Spojler

John Deere 3050 - godny uwagi?

Polecane posty

ArekJD1177    11

Koledzy odpowie mi ktoś na takie pytanie? Czy JD 3050-3350 jest szybszy od 3650? Zamierzam kupić 3650, ale słyszałem że on pojedzie 35km/h, a 3350 40km/h i nawet ponad. Zależy mi na szybkiej skrzyni bo mam daleko pola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zenas    11

:blink: możesz popatrzeć tu i porównać sobie:http://www.konedata.net/Traktorit/jd3050.htm


Ciągnik powinien być jak koń-prosty w budowie i nie zawodny w pracy.
www.youtube.com/watch?v=N--TWYKpbYM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ArekJD1177    11

Właśnie tam sprawdzałem i to mnie zdziwiło ze 3050 jedzie 40,6km/h, 3350 - 41,9km/h, a 3650 tylko 30,6km/h. I myślałem że coś na ten temat powiedzą mi użytkownicy. Zastanawiam się nad kupnem 3650, ale zależy mi na szybkiej skrzyni, a jak to prawda z modelem 3350 to musiał bym się poważnie zastanowić <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KonradP88    0

Niedawno zakupilem JD 3050 i przydaloby sie wymienic olej chcialem zapytac ile potrzeba do silnika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zenas    11

:rolleyes: do silnika w granicach 10 l wystarczy Turdus albo Lotos co do hydrauliki a jest tam coś około 45 l to zalecam ażeby nie było później problemów z hydrauliką zalać orginalnym J D , możesz zaryzykować i nalać Agrol-u są zdania tu podzielone. A najlepiej jak dobrze chodzi nie dotykać jej. Powodzenia w użytkowaniu naprawdę dobrych i niezawodnych ciągników. :D


Ciągnik powinien być jak koń-prosty w budowie i nie zawodny w pracy.
www.youtube.com/watch?v=N--TWYKpbYM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JD3050    0

Cześć, mam zamiar kupić John Deere 3050 i czy moglibyście napisać jak Wam się sprawuje. Będzie on wykonywał cięższe prace: orkę, agregat uprawowo-siewny z wałem Tytan, przy żniwach i także z talerzówką. Mam też kilka pytań: co to jest za wajcha z tyłu ciągnika na błotniku i jak Wam się nim jeździ. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Tematy połączone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik2234    0

Witam

Mam na oku JD 3050 w dobrym stanie tylko po przeczytaniu for internetowych poważnie zastanawiam się nad tym czy ten ciągnik jest wart uwagi.

Głównie mam obawy co do tych opini że:

-Jest oszczędny tylko jak dobrze się go obciąży a w transporcie i lżejszych pracach spala dużo więcej od innych marek

-Części są bardzo drogie

-Są bardzo skomplikowane w naprawie (Podobno przez hydraulikę)

 

Ktoś może wykonywał już jakieś większe naprawy w tych ciągnikach i może powiedzieć coś na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
benio1967    153

Witam kupiłem jd 3050 i mam taki problem,że jak trochę pochodzi chrobocze mi pompa hydrauliczna z przodu-co może być powodem-może zły olej w skrzyni.Wspomaganie i podnośnik chodzi normalnie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konrad82    50

Witam . Kupiłem sobie johna 3040 do paszowozu lekko zdezelowany . i mam pytanie którą dzwignia włącza sie wom i na jakiej zasadzie to działa. a i od czego jest ta dzwignia po prawej stronie koło kierownicy??


kupie silos na pasze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kierowca12    0

Witam

Kupiłem ostatnio jd 3050 z tuzem na przodzie ale nie womu. o to jest moje zapytanie czy ten ciągnik moze mieć przedni wałek jak tak to mógłby ktoś powiedzieć jak bym go mógł zamontować 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez JacekBiernacki
      witam ma problem z podnośnikiem w swoim jd 2140 otóż sytuacja wygląda tak że podnośnik po wyłączeniu ciągnika opada momentalnie a gdy podpinam cięższa maszynę to na wolnych obrotach nie potrafi jej utrzymać w powietrzu wydaje mi się że to tłok jest winny chyba że zawur
    • Przez Mateusz0110
      Witam
      Mam taki problem w John Deere 3140 że nie mogę zmienić biegów na dźwigni od rewersu czyli żółw zająć i wsteczny .albo muszę wrzucić na luz 1.2.3.4 i dopiero tam wbić albo je jestem wstanie ruszyć bo albo zblokuje biegi albo wg nie mogę zmienić biegu chodzi o żółw zająć i wsteczny .jak odkręciłem to cięgno od lewarka które idzie do tego walka wodzika od skrzyni to cały ten wałek kręci się w koło .czy to będzie uszkodzony ten wałek w środku ?? Podobno bardzo często w tych jelonkach się to dzieje 
    • Przez Paweł20
      Szukam całej tylniej lampy z obudową do john deere 2040
    • Przez RafaHordyj
      Witam czy jest możliwość  zrobienia szybkiej skrzyni biegów w John deere 3040, 
    • Przez Paweł20
      Witam jak odpowietrzyć wysprzeglik 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj