Mateusz16

Problem z programem Windows Movie Maker

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Mateusz16    9

Mam problem z tym programem ponieważ gdy chcę wstawić do niego muzykę wyskakuje mi takie okienko

decfec38723c140dm.jpg

 

Czy ktoś wie co moze być tego przyczyną?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A za pmocą jakiego programu jest otwierana muza jaka chcesz otworzyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosc1    2

Przecież on chce zaimportować muzykę w formacie mp3, nie film. Ja też mam właśnie taki sam problem z niektórymi plikami mp3. Da się coś z tym zrobić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Pewnie odtwarzacie tą muze,film przez winampa czy coś innego.A do move makera może być tylko przez media player.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
c330ursus    2

Ja mam podobny problem:

 

Mam notebooka i Windows Vista jak chcę dodać film lub dzwięk na ścieżkę filmu to wyskakuje komunikat: program Windows movie market przestał działać i sie zamyka. Co zrobić?


:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    266

Sprawdź kodeki, bo ja też takie cuda miałem ;)

W Move Maker powyłączaj pokolei w różnych kombinacjach i sprawdzaj co się dzieje [ja sam powłączałem wszystkie i takie coś się działo], w ustawieniach poszperaj i powinny być ustawienia kodeków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ferguson235    0

Mam problem z graniem filmika do programu WMM wyskakuje mi takie cos:

 

"Nie można zaimportować C:\Documents and Settings\ja\Moje dokumenty\Moje wideo\MOV00001.avi. Nie pobrano automatycznie wymaganego kodera-dekodera, ponieważ pole wyboru Automatycznie pobierz kodery-dekodery w oknie dialogowym Opcje nie zostało zaznaczone."

 

Co robic ? ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
morowa91    6
Mam problem z graniem filmika do programu WMM wyskakuje mi takie cos:

 

"Nie można zaimportować C:\Documents and Settings\ja\Moje dokumenty\Moje wideo\MOV00001.avi. Nie pobrano automatycznie wymaganego kodera-dekodera, ponieważ pole wyboru Automatycznie pobierz kodery-dekodery w oknie dialogowym Opcje nie zostało zaznaczone."

 

Co robic ? ;):)

 

Niemożesz wgrać filmiku ponieważ masz zły format pliku :) Jaki masz ten format??? czym kręciłesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ferguson235    0
Niemożesz wgrać filmiku ponieważ masz zły format pliku ;)Jaki masz ten format??? czym kręciłesz???

 

format to jest 3GP z telefonu filmik nagralem i chcialem go wrzucic do Windows Movie Maker ale sie nieda :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
morowa91    6

no właśnie tak myślałem ;) musisz ten plik skomwetorować np. na plik AVI. możesz użyć programu WinAVI Video Converter ja użyłem i potem dodałem pliki bez problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ferguson235    0
no właśnie tak myślałem ;) musisz ten plik skomwetorować np. na plik AVI. możesz użyć programu WinAVI Video Converter ja użyłem i potem dodałem pliki bez problemu

 

 

dzieki udalo mi sie sciagnelem program i zamienilem i teraz filmik wchodzi bez problemu :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krystianr    0

Ja mam taki problem. Plik jest w formacie AVI. Wyskakuje mi takie coś:

 

Wystąpił błąd podczas otwierania pliku. Być może wybrany plik nie jest plikiem projektu programu Windows Movie Maker lub

plik projektu jest uszkodzony.


Dj Asmach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damian131091   
Gość damian131091

Siemaka, mam taki problem zrobiłem filmik taki z zdjęciami, filmikami i muzyką w tle. Opublikowalem go juz i jak otwarzam ten filmik to muzyka i foty sa ok, a jak jest filmik to ten filmik jest splaszczony do połowy a na drugiej polowie jest zielone tło. POMOCY POMOCY POMOCY Z góry dzienki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez heniek111111
      Witam, kupiłem opryskiwacz berthoud racer komputer berthoud bercontrol nie wiem jak go ustawić do oprysku. Może ktoś posiada instrukcję do tego komputera jeśli tak to prosiłbym o udostępnienie lub poradę jak go ustawić. 
    • Przez Ml987789
      Witam serdecznie, mam problem z ustawieniem anaspraya w ug300. Nie wiem jak skalibrować sterownik ażeby dobrze pokazywał ilość cieczy w zbiorniku. Pozdrawiam
    • Przez ENDURAK91
      Szukam urządzenia do oznaczania azotu w roślinach coś podobnego do yara n-tester tylko w nizszej cenie?
    • Przez yooo
      Witam serdecznie , poszukuje sposobu na zaznaczenie konkretnego miejsca poboru próbek gleby , słupka granicznego , wylotu zbieracza i tym podobnych. Znacie może jakaś przydatna aplikacje ? Czy do tego potrzebne są konkretniejsze sprzęty?
    • Przez bartek112
      Witam szukam fajnego ,prostego  (najlepiej darmowego) programu do montażu filmów.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj