Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Odkrecasz dach 5 srub i podnosisz za przod. Potem kupujesz radio z szyna. I patrzysz czy pasuje jak nie to pilnik i ogien. Prad powinien chyba isc w tej wiazce co jest od swiatelka wewnetrznego z tego co pamietam to wystaje kabelek. No i antena jesli na dachu to dorob mase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popo1993    0

Tak jak kolega pisze odkrecasz dach i patrząc od środka jest taki plastik z napisem Zetor demontujesz go i pod nim ukryte jest miejsce na radio tyle ze starego typu których już nie produkują najlepiej powiększ otwór i montujesz zwykle radio samochodowe a i po prawej stronie jest miejsce wycięte w blasze na głośnik podłużny ale polecam wyciąć dziury z obu stron i zamontować 2 głośniki 40w 4ohm samochodowe na złomie dostaniesz taki zestaw da ci dobra jakość dźwięku i wystarczajaca głośność jak umiesz to załatw sobie zwykle i dwa tzw malutkie bzyczki ją tak mam i jest super efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dewro    26

Autor tematu na pewno od miesiąca całe dnie przesiaduje w zetorze i zastanawia się jak zamontować radio.


Zetor 7745 Turbo
Ursus C-355

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Vladimir
      Witam wszystkich :rolleyes: nie chodzi o awarię, lecz udoskonalenie... umarzyło mi się Panowie radyjko do Władzia, bo jeszcze tego mi tylko brakuje. Kabinka jest cichutka, bo i młoda no i Ruska ostatnio z telefonu puszczałem sobie muzykę i słychać bez problemu-ale jednak chciałbym system Trakto-audio i tu mam taką prośbę/pytanie do wszystkich, a zwłaszcza elektryków może tu obecnych :rolleyes:
       
      Wiem, że radyjko trzeba po prostu podłączyć pod + no i -, czyli masę :rolleyes: ale ja nie chcę instalacji przeciążać, bo już parę rzeczy podłączyłem... :unsure: chcę zrobić osobną instalację do radia :rolleyes:
      Jak to zrobić najlepiej i oczywiście na jakich bezpiecznikach...?
       
      Chciałbym też zrobić jakiś wyłącznik na przewodzie + od radia, żeby przy odpalaniu było odłączone na bank, tylko nie wiem, czy wtedy pamięci nie będzie tracić-bo wystarczy bezpiecznik...? :rolleyes:
    • Przez maseey
      mam zamiar kupić radio do zetora najlepiej z usb i radiem bez cd jakie proponujecie do 60 zł problem jest taki że w zetorku jest wejście z trzema kablami i ono nie będzie pasowało bo wszystkie radia mają teraz wejścia take jak są w samochodach no i nie wiem jak zetorze to przełożyć do innego wejścia i nie wiem ktury to jest kabel od głośników proszę o szybką odp z góry dzięki
    • Przez farmerNH
      Witam.
      Chcialbym zalozyc do NH CB radio presidenta.
      Ktore wybrac harry czy johny?
      Ile powinnem dac, zeby nie przeplacic?
      Jaka antena? Za ile?
       
      Czy moge cb podlaczyc pod radio w nh?
    • Przez przemoj1
      Witam. Mam problem związany z radiem w ursusie a mianowicie słabo odbiera. Znalazłem antene i okazało się ze jest to zwykły zwinięty drucik. Poradzi ktoś jak to przerobić czy moze wyjąć radio i wczepić nową normlaną antenę do radia
    • Przez sebastian-markiewicz5@wp.pl
      Witam.
      Możliwe że gdzieś już o tym jest wspomniane... jeżeli tak to wybaczcie.
      Mam problem. Kupiłem radio do ciągnika, podpiąłem i wszystko świeci, pokazuje że gra ale nic nie słychać. Głośniki wiem ze są dobre bo z golfa II wyjąłem
      Co może być tego przyczyną ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj