tyj123

Na ile wycenicie Ursusa 912

Polecane posty

DUKI888    0

Trudno powiedzieć zdjęcia trochew kiepskiej jakości. Jakie przechodziła remonty?? na ilu ha pracowała i czy byla głównym ciągnikiem czy pomocniczym??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyj123    0

pracuje teraz na 80 ha wraz z 1212 i 1634 więc jest ciągnikiem pomocniczym transportowym miała wymieniony 6 lat temu silnik na nwoy typ i w zeszłym roku miał przegląd sinika i remoncik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

Fotki są słabej jakość ale myślę że 20-25tyś


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balzak    6

ja wiecej jak 22 bym nie dał, no jeszcze zależy czym pracowała i na jakich ziemiach, ale widac ze nie stała tylko coś tam robiła.


<p>Doradca Żywieniowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati    12

Ja jak nieraz patrze po giełdach i allegro to tak od 18-25tys. a kiedyś nawet widziałam stan z pod igiełki do 32sobie wołał. B)


Czy świeci słońce, czy leje deszcz, John Deere 7530 moja maszyną jest. :)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D
JOHN DEERE 7530 -----> my dream... super maszyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5314    0

Ja bym 22 tyś wołał B)


..::-U-R-S-U-S-::..
moc , potega , siła , niezawodnosc , klasa , wytrzymalość , to tylko kilka zalet tej maszyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56
ursus 912 86 rok zarejstrowany opłacony stan bdb

 

Daj porządne fotki (cały ciągnik), bo takie to du*e potłuc, przecież tam nic nie widać, dasz lepsze foty może zaproponuję jakąś cenę, bo tez miałem U-912... B)


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyk514    2

Po kawałku boku silnika i kawałku tylu to nie za bardzo można powiedzieć ile warty jest ciągnik ja bym cenił z tego co widać na tych fotkach to ok 20tyś może jak być dał dokładniejsze zdjęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursus11    57

My mamy takiego samego, daliśmy 18tyś (3 lata temu) i z tego samego roku

stan bd nasz.

Twój 20-24tyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, nie wiem gdzie moje pytanie umieścić, ale jak by być w złej kategorii to przenieście.

Tak sobie myśleliśmy czy może by nie zamienić naszego ursusa na coś lepszego. I się zastanawiamy czy jest sens. I ile on może być wart.

 

Ciągnik jest z 1986r. U nas w gospodarstwie od 1995r. Jesteśmy jego drugim właścicielem. Jest krajowy, zarejestrowany. Kilka dni temu były wymienione pierścionki i trochę innych dupereli. Reszta była sprawdzona i nie wymaga remontu. Robił na ok 20 ha ornej, no i przy transporcie. Motogodzin ma 70 od lipca, wcześniej licznik nie działał.

Jak macie pytania to zadawajcie. No i na ile byście go wycenili. A jak by ktoś szukał takiego ciągnika to zapraszam na PW.

 

Fotki:

http://www.agrofoto.pl/forum/Ursus-912-and...image96102.html

http://www.agrofoto.pl/forum/Ursus-912-and...image94206.html

http://www.agrofoto.pl/forum/Ursus-912-and...image88734.html


FUNKMASTER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daniel215    1

według mnie jak byś go sprzedał za 20 to by był dobry interes...nie wiem czy ktoś go za tyle kupi....

ja mam 1222 na sprzedaż http://www.agrofoto.pl/forum/sprzedam-URSUS-1222-t13909.html jest w remoncie,cena ulegnie zmianie,stan bardzo dobry...i za szóstke chciałbym docelowo 17tyś wziąść a wy mówicie ze chcecie za czwórke ponad 20tyś...nie wiem,jak dla mnie 1222 jest lepszy bo wieksz :)

(jak myślicie,doradźcie,czy 17 tyś ostatecznie to dobra cena????)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arek116    3

nie wiem jak u cierbie ale w moich rejonach szóstki zawsze byłu tańsze os czwórki a to dlatego że jak 6garów nie ma odpowiedniego sprzętu do ciagnięcia to spali więcej niż 4gary. drógą sprawa jest to że moim zdaniem szóstka bez przedniego w polu to jest zmarnowana moc a zato do transportu to jest bajka bo miękki przód i moc swoją ma. mozecie sie nie zgodzić ale takie jest moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj