Skocz do zawartości

Zdjęcie

Agrofarm 85

362 odpowiedzi na ten temat

#201 Share wlodiw

wlodiw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 715 postów

Napisany 15 styczeń 2010 - 19:15

Agrofarm 85 To ja jeszcze wtrące swoje trzy grosze... krzychuM powiem ci o moim doświadczeniu.... miałem pług stary grudziącki 3*30 , na podorywki doczepiałem do niego 4 skibę (do Zetora 3 cyl). Po zakupie Proximy pojechałem orac w taka sobie glinkę tym starym 3+1 ( a miałem już zakupionego TURA 4*40). I jakie było moje zdziwienie, że Proxima ciężko szła z tym pługiem, ja spodziewałem się, ze ona go rozniesie, a tu przód napęd, blokada tylnego mostu a proxa mieli kołami... (jadę sobie i myślę a po co ja kupiłem ten go Tura skoro ona ledwo co idzie z tym małym...) Na następny raz pojechałem orac ten kawałek dużym 4*40 i co... idzie bez problemów. Zaznaczam, ze warunki podczas orki były podobne... Wychodzi na to, że plug pługowi nie równy i jak jest kiepskiej konstrukcji to roboty nim nie będzie....

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Agrofarm 85 Dzisiaj, 03:20
  •  

#202 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 15 styczeń 2010 - 19:24

Agrofarm 85 mam podobne doświadczenie z dospawanym korpusem do 3x30 grudziądzckich te pługi idą ciężko!!! nawet 3x30 idzie ciężej niż można by się spodziewać, wydaje mi się ze ze starym ciągnikiem gdzie ramiona tuz mają ogromny luz jak i górny łącznik ten pług jakoś się ciągnie, ale jak ustawić takei radło konkretnie na głęboką orkę ten pług poprostu działa jak radło bardziej chając przed sobą ziemie a niżeli gładko się ślizgać, @Włodiw to co w przyszłości polecasz dla mnie 4x40? nie powiesz chyba ze z tąsamą prędkością lata proxima z tym 4x40 co z tym 4x30

#203 Share Czeladnik

Czeladnik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 207 postów
  • Zainteresowania:fotografia, militaria, motoryzacja, muzyka

Napisany 21 styczeń 2010 - 21:49

Agrofarm 85 Czy części do tego modelu są drogie np. tarcza sprzęgłowa, lampa tylna drogowa, jakiś przełącznik z kabiny, czujnik, końcówki wtryskiwaczy? Przyglądam się temu modelowi, a użytkownicy na pewno podadzą bardziej prawdziwe ceny niż znajdę w necie?

#204 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 22 styczeń 2010 - 08:37

Agrofarm 85 Czy u każdego u kogo pekł przewód paliwowy czy też zaczoł sączyć to pękł że lało się z tego przewodu czy tylko się pocił, oraz czy jak pękł 1 to zaraz pękł 2gi? tzn czy częściej pękał ten między filtrem a silnikiem, czy między pompką a filtrem?

#205 Share Henius91

Henius91

Rolnik z pomorza

• Moderator Galerii
  • PipPipPip
  • 2427 postów

Napisany 14 luty 2010 - 11:03

Agrofarm 85 czy to prawda ze w Agrofarmach walek 540E jest w standardzie?? bo mi diler mowil ze tak i wycenil mi agrofarma 410 z obciaznikami, szerokimi kapciami, rewersem elektrohydraulicznym i klima na 140 tys zl netto, cena chyba nie zla. ile trzeba doplacic za przeszklony dach??
"Ernte gut, alles gut" ...:::KRONE:::...
Valtra - Individually Yours

http://www.youtube.com/user/Henius91 moje filmy

#206 Share EppS

EppS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 302 postów

Napisany 14 luty 2010 - 11:45

Agrofarm 85 Tak jest w standardzie (z wyjątkiem wersji ecoline) co do ceny powinna być lepsza.
NAPIS ćWICZEBNY

#207 Share Henius91

Henius91

Rolnik z pomorza

• Moderator Galerii
  • PipPipPip
  • 2427 postów

Napisany 14 luty 2010 - 14:04

Agrofarm 85 no wiadomo, cena przed negocjacjami, ale tez nie jestem pewien czy to netto czy brutto ale cos mi swita ze mowil cos o 122 tys zl i chyba to bedzie netto a 146 tys zl to bedzie brutto. diler mowil ze jak sprowadzi sprzet na plac to zadzwoni, to sie pojedzie zobaczyc czy warto brac tego DF... rodzice sklaniaja sie ku rewersowi mechanicznemu ale mysle ze jak ojciec przejedzie sie ciagnikiem z rewersem elektrohydraulicznym to zmieni zdanie ^^

#208 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 14 luty 2010 - 14:50

Agrofarm 85 agrofarm tylko z hydraulicznym
1. masz miejsce dla pasażera
2. mechaniczny jest troszeczkę niedopracowany w tych ciągnikach ^^

#209 Share rom19

rom19

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 68 postów

Napisany 14 luty 2010 - 15:07

Agrofarm 85

agrofarm tylko z hydraulicznym
1. masz miejsce dla pasażera
2. mechaniczny jest troszeczkę niedopracowany w tych ciągnikach ^^

w agrofarmach już nie ma możliwości w żadnym wyposażeniu zamontowania miejsca do pasażera,
szklany dach z klimą to koszt około 3 tys Euro

#210 Share Henius91

Henius91

Rolnik z pomorza

• Moderator Galerii
  • PipPipPip
  • 2427 postów

Napisany 14 luty 2010 - 17:42

Agrofarm 85 a czy warto by bylo lepiej wziac Lamborghini R3 EVO 85 niz agrofarma?? jak to wyglada cenowo?? i jeszcze takie male pytanko, czy R4 to odpowiednik agroplusa??

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#211 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 14 luty 2010 - 17:53

Agrofarm 85 Jak szkoda Ci około 2,5 tyś pln to weź r3, a jak chcesz jeszcze praze złotych oszczędzić to weź explorer3 jest tańszy od r3 o kolejne 500zł ^^, za taką różnicę w cenie to już może by tak opony większe?
Odpowiednik poprzedniego agroplusa to jest agrofarm, jako takiego odpowiednika r4 to jest tylko same silver, chyba że chodzi Ci o obecnie produkowanego agroplusa?

#212 Share Henius91

Henius91

Rolnik z pomorza

• Moderator Galerii
  • PipPipPip
  • 2427 postów

Napisany 14 luty 2010 - 18:00

Agrofarm 85 na te 3 tys zl nie leci, ale gdzies czytalem w tym temacie ze do R3 mozna wizac EHR, prawda to?? bardziej mi sie DF podoba no ale jak mozna lepiej wyposazyc R3 to czemu nie. szukam ciagnika w przedziale cenowym 160-170 tys zl brutto a za tyle kupie juz Agrofarma z rewersem EH, klima, szerokimi kolami i obciaznikami.

#213 Share rom19

rom19

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 68 postów

Napisany 14 luty 2010 - 20:13

Agrofarm 85

na te 3 tys zl nie leci, ale gdzies czytalem w tym temacie ze do R3 mozna wizac EHR, prawda to?? bardziej mi sie DF podoba no ale jak mozna lepiej wyposazyc R3 to czemu nie. szukam ciagnika w przedziale cenowym 160-170 tys zl brutto a za tyle kupie juz Agrofarma z rewersem EH, klima, szerokimi kolami i obciaznikami.

w agrofarmie, r3 nie ma EHR...
ale jako ciekawostkę powiem, że podobno przymierzają się do wprowadzenia bezstopniowej skrzyni, która już prawdopodobnie jest dostępna w Niemczech...

#214 Share Michu7

Michu7

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 225 postów

Napisany 15 luty 2010 - 20:34

Agrofarm 85 Ja miałem na 2009 rok kalendarz od dilera DF i tam już był Agrofarm TTV, bodajże na grudzień. Czyli planowano je już od dawna. Wystawione były chyba też na jesiennej Agritechnice.

#215 Share Henius91

Henius91

Rolnik z pomorza

• Moderator Galerii
  • PipPipPip
  • 2427 postów

Napisany 15 luty 2010 - 21:52

Agrofarm 85 ale tu chodzi o mniejsze modele

#216 Share misiu21692

misiu21692

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 136 postów

Napisany 19 luty 2010 - 21:55

Agrofarm 85 odnośnie ciągnika sprzęt super ;[ ale jedynie co mi się w nim nie podoba to umieszczenie/dostęp do pompki jak się ciągnik zapowietrzy ;[ no i na odpowietrzenie tez zajmuje trochę czasu i można się zmeczyć...

#217 Share krupekf16

krupekf16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 164 postów

Napisany 04 marzec 2010 - 10:46

Agrofarm 85 Witam mam ponad rok agrofarma 100 z wzmocniona hydraulika a na mechanicznym rewersie
zrobilem ponad 350 mtg. Moje zdanie to super ciagniczek chociaz ma tez wady Spalanie wedlug mie ma spore malo miejsca w kabinie ale to daje lepsza widocznosc bez obciazenia tez w pole nie ma co wyjezdzac ja zalozylem mu 450 od mtz na przud i prawie po 100 na kolo i teraz moge powiedziec ze jest silny bo wczesniej to nawet z 1 pprzyczepa kukurudzy mial poslizg a teraz dwie to dla niego zabawka duzy plus nalezy mu sie za zwrotnosc i widocznosc. pozdrawiam

#218 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 04 marzec 2010 - 11:54

Agrofarm 85

odnośnie ciągnika sprzęt super ;) ale jedynie co mi się w nim nie podoba to umieszczenie/dostęp do pompki jak się ciągnik zapowietrzy :D no i na odpowietrzenie tez zajmuje trochę czasu i można się zmeczyć...

nie jest źle z tą pompką ale odpowietrzyć go po wymianie filtra dokładnego oczyszczenia to ciężko jest i długo trzeba kręcić, ale spóścić wode z odstojnika to się nie zapowietrza nawet, mnie to najbradziej wkurza cena filtra paliwa 52zł !!!!!!!!!!!!

#219 Share kris14

kris14

Stary Kombinator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 7069 postów

Napisany 07 marzec 2010 - 11:21

Agrofarm 85 W cenniku mam już wyszczególniony model Agrofarma 420/430 ProfiLine wyposażonymi w przedkładnie 60+60 i są standardowo wyposażone w EHR.
Więcej info <link>

Ceny:
420 PL - 174,2tys zł netto
430 PL - 188,9tys zł netto
Ceny do negocjacji.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#220 Share Henius91

Henius91

Rolnik z pomorza

• Moderator Galerii
  • PipPipPip
  • 2427 postów

Napisany 07 marzec 2010 - 11:50

Agrofarm 85 to jest cena z ta skrzynia TTV?? jesli tak to nie jest tak zle.

Dodaj odpowiedź