Skocz do zawartości

Zdjęcie

John Deere 6620 gniazdo elektryczne

13 odpowiedzi na ten temat

#1 Share golas5720

golas5720

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 31 postów

Napisany 19 kwiecień 2008 - 11:27

John Deere 6620 gniazdo elektryczne Witam
Dziękuje za zainteresowanie moim tematem!!

Mam takie pytanko:) Wiecie że w john deere-kach w kabinie jest takie gniazdo john deere-oskie (w kaształcie trójkąta{fajny patent}) i niewiem ile tam jest Volt i Amper:)

I co jeszcze czy jest tam prąd stały czy zmienny!!!

Proszę o pomoc pilne!!
Oj niekażdy może być dealerem john deere-a

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
John Deere 6620 gniazdo elektryczne Dzisiaj, 21:33
  •  

#2 Share Vril

Vril

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 661 postów

Napisany 19 kwiecień 2008 - 12:53

John Deere 6620 gniazdo elektryczne Mi w moim 6820 serwisant mówił że to zwykłe 12v do zasilania np: jakiś sterowników czy komputerków w siewnikach ,opryskiwaczach itp.
Tylko osobiście nie wiem gdzie zdobyć wtyczkę do tego gniazdka ;) bo jak znam J-D to jest to ich własny standart :)

#3 Share golas5720

golas5720

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 31 postów

Napisany 19 kwiecień 2008 - 13:07

John Deere 6620 gniazdo elektryczne Ja mam jedną wtyczkę i zmieniam jak mi jest do jakiegoś innego urzadzenia potrzebna (droga jest:))
Zobacz na allegro

P.S. co z tym prądem zmienny czy stały??

#4 Share robertbara

robertbara

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2381 postów

Napisany 19 kwiecień 2008 - 13:32

John Deere 6620 gniazdo elektryczne To jest ta wtyczka za siedzeniem jak siedzisz to po prawej. Jeśli tak to to jest 12 V do zasilania komputerów różnych maszyn które umieszczasz w ciągniku ;)

#5 Share golas5720

golas5720

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 31 postów

Napisany 19 kwiecień 2008 - 13:49

John Deere 6620 gniazdo elektryczne czaje czaje tylko czy to stały czy zmienny

#6 Share robertbara

robertbara

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2381 postów

Napisany 19 kwiecień 2008 - 13:53

John Deere 6620 gniazdo elektryczne No w ciągniku to raczej stały, chyba ;)

I to nie jest żadna John Deerowska wtyczka bo w wieku ciągnikach innych firm można spotkać tą wtykę :)

#7 Share golas5720

golas5720

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 31 postów

Napisany 19 kwiecień 2008 - 14:01

John Deere 6620 gniazdo elektryczne taką sama trojkatna z trzema bolcami i osygnowana john deere:/ wątpie

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share LowRider

LowRider

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 989 postów

Napisany 19 kwiecień 2008 - 18:14

John Deere 6620 gniazdo elektryczne Takie gniazdo to ja sobie w Ursusie zamontowałem bo mam opryskiwacz z komputerem :) logo JD to ono nie posiada ;)

#9 Share jankris

jankris

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 637 postów

Napisany 19 kwiecień 2008 - 19:08

John Deere 6620 gniazdo elektryczne Dobrze że ją wogóle masz, bo możesz od razu podłączyć zasilanie sterowania w prasie, przyczepie zbierającej i innych. Często jednak JD w słabszych wersjach zostawia tyko zaślepiony otówr na gniazdo i kostkę z wyjściem obok bezpieczników. Wtedy trzeba jeszcze dokupić wiązkę i gniazdo, i zmontować.

#10 Share sosek xu li

sosek xu li

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 329 postów

Napisany 19 kwiecień 2008 - 19:14

John Deere 6620 gniazdo elektryczne Takie coś to ja mam w fergusonie. A MF to nie JD.

#11 Share Spojler

Spojler

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 250 postów

Napisany 20 kwiecień 2008 - 18:45

John Deere 6620 gniazdo elektryczne ja mam cos takiego w moim case 856xl.tylle że ten koleś to zamontował na własną rękę bo widac.
Dostawcą mocy jest...Case

#12 Share przemo75

przemo75

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 77 postów

Napisany 21 kwiecień 2008 - 06:59

John Deere 6620 gniazdo elektryczne Wtyczka kosztuje około 42 zł, gniazdo niecałe 47 zł

Części do maszyn rolniczych

#13 Share robertbara

robertbara

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2381 postów

Napisany 21 kwiecień 2008 - 13:00

John Deere 6620 gniazdo elektryczne Ja do prasy Vicona dostałem kabel z taką wtyczką. Jedną końcówkę podłączasz do akumulatora drugi koniec to właśnie to całe gniazdo które można zamontować np. w Ursusie lub Zetorze. ;)
Gnizado identyczne jak w JD tylko bez logo :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#14 Share wjanusz23

wjanusz23

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 146 postów

Napisany 11 październik 2010 - 17:22

John Deere 6620 gniazdo elektryczne Witam panowie widzę że macie problem z gniazdem trzy pinowym,panowie jest to gniazdo zunifikowane czyli jednakowe dla wszystkich maszyn niezależnie czy to jest John Deere czy inny ciągnik ,tak więc nie mylcie pojęć że coś ma znaczek firmowy czy takiego znaczka nie posiada, gniazd nie produkuje John Deere i nie jest jego własnością.Jak w każdej dziedzinie a zwłaszcza w elrktronice dąży się do ujednolicenia wszelakich gniazd stad pojawiły się te gniazda i są praktycznie montowane we wszystkich typach ciągników tak samo po mału wchodzą jednolite gniazda ISOBUS do komunikacji z narzędziami.
Gniazdo trzy pinowew posiada jak nazwa mówi trzy wyjścia dwa napięciwe i masa,patrząc od górnego pinu jest to wejście napięcia plus 12V prądu stałego o natężeniu maksymalnym do 10A,i służy do zasilania wszelakiej elektroniki,sterowników,komputerów zwłaszcza prasy John Deere wymagają tego pinu inaczej nie działa sterownik prasy.Niżej po lewej stronie jest pin plus 12V o natężeniu do 30A służy do zasilania wszelakich odbiorników prądu takich jak silniki elektryczne,siłowniki elektryczne,elektrozawory itp.No a trzeci pin z prawej strony to po prostu masa to tyle co do tego gniazda,myślę że rozwiało to wasze watpliwości? :lol: