ciągnik, ale czasami jest zajęty i chciałbym wykorzystać ten. Grubera 2,5 powinien plytko pociągnąć po żniwach, tylko problem w tym że waży dużo. Kupno Agrotrona z zachodu to loteria, tym bardziej teraz przy tych cenach. A ile ten 430 unosi ? Jeśli agrofarm tak ma to trudno, ale jeśli nie to może coś trzeba w tym moim poprawić

 

 

 

 

 

U mnie Agrofarm chodzi z gruberem 2,2 który wazy 1t i z uprawowo siewnym około 1,6 t z pełnym zasypanym to nie raz ma problem podnieść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marl    443
38 minut temu, jarek1996 napisał:

 A ile ten 430 unosi ? Jeśli agrofarm tak ma to trudno, ale jeśli nie to może coś trzeba w tym moim poprawić

W katalogu jest 5 ton. Ale na końcach haków czyli nijak ma się to do rzeczywistości :/ Jaka jazda zestawem uprawowo-siewnym? Czasem pagórkowaty teren, przechyły boczne itp . Taka jazda/praca to męczarnia.

Trzeba dożucić z 250 kg na przód i jakoś bedzie. Ja założyłem 160 kg z innego ciągnika i zupełnie inny traktor sie zrobił :) znaczy stabilniejszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bercik92    2201
Dnia 26.01.2022 o 18:02, jarek1996 napisał:

Jaki udźwig mają wasze agrofarmy ? Szczególnie interesuje mnie 410. Mam wersję gs i dodatkowym siłownikiem, ale nie może unieść pługów  4 obrotowych o wadze 1250 kg i grubera 1400 kg. Czy to normalne czy coś z moim jest nie tak ? 

Mój nie mógł podnieść agregatu talerzowego z siewnikiem 2.7m ale uprawowy z siewnikiem 3m i zasypaniem to już daje rade 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wojtek026    76

Nie wiem jak Wy z tymi maszynami jeździcie u mnie w takim ciągniku wieszak urwało z agregatem 900kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez Cezar81
      Pod uwagę biorę :
      https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-same-rubin-150-CID757-IDzM5um.html
      nowy świeżo zamieszczony i z wyglądu mało sponiewierany, zastanawiam się również nad:
      https://www.olx.pl/oferta/case-cvx-130-tuz-sprowadzony-CID757-IDzFYYG.html
       
      nad którym lepiej się zastanowić - do końca miesiąca muszę coś wybrać więc dla mnie zabawa się skończyła, będę bardzo wdzięczny na wszelkie rady
       
      Ewentualnie https://www.olx.pl/oferta/mccormick-xtx-185-xtra-speed-sprowadzony-orginal-mtx-tylko-5000-godzin-CID757-IDzFAnf.html
    • Przez raffik4
      Witam jaki polecacie ciagnik na małą działkę chce zaorać.przejechac glebogryzałką,kultywatorem i odświeżyć.
    • Przez michal009
      Kupię ciągnik 100-115KM w miarę prosty mechanicznie do kwoty 80 tyś. 
      Prosty mechanicznie (bez elektrohydraulicznych rewersów) Koniecznie z pneumatyką do przyczep!!! Możliwy EHR podnośnika Od rolnika. Handlujesz ciągnikami - dziękuję poszukam dalej.  Sprawny.  Interesuje mnie np. Zetor Forterra. 
      Lubelskie, ale rozważę propozycje z całej polski. Nie jestem Vatovcem, więc za oferty typu 80+vat z góry dziękuję. 
      Proszę wklejać linki z ogłoszeniami, lub info na priv. 
    • Przez jakn
      Jaki ciągnik  wybrać john deere 6610 czy deutz fahr agrotron 120 chce wiedzieć jak jest z elektroniką czy drogie część  jak jest z skrzynią biegów ,  czy spalanie 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj