Skocz do zawartości

Zdjęcie

Agrofarm 85

362 odpowiedzi na ten temat

#261 Share Marl

Marl

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 275 postów

Napisany 09 kwiecień 2011 - 14:59

Agrofarm 85 Kolega @jaro11 pisze w innym temacie, że zna dealer'a który ma bardzo przystepne ceny, przeczytaj ostatni post.
Link:
http://www.agrofoto....10/page__st__20

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Agrofarm 85 Dzisiaj, 15:36
  •  

#262 Share dani221

dani221

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 100 postów

Napisany 11 kwiecień 2011 - 19:45

Agrofarm 85 Posiadam agrofarma 410 od pewnego czasu przy wciskaniu sprzęgła słychać strasznie skrzypiącą sprężyne i przy wciśnięciu pedeału sprzęgła tak do połowy odczuwam opór , przy wduszeniu dalej coś puknie tak jakby gdzieś ocoś się zawadzało ,ciągnik wysprzęgla wszystko ok ,może ktoś spotkał się z czymś takim w agrofarmie ,prubowałem odpowietrzać niby jakiś czas było ok ale pużniej puknięcie powróciło ,,

#263 Share rom19

rom19

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 68 postów

Napisany 12 kwiecień 2011 - 12:51

Agrofarm 85

Mam też pytanie:
Posiadam agrofarma z klimą w wersji z szyberdachem. W lecie zauważyłem, że włącza się tylko jeden z dwóch wentylatorów chłodzących wymiennik ciepła klimy( ten umieszczony na dachu ). Drugi nigdy się nie włączył nawet podczas wysokiej temp i klimy ustawionej na max wydajność. Wentylator jest sprawny gdyż po przepięciu do innego gniazda, załączył się. Czy w Waszych ciągnikach włączają się obydwa naraz lub drugi w razie konieczności?

najpierw załącza się jeden, po rozgrzaniu chłodnicy załącza się drugi. zależy od różnicy temperatur miedzy wnętrzem kabiny i tej która jest na zewnątrz kiedy się załączy drugi, czasami obydwa naraz się włączą.

#264 Share misiu21692

misiu21692

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 136 postów

Napisany 16 kwiecień 2011 - 21:25

Agrofarm 85 Panowie a co to jest za wejście z "klapką" pod dźwigniami z hydrauliki ??

#265 Share Marl

Marl

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 275 postów

Napisany 17 kwiecień 2011 - 22:20

Agrofarm 85 To jest 3-pinowe gniazdo zasilające 12 V. Można podłączyć tam sterownik np: prasy rolującej lub siewnika.

#266 Share snopek

snopek

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 98 postów

Napisany 21 kwiecień 2011 - 20:59

Agrofarm 85 Witam
jakie sa wersje agrofarma i czym się one charakteryzują.

#267 Share Marl

Marl

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 275 postów

Napisany 22 kwiecień 2011 - 20:53

Agrofarm 85 Tu masz link do katalogu Deutz'a:
http://www.deutz-fah...pdf?ccode=pl-PL

#268 Share Marl

Marl

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 275 postów

Napisany 24 kwiecień 2011 - 14:52

Agrofarm 85

Posiadam agrofarma 410 od pewnego czasu przy wciskaniu sprzęgła słychać strasznie skrzypiącą sprężyne i przy wciśnięciu pedeału sprzęgła tak do połowy odczuwam opór , przy wduszeniu dalej coś puknie tak jakby gdzieś ocoś się zawadzało ,ciągnik wysprzęgla wszystko ok ,może ktoś spotkał się z czymś takim w agrofarmie ,prubowałem odpowietrzać niby jakiś czas było ok ale pużniej puknięcie powróciło ,,

Napisz do tego urzytkownika agrofoto. Ma taki ciągnik i jak widze jest obeznany z nimi. być może wie jak pomóc. Ja swojego za krótko mam, a taka usterka się nie pojawiła.
tu link do jego konta: http://www.agrofoto..../2772-ferdek07/

#269 Share Pestus123

Pestus123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 496 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Rolnictwo

Napisany 24 kwiecień 2011 - 21:10

Agrofarm 85

Posiadam agrofarma 410 od pewnego czasu przy wciskaniu sprzęgła słychać strasznie skrzypiącą sprężyne i przy wciśnięciu pedeału sprzęgła tak do połowy odczuwam opór , przy wduszeniu dalej coś puknie tak jakby gdzieś ocoś się zawadzało ,ciągnik wysprzęgla wszystko ok ,może ktoś spotkał się z czymś takim w agrofarmie ,prubowałem odpowietrzać niby jakiś czas było ok ale pużniej puknięcie powróciło ,,

A czy to puknięcie to nie czujnik ? ;)

#270 Share dani221

dani221

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 100 postów

Napisany 24 kwiecień 2011 - 21:33

Agrofarm 85 nie czujnik ,puknięcie dochodzi ze środka ale nie zawsze raz jest raz nie ma w kabnie słychać skrzypiącą sprężyne ciągle ,

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#271 Share misiu21692

misiu21692

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 136 postów

Napisany 11 lipiec 2011 - 17:52

Agrofarm 85 Witam...
Pękł wam kiedys przewod z powietrzem który biegnie od kompresora do tył do butli ? mnie akurat to spotkało ;/ czy ktos z was juz to kiedys wymienial i jak sie do tego zabrac ? przewod biegnie pod kabiną a dostęp tam jest zerowy ;/
z góry dzieki za odp.

Edytowany przez misiu21692, 11 lipiec 2011 - 19:37.

#272 Share luczasa

luczasa

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 18 lipiec 2011 - 21:46

Agrofarm 85

Witam...
Pękł wam kiedys przewod z powietrzem który biegnie od kompresora do tył do butli ? mnie akurat to spotkało ;/ czy ktos z was juz to kiedys wymienial i jak sie do tego zabrac ? przewod biegnie pod kabiną a dostęp tam jest zerowy ;/
z góry dzieki za odp.

tak z dażyło mi sie to w zeszłym roku akurat we żniwa jak ciągnąłem 2 przyczepy ze zbożem....minimalnie sie wkurzylem w serwisie mechanik mi powiedział ze potrzeba około 2,5 m przewodu.... odcialem koncówki od starego przewodu kupilem nowy...zamontowałem do niego te koncowki ...przewod puściłem pod kabiną obok starego i wszystko w porządku...stary przewod zostaje bo żeby go zdemontowoc trzeba by pod nosic kabinę...agrofarm 100 2008r....

#273 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 19 lipiec 2011 - 07:23

Agrofarm 85

Napisz do tego urzytkownika agrofoto. Ma taki ciągnik i jak widze jest obeznany z nimi. być może wie jak pomóc. Ja swojego za krótko mam, a taka usterka się nie pojawiła.
tu link do jego konta: http://www.agrofoto..../2772-ferdek07/

to skrzypienie to raczej prowadnica sprzęgła wyżej nad pedałem sprzęgła polewać olejem jadalnym wd 40 lub czymś takim aż do skutku, czy pedał ciężko pracuje jeśli tak to tam leży przyczyna, te puknięcia nie mam pojęcia co to

#274 Share Pestus123

Pestus123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 496 postów

Napisany 29 lipiec 2011 - 21:34

Agrofarm 85

Hej mam problem ze swoim r3 bo zaczyna mi cieknac przy skrzyni a dokladniej przy biegach czy kto mial juz cos podobnego

Jak by komuś jeszcze się pocił, to radzę wymienić te dwa symeringi, oryginalnie montowane są 16x24x5 jedno wargowe, ale lepiej o 1mm mniejsze wewnątrz czyli 15x24x5 i dwuwargowe lepiej uszczelniają
Roboty to ok 20min, odkręcenie 2 zwykłych śrub od dźwigni, 3 imbusowych trzymających ten gruby metal(blachę) wyjęcie uszczelniaczy, włożenie nowych i skręcenie. Aha i przy kupnie tych uszczelniaczy radzę kupić więcej niż dwa bo przy wkładaniu można łatwo uszkodzić, dość ciężko wchodzą.

#275 Share sylwot

sylwot

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 02 sierpień 2011 - 20:39

Agrofarm 85 Mam pytanie do użytkowników agrofarma 410 czy u was też słychać czy było słychać na początku użytkowania jakby prace trybów po włączeniu wom i podczas ruszania gwałtownego głośniej?

#276 Share misiu21692

misiu21692

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 136 postów

Napisany 13 sierpień 2011 - 10:21

Agrofarm 85 jak wymienialiście filtry to kupowaliście oryginalne czy jakiegoś innego producenta. i jak to wygląda cenowo ? bo ja muszę niedługo dokonać zmiany filtrów ;/ i gdzie są zlokalizowane filtry od podnośnika i rozdzielaczy ?

Edytowany przez misiu21692, 13 sierpień 2011 - 11:29.

#277 Share kris14

kris14

Stary Kombinator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 7069 postów

Napisany 13 sierpień 2011 - 16:49

Agrofarm 85 A instrukcja nic nie pisze o lokalizacji filtrów ;) ?

#278 Share Pestus123

Pestus123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 496 postów

Napisany 13 sierpień 2011 - 17:52

Agrofarm 85

Mam pytanie do użytkowników agrofarma 410 czy u was też słychać czy było słychać na początku użytkowania jakby prace trybów po włączeniu wom i podczas ruszania gwałtownego głośniej?

Tak rzeczywiście jest słychać prace trybów

#279 Share misiu21692

misiu21692

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 136 postów

Napisany 14 sierpień 2011 - 13:40

Agrofarm 85

A instrukcja nic nie pisze o lokalizacji filtrów ;) ?

w instrukcji pisze ale tylko do agrofarma z rewersem mechanicznym a nie przy kierownicy a obie wersje ciągników różnią sie co nie co jesli chodzi o lokalizacje filtrów np. skrzyni biegów

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#280 Share poosa21

poosa21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 963 postów

Napisany 25 sierpień 2011 - 08:33

Agrofarm 85 Po ilu mth robi sie pierwszy przegląd w DF Agrofarm? Bo mam zapisane ze po 50 a w instrukcji jest że po 100?

Dodaj odpowiedź