Skocz do zawartości

Zdjęcie

Interesuje się ktoś z Was ciężarówkami?

155 odpowiedzi na ten temat

#101 Share 1012

1012

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 171 postów

Napisany 29 czerwiec 2008 - 20:40

Interesuje się ktoś z Was ciężarówkami? Mam pytanie ile km ma IFA L60

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Interesuje się ktoś z Was ciężarówkami? Dzisiaj, 23:58
  •  

#102 Share PiotereK

PiotereK

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 55 postów

Napisany 29 czerwiec 2008 - 21:17

hehe...nie kilometr, nie dwa zrobiłem na forelu kierowcy :D

Nom wiesz nie chce podważać Twojej wypowiedzi, ale jeśli chodzi o to czy ja bym dał NAWET własnemu synowi mającemu 15-17 lat kierować takim wielkim samochodem to głęboko bym się nad tym zastanowił... To nie jest zabawka a zrobić krzywdę można zrobić łatwo komuś i sobie.
no chyba że naprawdę Twój ojciec jest ewenementem... Mój taki nie jest i chociaż mam prawo jazdy C+E a mam dopiero 20 lat to nie daje mi zawiele prowadzić, a i nie mam do niego za to żalu, gdy pierwszy raz wsiadłem za kierownicę samochodu którym jeździ czytaj VOLVO FH16 zrozumiałem to....

Pozdrawiam

#103 Share BRAMA

BRAMA

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 193 postów

Napisany 29 czerwiec 2008 - 21:20

Mam pytanie ile km ma IFA L60

Około 180KM

#104 Share pawel93

pawel93

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 165 postów

Napisany 30 czerwiec 2008 - 21:01

Interesuje się ktoś z Was ciężarówkami? Wozi ktoś może buraki cukrowe do cukrowni w Glinojecku????

#105 Share Olik

Olik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1420 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i motocykle enduro/off-road chodź innymi też nie gardzę ;)

Napisany 02 lipiec 2008 - 22:27

Interesuje się ktoś z Was ciężarówkami? No może to i troszeczke dziwne ale naprawdę wiele razy już jezdziłem ciężarówką na fotelu kierowcy. Najczęściej na A2 :D
DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

#106 Share PiotereK

PiotereK

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 55 postów

Napisany 04 lipiec 2008 - 18:30

Interesuje się ktoś z Was ciężarówkami? Nom dla mnie to co najmniej dziwne, ale jak tak mówisz, to wiesz

#107 Share pawel93

pawel93

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 165 postów

Napisany 05 lipiec 2008 - 12:26

Interesuje się ktoś z Was ciężarówkami? @Pioterek a ty masz volvo?

#108 Share PiotereK

PiotereK

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 55 postów

Napisany 06 lipiec 2008 - 11:28

Interesuje się ktoś z Was ciężarówkami? Nom w sumie to nie, mój ojciec jest kierowcą zawodowym i jeździ Volvem

#109 Share tomekzet

tomekzet

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 579 postów

Napisany 14 lipiec 2008 - 16:00

Interesuje się ktoś z Was ciężarówkami? popatrzcie jaka tragedia, szkoda tych ciezarówek http://motoryzacja.i.../duze,809707,12

#110 Share PiotereK

PiotereK

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 55 postów

Napisany 14 lipiec 2008 - 20:43

Interesuje się ktoś z Was ciężarówkami? Naprawdę szkoda tylu samochodów... Ciekawe czy były ubezpieczone, jeśli nie to szkoda i właściciela...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#111 Share tomekzet

tomekzet

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 579 postów

Napisany 14 lipiec 2008 - 21:45

Interesuje się ktoś z Was ciężarówkami? no ja slyszałem ze te premiumki były wzięte w leasing, ale w czasie pozaru monitoring na placu nie działał ani nikt tych tirów nie pilnował :)

#112 Share Bawidamek

Bawidamek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 114 postów

Napisany 17 październik 2008 - 21:20

Interesuje się ktoś z Was ciężarówkami? mam takie pytanie czy jest jakas swieca co ulatwia rozruch w Volvie w zime i gdzie sie dolewa oleju do wywrotu kabiny i co ozna cza na lewarku zmniany biegow przelozenie C (wiecie niedawno kupilismy samochod i wszystkiego nie opanowalismy) ;)aa zapomnialem dodac ze to model FH16 520
www.takeagift.pl/polecam:120152 --> Bardzo fajna stronka i mozna duzo narod wygrac POLECAM

#113 Share fendt930

fendt930

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 85 postów

Napisany 17 październik 2008 - 21:54

Interesuje się ktoś z Was ciężarówkami? mi podobają sie Renault magnum 430T takim czymś moge jeżdzić ale na ciężarówke to mnie niestać

#114 Share Kamil97

Kamil97

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 77 postów
  • Zainteresowania:Harcerstwo,Rolnictwo,Maszyny Budowlane,Modele Rolnicze,Modele Budowlane

Napisany 18 październik 2008 - 09:13

Interesuje się ktoś z Was ciężarówkami? Mnie sie podoba DAF XF a ciężarówkami się interesuje ;)
-U-R-S-U-S- me love<3

#115 Share Bawidamek

Bawidamek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 114 postów

Napisany 21 październik 2008 - 16:48

Interesuje się ktoś z Was ciężarówkami? no to koledzy pomozecie bo chce wywrocik kabine a mam malo oleju wiec gdzie sie dolewa? :angry:
www.takeagift.pl/polecam:120152 --> Bardzo fajna stronka i mozna duzo narod wygrac POLECAM

#116 Share PiotereK

PiotereK

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 55 postów

Napisany 21 październik 2008 - 21:28

mam takie pytanie czy jest jakas swieca co ulatwia rozruch w Volvie w zime i gdzie sie dolewa oleju do wywrotu kabiny i co ozna cza na lewarku zmniany biegow przelozenie C (wiecie niedawno kupilismy samochod i wszystkiego nie opanowalismy) ;)aa zapomnialem dodac ze to model FH16 520

Sądzę że z rozruchem problemu miał nie będziesz ;) Choć nie wiem czy znajduje sie gdzieś takowa świeca. Bieg C to jeśli dobrze pamiętam jest biegiem pełzającym. A nie chce ani trochę kabina podnieść? Popatrz przy tym mechanizmie na przewody i po nich dotrzyj do jakiegoś wlewu :o A który roczek tego Volva?

#117 Share Bawidamek

Bawidamek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 114 postów

Napisany 22 październik 2008 - 14:57

Interesuje się ktoś z Was ciężarówkami? rocznik to 1999 ale chodzi jak żyleta ;) a kabna sie podnozi 1/2 a do konca nie chce sie podniesc a jak go kupywalismy to gosc wlasnie mowil ze od czasu do czasu dolac a zopomnialem sie spytac gdzie sie dolewa

#118 Share PiotereK

PiotereK

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 55 postów

Napisany 27 październik 2008 - 19:16

Interesuje się ktoś z Was ciężarówkami? Volvo ma mocne silniki, jak cały silnik jest zielony to znaczy ze jest oryginalny :P Jeszcze kilka ładnych lat nim pojeździsz. A to już Japończyk, czy tam chińczyk? :)

#119 Share Bawidamek

Bawidamek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 114 postów

Napisany 28 październik 2008 - 19:33

Interesuje się ktoś z Was ciężarówkami? Sorki :P rocznik to 1996 troszke mi sie pomylilo wiec to nie chinczyk a silnik caly zielony :) kupywalismy od zaufanego goscia wiec narazie z nim nie bedzie problemow ;)a i mam jedno pytanie czy ten napis globoter czy jakos tak to jest podswietlany ??

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#120 Share PiotereK

PiotereK

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 55 postów

Napisany 29 październik 2008 - 16:02

Interesuje się ktoś z Was ciężarówkami? Powinien być podświetlony. Włącznik jest nad głową kierowcy. Ale u mojego taty nie podświetla się, prawdopodobnie żarówka/i spalone, a żeby tam się dostać to trzeba troszkę tapicerki zdjąć, a na to nie ma czasu i jeździ bez podświetlenia :P