mrugolek

'' Reklama " naszego rolnictwa.

Polecane posty

Gość   
Gość

albo sobie nabija wyswietlenia, na tym forum inteligentow nie brakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MrRadziu15    34

To nie mity tylko fakty, większość gospodarstw niestety tak wygląda. Chociaż może i stety, gdyby wszyscy byli efektywni podaż byłaby zbyt wysoka w stosunku do popytu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mrugolek    14

To nie mity tylko fakty, większość gospodarstw niestety tak wygląda. Chociaż może i stety, gdyby wszyscy byli efektywni podaż byłaby zbyt wysoka w stosunku do popytu

Ja wiem że tak jest. Ale tytuł filmu  ,,Rolnictwo w Polsce '' to chyba przesada. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28671

to i tak nie jest źle, bo widziałem na tym filmie jakiegoś Internationala, DF czy maszyny Krone, u nas na wiosce takich nie uświadczysz, tylko polska myśl techniczna :D

kolego, podrośniesz trochę, zaczniesz mieć prawdziwe problemy, to ci przejdzie przejmowanie się tym jak jakiś Piere na południu Francji sobie film o PL obejrzy, i co o Polsce pomyśli

Edytowano przez bratrolnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rocknrollnik    35

ale dosyć obiektywnie. Oprócz 30tki widać też deutza agrotrona lub podobnego

 

Edytowano przez rocknrollnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4203

U mnie tak w odleglosci do trzech wiosek od mojego domu to najnowsze ciagniki to pare mtz z lat '90, a zachodnie to jeden znajomy ma ihc 956 z poczatku '80 i teraz znajomy kupil jakas renowke z turem, ale z bliska jej nie widzialem...Kombaj najnowszy to kuzyna john z poczatku '80. Do kukurydzy najblizej to nawet nie wiem, kto moze miec, siewniki w najlepszym wypadku jakies nordsteny z lat '90, przyczepy wszystko polskie lata '70-'80, plug jak ktos ma kv na kwadratowej ramie to juz ma super mlody sprzet. Jedyni co maja jakis nowy sprzet, to kto pobral mlodego rolnika, to troche sie niektorzy odbili. A tak to jakies wieksze/nowsze maszyny to tylko wieksi. Tacy do nawet 100ha to jw. W sumie przykre to, ze tak to wyglada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek1974
      Witam ma ktoś pojęcie co się dzieje w centrali w Kole czy to prawda że mają kłopoty?
    • Przez dawidgolf
      Witam państwa może mi ktoś napisać czy da się zarejestrować ciągnik . Sytuacja wygląda tak dwa lata temu zmarł mój ojciec który był właścicielem ciągnika który na podstawie umowy darowizny pojazdu przekazał mi przed śmiercią ciągnik . I teraz tak czy po dwóch latach mogę na podstawie tej umowy przerejestrować go na siebie
    • Przez podkrzysztof
      Witam serdecznie .
      Czy ktoś kto odsprzedawał grunt rolny pod DW 263... Chodzi mi o wcześniejsze etapy które zostały już ukończone.
      Jaką cenę wam zapłacili>???
      2.3_plan_sytuacyjny.pdf
    • Przez rylkoo
      Hej czy ktoś z Was korzystał z usług firm prawniczych, które zajmują się uzyskiwaniem odszkodowań za błedy medyczne? http://prawapacjenta.org/odszkodowanie-za-blad-medyczny-lekarski/blad-lekarza-odszkodowanie/  Możecie mi coś powiedziec na ten temat? 
    • Przez dominikl95
      witam wujek posiada ponad 40 lat płaconych składek a ma dopiero 60 lat i zwiazku z tym mam pytanie bo słyszałem że nie musi już płacić całego krusu tylko składkę zdrowotną i mam pytanie czy ktoś miał taki przypadek bo wątpię żeby oni sami powiedzieli o takim czymś liczę na pomoc
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj