Skocz do zawartości

Zdjęcie

Bizon wraca "czyżby"

224 odpowiedzi na ten temat

#41 Share krolikNH

krolikNH

Retired Moderator

• V.I.P.
  • rank
  • 4622 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, speedway, dobra fotografia

Napisany 02 sierpień 2008 - 21:58

Bizon wraca "czyżby"

Też bym wolał Z0-56 niż te badziewie NH.Ja wszystko mam polskie oprócz młocarni i kopaczki.

Badziewie NH, taaaak zapewne użytkujesz ten sprzęt i cały czas się sypie, ludzie zejdźcie na ziemię i zacznijcie pisać sensowne posty bo na razie te mało co wnoszą do tematu... ;)

Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Bizon wraca "czyżby" Dzisiaj, 09:13
  •  

#42 Share MarcinPL

MarcinPL

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 376 postów

Napisany 02 sierpień 2008 - 22:29

Bizon wraca "czyżby"

W tej chwili rolnicy wolą maszyny o nieco wyższym standardzie, dawniej nie mieli wyboru.
Przykład, jeśli kiedyś miałeś do wyboru kupić malucha albo nic i kupiłeś malucha, to teraz mając do wyboru malucha i audi prędzej wybierzesz audi.

Kolega wyjaśnił spór więc nie rozumiem w czym problem

#43 Share MECHANIZATOR

MECHANIZATOR

Kierownik Wycieczki z PGR Manieczki

• V.I.P.
  • rank
  • 1735 postów
  • Zainteresowania:Machanizacja rolnictwa, Historia mechanizacji rolnictwa, nasiennictwo, rolnictwo ogólnie

Napisany 02 sierpień 2008 - 22:54

Bizon wraca "czyżby" nie ma co gdybac czy bedą produkowac nowe bizony bo nie bedą - świat idzie do przodu i rowniez konstrukcje maszyn rolniczych idą do przodu Bizon okazał sie przestarzały i tyle nie zmieni tego sentyment czy zebranie miliona podpisów pod petycją - marketingowcy z NH wpadli na pomysł zeby dac na TC-54 naklejke Bizon i napewno spora czesc osob dała sie nabrac na ten chwyt marketingowy

a co do tego ze w kombajnach serii TC czesci są podobne czy naet identyczne jak w Bizonach jest również wytłumaczenie - pisałem to juz kiedys ze polski Bizon powstał na bazie kombajnu Clayson M-133 (obecnie NH) - mozliwe ze spora czesc mechanizmów przetrwałą w konstrukcjach tej firmyw niezmienionym stanie
^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje www.youtube.com/watch?v=qHOJw56b5Vc
DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/

"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

#44 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 02 sierpień 2008 - 23:36

Bizon wraca "czyżby"

czy wy wiecie co gadacie wlasnie bizon to badziewie a nh dobrze ze to cale fmz wykupilo bo by bylo to samo co z ursusem

a co do kombajnów nh sa to bardzo dobre maszyny zobaczcie ile polskich rolników je uzytkuje i jakos nikt na nie nie narzeka

@bartus16 masz troche racji i troche nie. po1 w tych NH to podobno komputery się pier..... więc nie są takie super, a co do bizona fakt, że samych + nie mają, może to ja znam takie co mają dużo- bo jakoś każdy kto kosił u nas bizonem to dużo ziarna leżało za kombajnem, albo te ich bizony do d*py albo kombajniści bo jakoś od 4 lat kosi tylko MDW i jest git jakieś tam chude ziarenko wywieje ale nie takie dorodne żeby leżały, jak to pan Ździsiu kosi to są same pasy zielone jak się podora po jego Rekordzie. nie wiem czy tro kombajn ma wine czy kombajnista
Mój Wladimirec podbija świat

#45 Share MECHANIZATOR

MECHANIZATOR

Kierownik Wycieczki z PGR Manieczki

• V.I.P.
  • rank
  • 1735 postów
  • Zainteresowania:Machanizacja rolnictwa, Historia mechanizacji rolnictwa, nasiennictwo, rolnictwo ogólnie

Napisany 03 sierpień 2008 - 07:37

Bizon wraca "czyżby" raczej kombajnista 30 lat na jednym ustawieniu sit i wentylatora jezdzi i go to nie rusza - bo nawet starego poczciwego Bizonka idzie wyregulować tylko trzeba chcieć
^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje www.youtube.com/watch?v=qHOJw56b5Vc
DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/

"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

#46 Share ariss

ariss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 757 postów

Napisany 03 sierpień 2008 - 10:33

Bizon wraca "czyżby" ja swojego bizona często zmieniam ustawienie i kurcze co bym nie zrobił tak mam pas zieleni za przejazdem
Sprzedam pług zagonowy 2-skibowy UG
Sprzedam dojarkę na ciągnik

informacje na priv lub gg polecam

#47 Share nhcr

nhcr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 250 postów
  • Zainteresowania:elektronika, rolnictwo, nowinki techniczne

Napisany 10 listopad 2008 - 09:39

Bizon wraca "czyżby" Może CNH=FMŻ, będzie produkować nie zaraz Bizony, tylko może mają chęć NH BIZON na podobie do TC.

#48 Share garek

garek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1086 postów

Napisany 10 listopad 2008 - 19:14

Bizon wraca "czyżby" tc 54 zwany bizonem

i przez ten myk Nh narobi sobie problemów

Trzeba być nienormalnym żeby być rolnikiem

#49 Share grid

grid

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 16 postów

Napisany 10 listopad 2008 - 21:23

Bizon wraca "czyżby" Nieoszukujmy się bizon był lecz już go nie produkują i nie będą produkować NH nie pozwoli nato żeby robić sobie konkurencje .

#50 Share szczewko

szczewko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1573 postów

Napisany 10 listopad 2008 - 22:35

Bizon wraca "czyżby" Komu sie o bedzie opłacac.Kto kupi nowego Bizona??No ile byscia dali za znana juz marke Bizon tylko ze nowy kombajn.Tanszy musiałby byc od Hemasa.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#51 Share milanreal1

milanreal1

Nie zadzieraj z moderatorem :D

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 8983 postów
  • Zainteresowania:Sport, muzyka i oczywiście rolnictwo.

Napisany 11 listopad 2008 - 11:19

Bizon wraca "czyżby" a ja myślę że jeszcze powrócą do produkcji Bizonów prawdziwych.oni maja słaby popyt na swoje kombajny i chyba nie będą mieli wyjścia.ludzie wolą Claasy lub JD.na te mniejsze gospodarstwa to nie ma lepszego kombajnu niż bizon ZO56 lub ZO58.a malucha przecież też mają rozpocząć produkcje w fabryce w Tychach.i coś czuję że ursus też kiedyś powróci do 330.ursus stracił zainteresowanie bo ich ciągniki to składaki fergusonów i zetorów.jak już kiedyś na innym forum pisałem.
Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

#52 Share Power

Power

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 174 postów

Napisany 14 listopad 2008 - 10:00

Bizon wraca "czyżby" "Mechanizator" ma racje czytać trzeba ze zrozumieniem ;)

#53 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 16 listopad 2008 - 16:20

Bizon wraca "czyżby" Ja slyszalemz e wroca te bizony i bede duzo ulepszonre;]
I msyle za na 100% wroca;] w koncu polak potrafi;]

#54 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 16 listopad 2008 - 19:47

Bizon wraca "czyżby" Bizony by się przydały. Przecież za jakieś 15 lat starych Suprów już nie będzie prawie wcale. I co zostanie? Nikt Lexiona nie wpechnie na pole 1/2/3 hektarowe. Więc muszą produkować jakieś mniejsze kombajny. I to może właśnie nasze kochane Bizony ;)

Ale też bez przesady, że Bizony są lepsze od NH. No, może fajniej wyglądają i fajny odgłos mają (szczególnie supry z056), ale wydajnościowo na pewno nie są lepsze.

Ujrzeć nowego Bizona prosto z fabryki, wielkiego, czerwonego, nowoczesnego to by było spełnienie moich marzeń. :D

#55 Share abuk14

abuk14

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 828 postów

Napisany 18 listopad 2008 - 10:34

Bizon wraca "czyżby" Ciężko się czyta te glupoty...

#56 Share LukaszRol

LukaszRol

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 143 postów
  • Zainteresowania:WIDZEW ŁÓDŹ

Napisany 18 listopad 2008 - 10:58

Bizon wraca "czyżby" Jakie głupoty @abuk14? Powinieneś się cieszyć że są ludzie którzy nie dają zapomnieć o polskiej motoryzacji.Czesi mają zetora, niemcy DF czy Fendta a my co?Niektórzy by chcieli żeby wszystko co polskie to zlikfidować i zaorać! i taka jest prawda
Na zawsze wierni, na zawsze oddani my Polskiego URSUSA fani!

#57 Share KamilF1

KamilF1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 152 postów

Napisany 18 listopad 2008 - 17:48

Bizon wraca "czyżby" Dobrze że produkcja będzie wznawiana, jakiś kupców napewno znajdą lecz konkurencja jest duża i będzie ciężko. Nic tylko życzyć im powodzenia

#58 Share milanreal1

milanreal1

Nie zadzieraj z moderatorem :D

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 8983 postów
  • Zainteresowania:Sport, muzyka i oczywiście rolnictwo.

Napisany 18 listopad 2008 - 20:34

Bizon wraca "czyżby" jak ktoś ma duże gospodarstwo i duże dochody to rozumiem że ma starego poczciwego bizona gdzieś.ale na mniejsze gospodarstwa to bizon jak znalazł.a że w Polsce większość gospodarstw jest o małym lub średnim areale to jeszcze bizony często się spotyka.
Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

#59 Share Power

Power

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 174 postów

Napisany 20 listopad 2008 - 21:24

Bizon wraca "czyżby" tak czy siakk i tak wkoncu zbankrutuja male gospodarstwa

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#60 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5201 postów

Napisany 21 listopad 2008 - 11:55

Bizon wraca "czyżby"

Jakie głupoty @abuk14? Powinieneś się cieszyć że są ludzie którzy nie dają zapomnieć o polskiej motoryzacji.Czesi mają zetora, niemcy DF czy Fendta a my co?Niektórzy by chcieli żeby wszystko co polskie to zlikfidować i zaorać! i taka jest prawda

No dobra, zapominac o Bizonach nikt nie musi, no ale pisząc głupoty w stylu NH to badziewie, bizon lepszy no to wybacz. Baa, marzyc każdy może, byleby realnie...

KS Falubaz

Dodaj odpowiedź